Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Hej smieszka - super - jeszcze raz gratuluje!!!!! ja mialam dzis usg, zaczynam monitoring.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? smieska1...............23..................3............ .......... .???????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............23.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............22. .......3.10.09....Oliwka chce dzidzie... 25..........1.................14.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................13........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................10...... . ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010 Iwona77...........32..........4................5....... ....05.02.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Dziewczynki dziekuje bardzo :)))) jutro ide do ginekologa, zdam wieczorkiem relacje, ale wiem ze jestem w 5 badz 6 tc :)) Buziaki STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............23.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............22. .......3.10.09....Oliwka chce dzidzie... 25..........1.................14.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................13........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................10...... . ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010 Iwona77...........32..........4................5....... ....05.02.2010 smieska1...........23.........3................5............ luty 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
basia29 ;) nie mierzylam w ogole tempki ani nie badalam sluzu poprostu kochalismy sie z przyszlym mezem w dni plodne ktore notabene powiedzialmi gin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) GRATULUJE!!!!! Ja powracam do starań od tego miesiaca.Byłam u gina i kazał juz odstawić tabletki,Jak nie zaciąże do 6 miesiecy to czeka mnie laparoskopia:( Kurcze niedługo pierwszej tabelki juz nie będzie:P hihi:D:D Dziewczyny co u Was ? jak się czujecie? Dula jak przygotowania do ślubu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. śledzę wasze forum od dłuższego czasu i w końcu zdecydowałam się napisać. staramy się z mężem o dzidzie dopiero 3 miesiąc i coś nam nie idzie.. w tym cyklu robiłam testy owu i za pierwszym wyszła jedna kreska za 2 i 3 dwie ale testowa jaśniejsza.dziś 17 dc a mam 30 dniowe z tym że poprzedni miał 25 dni z powodu okropnego stresu. wogule żyję w ciągłym stresie i pracuje fizycznie dziennie przenoszę w rękach ok 300 kg. temp nie mierze (jakoś nie mogę się zmobilizować) badań też nie robiłam. nie wiem czy miałam już owu czy dopiero będzie, ogólnie to nic nie wiem. może któraś z was coś mi doradzi, dopowie?? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka gratuluje witam po dluzszej ciazowej depresji powracam ;) jezeli jeszce moge ;p a co u mnie 16 tydz sie zaczol. ogladalam wczoraj jak wyglada porod, przyznam przerazi;lam sie teraz pytania mi nachodza porod rodzinny czy nie znieczulenie czy bez ehh i wkoncu wiem co nie co o pologu. naczytalam sie dzisiaj. ano siedze w domu wzielam sobie dwa dni chorobowego. potrzebowalam czasu na przemyslenie,odpoczynek,wyciszenie sie. duzo mi to pomoglo.czuje sie lepiej. choc przyznaje wogole bym nie poszla juz do pracy. nie do tej. ja juz fotelik,lozeczko wozek wszystko wybralam na alegro ale chyba kupie uzywane. kasy na wszystko brakuje. a teraz moim problemem jest wybor chrzestnych. czasem sie martwie czy nie za szybko mysle o wszystkim....ale kiedys musze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............23.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............22. .......3.10.09....Oliwka chce dzidzie... 25..........1................16.....24.11.09.Amelka/Julian Klapaucius26....26.........6.................13........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................10...... . ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010 Iwona77...........32..........4................5....... ....05.02.2010 smieska1...........23.........3................5........ .... luty 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka pewnie ze nie bedzie pierwszej tabelki ;) wszystkie bedziemy mamami. potem bedziemy miec nowa tabelke pierwszy krok,pierwsze zabki,pierwsze slowo ;)) ale fajnie to brzmi. witam nowa zapraszam do tabelki. 3 miesiace to niedlugo.choc zdaje sobie sprawe ze dla ciebie moze to byc wiecznosc. czy obserwujesz swoj cykl, mierzysz temperature? czy to twoja pierwsza ciaza bedzie? a wybraliscie juz szpital w ktorym chcecie rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi glupio doczytalam. napisalas ze nie mierzysz. tez nie mierzylam ;) co by poradzic. napewno stres nie jest dobry.ale ja jako urodzony nerwus wiem ze trudno go zwalczyc. ja bym proponowala na necie poszukac tabelke z obliczeniem prawdopodobnym dni plodnych. i w odstepie co drugi dzien kochac sie z mezem. to napewno sie trafi na owulke ;) moze to pomoze. ja tez niewiedzialam kiedy mam owulke. kochalam sie o ile pamietam 8- 10-12-16 dnia cyklu.z tym ze ja mam krotkie 26 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wam naopowiadalam...a tu cisza :) myslalyscie o porodzie w domu lub w wodzie? i jeszcze jedno jestem wstrzasnieta! wszyscy pisza o ciazy porodzie a potem macierzynstwie., a o okresie pologu to dopiero dzisiaj sie dowiedzialam. nie wydaje mi sie ze jestem osoba zacofana i jakas \" z wiochy zabitej dechami\" a jednak tego typu informacje sa prawie wogole nie dostepne.o tym sie nie mowi. toz to skandal jest. o pewnych rzeczach sie mowi, o onnych nie. a ten okres jak wyczytalam trwa 6-8 tyg wiec warto o nim czasem cos napisac. tyle znowu jestem newowa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, podczytuję wasz topik od jakiegoś czasu i chciałabym sie do Was przyłączyć. Staramy się z mężem