Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość anczur
Witam dziewczyny przylacze sie do waszej rozmowy :) co do ubranek to w mojej rodzinie same dziewczynki a ja pewnie bede meic chlopca to musze kupowac lozeczko chce brazowe i wszscy sie smieja;/ wozek moze troche za wczesnie ale mialam okazje i kupujemy chyba w przyszlym tygodniu od mojej kuzynki chicco za 1 tys a jest nowy trojkolowy i trzyfunkcyjny takze wypas a co do chrzestnych to mam dlemat bo P nie ma rodziny wcale heh i sama nie wiem juz Wydaje mi sie ze to jest zachcianka ja dzisiajobadalalm sie marchewkami hihihi kolorowych dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem za 3 kolowym-ale to moje zdanie ja wielofunkcyjny za 700 zl wybralam z fotelikiem i nosidelkie,m a lozko z materacm,posciela i moskitera za 185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Dawno mnie tu nie było! Chce się podzielic dobra nowina, byłam u gina w śrdoe na usg genetycznym i wyszlo super. Ryzyko wad wrodzonych zmalało do 1/11277(prawdopodobieństwo wiec na dalsze badania genetyczne juz mnie nie wyslala lekarka bo jest super. Dzidzia zdrowa, wtedy było 71mm wiec nawet o tydzien wyglada ze starsza ciaza niz wynika z wyliczen(moze porod bezie nawet przed 12 grudnia) albo dzidzia jest po prostu duza. I najwazniejsze, to byl 13 tydzień jeszcze a juz lekarka mowi ze widzi cos miedzy nozkami, wiec chyba chłopak tym razem. To fajnie bo będziemy juz miec parkę(moja córka ma 9 latek). I w ogóle strasznie sie wiercił tak ze ciezko było pobrac pomiary ale sie udało. Mam zdjątka i filmik(warto było pójśc prywatnie na to usg, wszystko dokładniutko zrobione). Chyba będzie tak samo ruchliwy jak moja córka, na miejscu nie mogła w ogóle usiedziec jak była mała. Pozdrowienia dla wszystkich mam. Taka jestem szcześliwa, a wczesniej balam sie ze szkodze dzidzi tymi cwiczeniami na brzuch, ale jak widac rozwija sie swietnie i jest bardzo ruchliwy. STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? Brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............23. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1............16.....24.11.09......Amelk a/Julian Klapaucius26..26.........6............14......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............14.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............10......21.12.0 9...........? anczur.........20.........3..............8......16.01.10 ...... Judyta/? Iwona77.......32..........4.............6.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............5...... luty 2010..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja. Widze ze juz macie powybierane rzczy dla malenstwa. Szczerze powiem ze troche szybko. Jezeli chodzi o wózek i łóżeczko to dopiero kupowałam przy córce na miesiac przed porodem, a ubranka niewiele wczesniej. Nie ma co sie spieszyc. Na pewno trzeba przeciez co najmniej kilka razy sprawdzic płec bo zawsze lekarz moze sie pomylic. Ja na razie mam tylko nosidelko i kilka ubranek po córeczce i bede sie martwic dopiero o ciuszki ciazowe bo to tez wydatek.nic mi z tego nie zostalo. A zakupy na dzidzie dopiero od 7mego miesiaca ciazy, wtedy bede iec wiecej czasu, bo teraz wrocilam do pracy i go w ogole nie mam. A gdzies od 7/8miesiaca to juz bede na zwolnieniu, wiec bedzie duzo latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Koniczynka bardzo sie ciesze ze wszytsko jest w pozadku :) co do ubranek to u mnie w domu nic nie ma a wozek musze wziasc wczesniej bo kuzynka sie wyprowadza z domu i niechce go juz trzymac wiec nie mam wyjscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ze 2 ubranka jakieś nie podarowane prezenty... a co do łóżeczka, hehe wijąc sobie gniazdko zdecydowaliśmy zacząć od sypialni... ;) pokój jest dużyyy więc i meble duże.. (kompleksy jakieś czy co??) no i tak ustawiając te meble zdecydowaliśmy że szafę postawimy w rogu dalszym od łóżka, a koło łóżka aktualnie jest wolny róg no i wszystkich dziwi czemu tam jest tyle miejsca. my się śmiejemy w duchu i nic nie odpowiadamy. a miejsce jest puste, bo kiedyś stanie tam łóżeczko dla naszej dzidzi. trzeba myśleć z wyprzedzeniem bo kto by później przesówał taką wielką szafę?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa tak przy okazji, rozmawiamy dużo o sobie i tak pomyślałam że można by się poznać wizualnie. może macie w sieci jakieś swoje zdjęcia np. na portalach społecznościowych?? co wy na to żeby poznać się z drugiej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Koniczyna} Ty masz o wiele łatwiej, bo już wiesz co najlepiej się sprawdza przy dziecku, te kobitki, które zaszły pierwszy raz, muszą się troszeczkę wcześniej zastanowić :-p Ja naprawdę dużo nie kupię, wszystko co wcześniej udało mi się uzbierać od sióstr :-p na pewno zostanie teraz wykorzystane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? Brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............23. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1............16.....24.11.09......Amelk a/Julian Klapaucius26..26.........6............14......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............14.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............10......21.12.0 9...........? anczur.........20.........3..............8......16.01.10 ...... Judyta/? Iwona77.......32..........4.............6.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............5...... luty 2010..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę was o poradę. mam 20 dc i piekielnie boli mnie brzuch jakby zaraz miała nadejść @ . co to może znaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wrocilismy juz z weekendu sluchajcie jaskolki wija u nas gniazdo na balkonie... tzn. teraz juz maz stracil to co tam probowaly zroic, ale obawiam sie ze nie popuszcza i do nas jeszcze wroca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa co zrobic z tym apetytem lody, ryba z frytkami, gruszka teraz gofry z nutela. masakra. musze przestac jesc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że masz apetyt. co by było jakbys go nie miała?? to dopiero byłby problem... sama pojechałam jakies 2 godz temu do sklepu po lody bo domowe zapasy się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? Brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............23. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1............16.....24.11.09......Amelk a/Julian Klapaucius26..26.........6............14......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............14.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............10......21.12.0 9...........? anczur.........20.........3..............8......16.01.10 ...... Judyta/? Iwona77.......32..........4.............6.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............5...... luty 2010..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×