Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość edytka1980
laura 33 nic sie nie stalo wcale sie nie gniewam i wiem jak to jest pic ziółka bo ja tez pije tzn pilam mieszanke nr 1 dwie porcje a teraz czekam na @ i zaczne mieszanke nr 3 bo cos mi sie wydaje ze u mnie problem z owulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny o co chodzi z tymi porcjami tych ziół bo ja też pije, ale nie wiedziałam ze to się pije porcjami, to jak ja pije od 1dc to do kiedy mam pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{basia29}jedna porcja to znaczy tyle ile ich wyszlo po zmieszaniu u mnie cala reklamówka:)i jak sie ja skonczy pic tzn ze 1 porcja za nami przerwa i nastepna porcyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis mialam monitoring - 9dc - 9mm pecherzyki, gin. powiedziala ze troche male, ale ze przy dlugich cyklach jeszcze do zaakceptowania, zobaczymy, nastepne usg w poniedzilalek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia Ty mialas tez chyba monitoring, tak? i chyba podobne te nasze pecherzyki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka242: widzę że już pijesz te ziółka. wiem że są ochydne(inne mieszanki są lepsze w smaku ale ta chyba jest najlepsza przez to że też rozpuszcza ewentualne zrosty pozapalne/pooperacjne) Wytrwaj tylko, ja na początku też myślałam że nie dam rady, ale tak gdzies po 2 tygodniach juz sie przyzwyczaiłam do smaku i juz mnie nie cofało podczas picia. Nagroda jest w postaci dzidzi w brzuszku, wiec mi na pewno pomogły. Tylko wytrwaj!!! Potem juz sie je pije jak gorzką herbatkę. No i powinnaś miec zapewnione atrakcje w postaci bolących piersi(już od początku picia czułam kłucia w piersiach zwłaszcza w okresie owulacji a jak zaszłam w ciąże to już nie ustały do końca 1 trymestru). trzymaj się!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak podobne, ja w 10dc miałam pęcherzyki do 9 mm, w 14 miałam pęcherzyk dominujący 16mm. I koniec mojego monitoringu bo tak się złożyło ze ginekolog idzie na urlop i nie sprawdze czy ten pecherzyk pekł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pijsz mieszankę nr 1 klimuszki to mi starczyła na 2 cykle. wiec przerwa wyszła po skończeniu tury ziółek po tych dwóch cyklach. Po 7 dniach przerwy znowu trzeba kupic nową turę i zmieszac wszystkie zioła i pic do skonczenia. Zwyke to wystarcza i dziewczyny zachodzą juz w 1 turze albo drugiej w ciaze. Po drugiej przerwa 14 dni i trzecia mieszanka już profilaktycznie:) Jak po trzech nie ma ciąży to znaczy że problem jest inny i niekoniecznie po stronie kobiety. Wówczas najlepiej udac si wspólnie z mezem do sprawdzonego zielarza ktory zbada obu parnerom mocz i na jego podstawie okresli indywidualnie odpowiednią mieszankę ziół. Znam pare małzenska ktora nie mogla przez 3 lata i dopiero po wizycie u zielarza sie udało od razu. poprostu oboje mieli jakies problemy z hormonami a odpowiednie ziołka je wyregulowały. Trzeba pamietac ze te mieszanki z internetu klimuszki, sroki czy bonifratów to są mieszanki ktore pomagaja tylko na niektore problemy, a kazda para jest inna. Ja wolalam najpierw sprobowac mieszanki klimuszki jako ze jest dosyc uniwersalna i jakby sie nie udalo, to mielismy z mezem jechac do zielarza ale sie na szczescie udało!!! Wizyta u ziearza miedzy 100-200 zł od osoby, wiec nawet 400 za 2 partnerów. Tak dla orientacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Czesc :)) Dziewczynki mam pytanko ;) palilam papierosy 8 lat, od razu jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy rzucilam...aczkolwiek mowia mi niektorzy ze to ze od razu tak fajki rzucuilam to zle dla dziecka, z kolei druga czesc mowi mi ze bardzo dobrze.... kumpela mi mowila ze ona z kolei palila cala ciaze nic sie dziecku nie stalo ja nie mam sumienia jakos wrocic do papierosow wiedzac ze nosze maluszka w brzuszku... co myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam Mam zla wiadomosc nie bylo mnie kilka dni bo wyladowalalm w szpitalu zaczol mnie potwornie brzuch bolec i zaczelam plamic poszlam do szpitala na wspepie mni zbadal lkarz i powiedzial ze on nie ma specjalnego urzadzenia wiec nie moze stwierdzic czy plod jest zywy na monitorze widzialam juz glowke itd zostaam w szpitalu i sie zaczelo w ten sam dzien poronilam wczoraj mialam zabieg lyzeczkowania macicy dzis juz jestem w domu nic nie wiem jestem w szoku caly czas lekarze nie znaja przyczyny kazali mi brac witaminy nie powiedzieli jakie id za 2 tygodnie do swojej gin moze ona cos mi wiecej powie tak wiec wypadam z tabelki dolnej a do gornej nie wskakuje bo nie moge sie starac przez pol roku:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ edytka1980............29.................11............. ..........10.06.09 marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 karla83 .................25 ................7 (1zCLO) .............02.