o dzidzię od mniej więcej roku z przerwami i na razie nic z tego :( Włączyliśmy w tym cyklu już wspomaganie tzn. zioła o. Klimuszki i zobaczymy, co będzie dalej:) Pozdrawiam serdecznie pozostałe staraczki i szczęśliwe brzuchatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura zapraszamy serdecznie wpisz sie do tabelki. czy robilas jakies badania, sprawdzasz temperature? co mowi lekarz? napewno w niedlugim czasie zajdziesz. na naszym topiku wszystkie beda mama ;) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio rozmawialam ze znajoma ktora niemogla wprost uwierzyc ze udalo mi sie za 1 razem.ona starala sie 10 cykli. mowi ze 9 cykli byla wiecznie zmeczona,rozdrazniona, zestresowana. a im dluzej to bylo tym stres i obawy byly wieksze. w 10 cyklu zdecydowali sie wziasc urlop z mezem. wyjechali na 2 tyg do hiszpani.tam kompletnie zapomniala o staraniu. szalala poprostu. i wiecie co...jak wrocila po 2 tyg zrobila test bo okres jej sie spoznial i ku jej wielkiemu zdziwieniu byla w ciazy.teraz synek ma 4 miesiace. wiec chyba cos w tym jest ,ze psychika blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{chce dzidzie} dzieki za zaproszenie; do gina ide dopiero w połowie lipca, zobaczymy co powie. Wydaje mi sie ze moge miec niski progesteron bo mam mega plamienia przed @. Temperatury na razie nie mierze a chyba powinnam bo moze nie mam owulacji i nic o tym nie weim? A w ogóle to mam już dwójkę dzieci, ale baaaaardzo chce mi sie trzeciego :) Jak byłam młodsza, to jakoś było łatwiej:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 laura33.................33..................2........................29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............23.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............22. .......3.10.09....Oliwka chce dzidzie... 25..........1................16.....24.11.09.Amelka/Julian Klapaucius26....26.........6.................13........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................10...... . ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010 Iwona77...........32..........4................5....... ....05.02.2010 smieska1...........23.........3................5........ .... luty 2010 Wskakuje do tabelki :) Mam nadzieję, ze nic nie pokreciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura nic nie pokrecilas zobaczysz niedlugo bedziesz w tej dolnej. gratulacje tej dwojki. masz coreczki czy synkow? w jakim wieku? wiem ze dziewczyny sprawdzaly sobie jakimis paskami czy maja owulke. bys musiala poczytac o tym. dzieki temu wiedzialy kiedy maja. ja tego nie stosowalam.ale duzo tu o tym pisaly ;) a ile dniowe masz cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z innej beczki robie szyneczke...pyszne szyneczke. jak mi sie nie uda to... cos innego wkoncu trzeba zjesc a nie te kuksu. a kolezanka kupi mi kalafior wiec pyszny obiad bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi! jak fajnie następna staraczka:) Ja od tego cyklu tez będę piła ziólka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie, dzięki, mam 2 synów 11 i 6 lat. No właśnie, masz racje, musze kupić testy owulacyjne. A cykle mam coraz krótsze, ostatnio 26 dniowe. A Ty jak się czujesz? I jak robisz szyneczkę? Masz jakiś fajny przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majka! Ziółka sa przeohydne ale daje rade :) Czego się nie robi dla kruszynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 i 6 ale fajnie. to ty doswiadczona mama jestes ;) przyda nam sie ktos taki ;) na sama mysl o ziolach bleee ale co sie nie robi dla dzidzie ja jestem od 2 dni w domu.wzielam sama sobie chorobowe. przechodze kryzys ;) ale juz dzisiaj lepiej. chcialam isc jutro do pracy ale maz kazal mi odpuscic i isc dopiero w poniedzialek. bo wkoncu zaczelam sie usmiechac ;) nareszcie czuje sie wypoczeta i szczesliwa. zaczelam odczuwac co jakis czas jakies skurcze.niby to przepowiadajace porod.czy cos takiego. a szyneczke tylko lekko podpiekam a potem dusze.standart. ale w porownaniu z kuksu to juz wyczyn. zupelnie nie mam glowy do gotowania ostatnio. a ty znasz jakis przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będzie pierwsza ciąża chcemy oboje tego dzidziusia kochamy się co dwa dni wydaje mi się że jestem około owulacji.. wszystkie książkowe objawy jednak czemu na teście wychodzi druga kreska blada?? no bądź tu mądry i pisz wiersze.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mialam (odkad zaczelam obserwowac siebie cykle 26-27 dni) o co chodzi z tym tygodniem ciazy.ze niby w czasie usg moga zmienic termin porodu na wczesniejszy.ze zalezy jak dziecko sie rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze damy:) Bede trzymac kciuki:) Fajnie ze masz syna, ja dwóch, ale mysle ze teraz nadeszla pora na corke, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? marzencia864.........23.................3........................17.06.09 Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............23.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............22. .......3.10.09....Oliwka chce dzidzie... 25..........1................16.....24.11.09.Amelka/Julian Klapaucius26....26.........6.................13........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................10...... . ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010 Iwona77...........32..........4................5....... ....05.02.2010 smieska1...........23.........3................5........ .... luty 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak bedziesz sie kochac co drugi dzien przez miesiac ...napewno trafisz :) a tak serio czy bylas u lekarza, co ci powiedzial? moze masz cykle bez owulacyjne albo niewiem na chwile obecna co tu wymyslic. ja na tych testach wogole sie nieznam.ale z tego co czytam dziewczyna roznie wychodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×