Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Witam wszystkich. Ja też chciałam złożyć wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Śmigusa Dyngusa. Mi osobiście odechciewa się tych świąt po tym wszystkim co przeżyłam, nic mnie nie cieszy, ale Wam życze wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wlasnie sie opisalam i mi skasowalo :( wiec najpierw poczytam a potem napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez wam życze spokojnych świąt wielkanocnych, mokrego dyngusa i wiosennego uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane odebrałam wyniki morfologii i BHCG wzrosła do ponad 65000, wiec wzrasta książkowo, wierze że we wtorek wszystko bedzie dobrze :) Jeszcze raz wszystkiego dobrego. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super klapcius! :) oby tak dalej! Zycze Wam zdrowych, radosnych Swiat Wielkiej Nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja Wam również życzę Wesołych Świat a przy okazji spełnienia marzeń:)🌻 Cały dzionek jakiś zalatany miałam, a teraz chwilka przerwy. Babeczki pisząc nieskromnie wyszły lepiej niż myślałam:) Brzuch pobolewa z przerwami, a @ nadal nie ma... Nie chce się nakręcać, choć przyznam, że z każdą godziną mam coraz większą nadzieję, że już nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁEGO ALLELUJA!!! ..........$...$...$...$.. ........$..................$ .....$.......................$ ...$..........................$ ..$.000000........۩۩۩۩...$ .$.0▒0▒0▒0....۩۩۩۩۩۩...$ $.§▓§§▓§§▓..۩۩۩۩۩۩۩۩.$ $.♥♥♥♥♥♥♥♥.۩۩۩۩۩۩۩۩۩$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ .$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ..▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ...$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ....▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ .....,,▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem. Niech zające i barany pospełniają wasze plany, niech to będzie czas uroczy życzę miłej Wielkanocy!!! Słońca, szczęścia, pomyślności, oraz dużo fajnych gości, w drugie święto dużo wody- to dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, Świąt wesołych oraz zdrowych!!! Wszystkiego najlepszego kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ღDOBRY *ღ♥ღ* ღ♥ღ¸¸ღ♥ღWIECZÓR!!! ¸ღ♥ღ ¸ღ`ღ♥ღ´ღ ღ✿ღ✿•.`•ღ✿ღ✿•.`•ღ✿ღ✿•. MAGIA ŚWIĄT "Święta to czas radości Spotykając się w rodzinnym gronie Uwalniamy serce od złości Podajemy sobie dłonie... Szczególnie w okresie świąt Uczyniony rachunek sumienia Sprawia, że lśni każdy kąt I dobrocią jaśnieje ziemia... Święta to czas magii Obsypując się życzeniami wzajemnie Niechaj nam starczy odwagi By święta trwały codziennie"... ღ✿ღ✿•.`•ღ✿ღ✿•.`•ღ✿ღ✿•. ´♥`¸♥ ♥SŁODKICH SNÓW♥`*• ¸´♥`MIŁEJ NOCY ♥¸.•*´♥`*• ¸.•*´♥SERDECZNIE♥ ♥¸.•*´♥`*• ¸*¸♥ ♥¸POZDRAWIAM.´♥` ¸.♥BUZIACZKI ♥ZOSTAWIAM ♥¸´♥`*• ¸´♥`MIŁEGO WIECZORU I DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________██_______█ __________█▒█______██ _________█▒▒█_____█▒█ ________█▒▒█_____█▒▒█ _______█▒▒█_____█▒▒█ _______█▒▒█____█▒▒█ _______█▒▒█___█▒▒█ _______█▒▒█__█▒▒█ _______█▒▒█_ █▒▒█ _______█▒▒█_█▒▒█ _______█▒▒▓▓▒▒█ _______ █▒▒▓▓▒▒█ ______█▒^¶▓▓¶^▒█ _____█▒▒¶▓▓▓¶▒▒█ ___█▒▒▒▓(●)¶(●)▓▒█ __ █▒▒▒▓▒▒▒▒▓▒▒█ _ █▒▒▒▓░░███░▓▒▒█ █▒▒▒¶▓¶▒▒▲▒▒¶▓¶▒▒█ __█▒▒▒¶¶▒▒▒▒¶¶ ▒▒▒█ ___█▒▒▒▓¶\'██\'¶▓▒▒▒█ ___ ██▓▓♦\'▓▓▓\'♦▓▓██ _____██▓▓►◄▓▓██ __██▓▓██_█▓█_██▓▓██ _█▓█▒▒█▓██▓█▒▒█▓█ █▓█▒▒____█▓█___▒▒█▓█ █▓█▒▒_____________▒▒█▓█ _█▓█▒▒___________▒▒█▓█ __█▓█▒▒_________▒▒█▓█ ____█▓█▒▒_____▒▒█▓█ ______█▓█▒▒_▒▒█▓█ ________█▓█▒█▓█ ______█_█_█_█____ஜ(█▒) ____█_________█(▒█ஜ ___█___________█___ஜ(█▒) __█_____________(▒█ஜ _█_e$$$$e__♥♥♥♥_█__ஜ(█▒) █_$$$$$$$_♥♥♥♥♥♥█_ஜ █_$$$$$$$$♥♥♥♥♥♥♥█ஜ(█▒) █_$$$$$$$$$_♥♥♥ஜ █ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ___▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _____▓▓▓▓▓▓▓▓ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__**_** _**___** _**___**________*** * _**___**_______**__ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o#####o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o######o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#__________o ____o#o# ____o### _____o#o _______o Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. Pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego nastroju, serdecznych spotkań z najbliższymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
WESOŁYCH DZIEWCZYNKI:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w nocy o 3 przyszła ta cholerna @...Do rana średnio spałam tak mnie brzuch bolał....Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 krop.ka................34..................6............ ............06.04.2009 karla 83 ...............25..................5........................ 08.04.2009 dzusta..................29.................4............ ............09.04.2009 anczur.................20..................2............ ............09.04.2009 A.N.N.A.................31.................13.......... ............12.04.2009 szoja....................29.................3......... ..............17.04.2009 smieska1...............23..................2......... ............. 17.04.09 labudka82..............26.............nawet nieliczę............19.04.2009 Iwona77................32.................3............ ............01.05.2009 Ania_29.................29.................3............ .......... .1.05.2009 basia29................ 29..................4............. ...........05.05.09 dula.....................26..................3.......... .............10.05.2009 Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1................14 .......?........29.09.09 czuła............25..............1................14. .......?......3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1..................8.......?.......25.11.2009 Klapaucius26....26.............6.................6...... ..?......05.12.2009 Koniczyna30....30.............7.................5...... .?chyba 14.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