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............23. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1............16.....24.11.09......Amelk a/Julian Klapaucius26..26.........6............14......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............14.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............10......21.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4.............6.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............5...... luty 2010..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, anczur wspolczuje z calego serca! strasznie mi smutno... brak slow... nie zalamuj sie, badz dzielna! porozmawiaj z gin... i nie odchodz od nas, razem latwiej przetrwac trudne chwile, a pol roku minie szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anczur, wiem co czujesz, pół roku temu miałam zabieg - puste jajo :( Naprawdę bardzo Ci współczuję, trzymaj się i nie zostawiaj zas - razem zawsze razniej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{anczur} współczuję co się cholera dzieje??? tak ciężko donosić ciążę, mówią że w szpitalach jest więcej po poronieniach niż rodzących tak mi przykro kochana, brak słów trzymaj się nie odchodz od napisz czasami co u Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{smieska} ja test jeszcze robiłam z papierosem w ustach :D ale po potwierdzeniu przez gin od razu rzuciłam nie pal, nie wyobrażam sobie, żeby mnie zamknięto w mały balon i dmuchano tam dym, nieprzyjemne.... i tak to czuje dziecko dziś jestem odzwyczajona i staram się nie przebywać nawet tam gdzie nałogi :D intensywnie jarają :D i jestem z siebie taka dumna :D:D:D:D:D mąż też, bo on to nigdy nie palił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anczur>bardzo mi przykro,wiem co czujesz.Przeszlam to w styczniu i jak widzisz znowu jestem w ciazy.Wiec nie poddawaj sie odczekaj prob najwazniejsze badania i lykaj juz kwas foliowy a napewno bedzie dobrze.Polecam Ci tez ziola O.Klimuszki.Po nich zaszlam od razu w ciaze i narazie odpukac jest wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole teraz poronienia zdarzaja sie tak czesto...to po prostu choroba cywilizacyjna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ edytka1980............29.................11............. ..........10.06.09 marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 karla83 .................25 ................7 (1zCLO) .............02.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............23. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1............16.....24.11.09......Amelk a/Julian Klapaucius26..26.........6............14......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............14.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............10......21.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4.............7.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............5...... luty 2010..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
dzieki dziewczyny Iwonka a jakie mam robic badania obecnie boli mnie prawy jajnik nie iwme ile usimy odczekac no nic cholera nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anczur bardzo współczuje kochana,trzymaj sie dzielnie i nie zalamuj sie ,za jakis czas znowu sie uda zobaczysz najwazniejsze to wierzyc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anczur kochana moja tak mi przykro:( zostań z nami i za pół roku jak juz bedzie wszystko okey wpisz się do tabelki.Razem przejdziemy nawet te najstraszliwsze chwile. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anczur przykro mi ;( to straszne nie palic w ciazy, za duze ryzyko dla dziecka i matki, a pieniadze ktore bys wydala na fajki odkladac i na dziecko wydac ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dzis ide do poloznej...niechce. i tak mi usg nie zrobi.zwazy ,cisnienie...koniec. ehh zapomnialam ze mam jeje podac list od lekarza z pytaniem co mi dolega. co to jest dokladnie laparoskopia? leje strasznie,dzis autem jade do pracy. wrr ale pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy gdzie dziewczyny ?? halllo smuno mi bez was ;( bylam u poloznej okreslila moj stan na 16+2 tygodnie.czyli co w 18 jestem?nic nie czaje. od ktorego tygodnia zaczyna sie 4 miesiac a od ktorego piaty,nie umiem znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×