..******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@-Wielkanoc-------@ **@--------2009--------@­ **@-(\(\-----------/)/)-_@ **@-(=':')-------(':'=)---@ **@(..(")(")..(")(")..)---@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ __________________ .._..,._ ________________.__.'…..…_) _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Tez moje kochane Zycze Wam wiecie czego... :))) a poza tym Wesolego Alleluja, mokrego dyngusa :)) . U mnie wczoraj wystapilo mega biale plamienie taki bialy sluz ale dzis juz go nie ma. @ mam dostac 17go ciekawe jak to bedzie. Brzuch tez mnie czasami pobolewa... Buziaki Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja też życzę wszystkim wszystkiego najlepszego. U mnie 30 dc, 17 z podwyższoną temp. brzuch już tak nie boli. Dula tak mi przykro, ale trzymam kciuki za następny cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 krop.ka................34..................6............ ............06.04.2009 karla 83 ...............25..................5........................ 08.04.2009 dzusta..................29.................4............ ............09.04.2009 anczur.................20..................2............ ............09.04.2009 A.N.N.A.................31.................13.......... ............12.04.2009 szoja....................29.................3......... ..............17.04.2009 smieska1...............23..................2......... ............. 17.04.09 labudka82..............26.............nawet nieliczę............19.04.2009 Iwona77................32.................3............ ............01.05.2009 Ania_29.................29.................3............ .......... .1.05.2009 basia29................ 29..................4............. ...........05.05.09 dula.....................26..................3.......... .............10.05.2009 Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1................14 .......?........29.09.09 czuła............25..............1................15. .......?......3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1..................8.......?.......25.11.2009 Klapaucius26....26.............6.................6...... ..?......05.12.2009 Koniczyna30....30.............7.................5...... .?chyba 14.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nastała tu Świąteczna cisza:):) co tam u Was dziewczynki?Jak Wasze samopoczucie?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski nadal świętujecie? ja już dziś musiałam iść do pracy i taki to miałam lany poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Czesc kochane i jak u Was po swietach ??:) U mnie donbrze, milo spedzilam swieta tak szybko minely te 3 dni i jutro do pracy...a mam takiego mega lenia ze koniec :/ ajjjj byle do piatku ;P nie wiem mam przeczucie ze w piatek dostane @ brzuch mnie pobolewa, czasami zakuje prawy jajnik ajjjj kurcze tylko sie wkurzyc jak dostane... Ide troszke przed tv odpoczac jutro zajrze do Was.Pozdrawiam cieplutko kochaniutkie :**** Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane po Swiętach:) u mnie dzis 11dc,mierze codziennie temp,łykam witaminki,od wczoraj robie testy owulacyjne(narazie negatywny) i dzis ide na monitoring pecherzyka:) Mam nadzieje ze owulacja bedzie i wszystko bedzie dobrze.Pozdrawiam was i milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Jestem po wizycie u Gina. Wszystko bardzo dobrze, zarodek jest już widoczny i słychać bicie serduszka :) Leki mam jeszcze brac, ale to juz bardziej profilaktycznie ;) jaka jestem szczesliwa :)Kamien z serca dziewczyny :) Termin mam niby na 28.11.2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapaucius tak się cieszę że wszystko jest w porządku. a tak wogóle to Dzień dobry poświątecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapaucius>super moje gratulacje.Bardzo sie ciesze i uwazaj na siebie:)ja jestem ciekawa co mi dzis powie...a powiedz mi jak u Ciebie wychodzily te testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 krop.ka................34..................6............ ............06.04.2009 karla 83 ...............25..................5........................ 08.04.2009 dzusta..................29.................4............ ............09.04.2009 anczur.................20..................2............ ............09.04.2009 A.N.N.A.................31.................13.......... ............12.04.2009 szoja....................29.................3......... ..............17.04.2009 smieska1...............23..................2......... ............. 17.04.09 labudka82..............26.............nawet nieliczę............19.04.2009 Iwona77................32.................3............ ............01.05.2009 Ania_29.................29.................3............ .......... .1.05.2009 basia29................ 29..................4............. ...........05.05.09 dula.....................26..................3.......... .............10.05.2009 Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1................14 .......?........29.09.09 czuła............25..............1................15. .......?......3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1..................8.......?.......25.11.2009 Klapaucius26....26.............6.................7...... ..?......28.11.2009 Koniczyna30....30.............7.................5...... .?chyba 14.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×