Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

No właśnie gin mówiła, że patrząc na wyniki to niemożliwe, ja też się super czuję, ale od kilku miesięcy tak mam. Kiedyś też z dziąseł i to niby tak może być w ciąży, ale nie i z tego i z tego, a poza tym długie te krwotoki i powinny już przejść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Witam kochane :*** czula faktycznie moze dlatego ci krew leci ze wzgledu na ciaze co?? ja jutro ide do mojego gina zrobi mi ponownie cytologie i juz chyba zalozy mi karte ciazowa i wysle na badania jakies poczatkowe co ?co myslicie ?? w sobote idziemy na slub, ale mi sie nie chce jejku masakra ;/ dobrze ze do soboty jeszcze 5 dni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a mi wszylo ze mam bezowulacyjny :( i poprzedni tez tak mialam :( zalamka.... majka a Ty co bierzesz? co to jest to CLO? bo mi gin. powiedziala ze wlasnie da mi jakas tabletki na wywolanie owu. a potem na pekniecie pecherzyka... aaa i mam porobic jakies wymazy.. ale co to to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :)poprawiam tabelke i spadam na jej dól niestety bo pojawila sie wstretna@.w tym miesiacu tez bede testowac bo ostatnio wyszlo mi ze mam cykl bezowulacyjny:(ale pierwsze badania za mna i teraz czekam na wizyte w szpitalu STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 karla83 .................25 ................7 (1zCLO) .............02.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? edytka1980............29.................12...............chyba15.07.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............24. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1............16.....24.11.09......Amelk a/Julian Klapaucius26..26.........6............14......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............14.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............13......21.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4.............7.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............6...... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a po czym poznała ze masz bezowulacyjny teraz i ze wczesniej miałas? Przecież w 9dc miałas pecherzyki 9mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów zostałam sama :( michu wyjechał właśnie do Niemiec Jak ja nie lubię spać sama brrrr Dobrze, że jutro w nocy będzie i jeszcze zdąży na ciepłe nogi :D Postanowiliśmy, że nie będę czekać aż się dostanę z tymi krwotokami do lekarza ze skierowaniem i w sobotę podejdę prywatnie, może nic mi nie poradzi i powie, że taki już mój urok:-p ale przynajmniej się uspokoję!!! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️, czy owulacja po ziołach Klimuszki zawsze tak boli? Ból od jajnika promieniuje mi az do pięty :( pozdrawiam dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzis bylam - 15dc i pecherzyki nadal 9mm :( nic nie urosły dla 100% pewnosci ide jeszcze w piatek; a poprzedni mialam bezowulacyjny bo tez mialam usg, i jeszcze poprzedni tez bezowu, :( no nic pozyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę chyba spać, noga mi puchnie, bo wczoraj coś mnie ugryzło, byliśmy na urodzinach i to na powietrzu więc nie mam pojęcia co to mogło być, wiadomo że nie osa/ pszczoła, bo jestem uczulona, ale cholerka noga mi spuchła i jest rumień wokół , mam dziś dość, najpierw krew z nosa, teraz ta opuchlizna achhhh, czy to się skończy??? A tak wszystkim mówiłam, że się super czuję i nic mi nie dolega :D:D:D Teraz się chyba zaczyna dopiero :-p Życzę spokojnej nocy, buzka brzuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam dziewczyny:) podczytuje was ale troche mi ciezko Bylam dzis u gin powiedziala ze mam sie nie martwic najwidocznij ciaza byla nierawidlowa i mamy sie wstrzymac z probami na jakies 3 mce to chyba nie dlugo :) przy badaniu strasznie mnie zabolalo a we 2 nie wiedzialysmy co to bylo sala mi czopki w pupe ;/;/;/diclofenac ( mam w domu diclak myslicie ze to to sao?) i gynalgin moze przejdzie:) juz niedlugo do was wroce tesknicie?;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry pewnie ze tesknimy ;) wracaj do nas. wiem ze ci ciezko. trzymaj sie kochana brzusiowa z tego co czytalam wiele kobiet ma krwotok z nosa... moze taki urok. ja mam z dziasel. ciekawe co cie ugryzlo? na dlugi masz wyjechal? wczoraj rozmowa z szefem, jak mowil prawde to pozytywna. cala noc niespalam..wyczerpana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura, ty pijesz tą mieszankę nr 1 na te zrosty, tak? Pytam bo ja tez ją pije ale nie odczuwałam bóli uwulacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, jak zaszłyście w ciąże, to od którego dc zaczeły was boleć piersi, odrazu po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja miałam bardzo pracowity weekend i dlatego nie zaglądałam do was ;( opaliłam się na raczka i teraz wszystko mnie piecze. wszystko wskazuje na to że moja @ nie odpuści i już dziś zepsuje nasze plany ;/ ehh czy wogule kiedyś nam się uda???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przy kawusi, ale zbożowej :D {anczur} te 3 miesiące bądz z nami, łatwiej Ci będzie kochana 👄 {chce dzidzie} ja też na początku miałam z dziąseł, potem stopniowo z nosa, a teraz to już prawie codziennie i to nie kilka kropel :( Gin radziła iść się przebadać, nie zaszkodzi sprawdzić :) {Basiu} z tego co ja pamiętam, to właśnie tylko ten ból mi nie dawał na początku pokoju, a do tego strasznie swędziało :( i przez jakiś czas w ogóle nie nosiłam stanika, bo chyba bym się wściekła :D:D:D:D:D Mnie to bolało przed @ a po terminie to już w ogóle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mieszanke nr 1 i juz drugi dzien chodze po scianach, moze to cos innego? ale co? nie mam bladego pojecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Edzia w sobotę miała wielki dzien:):) Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli, i tym co cieszy, i tym co boli. Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie. Wszystkiego naj!naj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc kochane :*** Nio edzia miala weselicho !!! Jeszcze raz gratulacje kochana i wszystkiego naj naj !!!! Basiu ja jestem w 7 tyg (7 tydzien mi sie zaczal) i fasktycznie strasznie mnie piersi bola, prawie nie moge sie dotknac, sutki i wszystko masakra a faktycznie i swedza...takze porazka Ja dzis ide na 16.30 do mojego gina, pewnie bede miala robiona cytologie powtarzana czy moze juz infekcja sie wyleczyla bo krem jakis aplikatorem ladowalam w srodek... ajjj i ciekawe czy dzis mi zalozy karte ciazowa i czy da mi powoli skierowania na rutynowe badania cio myslicie ? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 karla83 .................25 ................7 (1zCLO) .............02.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? edytka1980............29.................12............. ..chyba15.07.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............24. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1............16.....24.11.09......Amelk a/Julian Klapaucius26..26.........6............17......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............14.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............13......21.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4.............7.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............6...... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny po weekendzie. Aniu ten clo to Clostilbegyt, lek który wspomagana owulację i powoduje że pęcherzyki dojrzewają. jutro mam monitoring w 14 dc i idę do gina z wynikami męża. czy wy umiecie je zinterpretować? Tam jest napisane że plemniki żywe to 73 %, to chyba dobrze??? Na jakie wartości powinnam zwrócić uwagę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piersi bolały tak lekko pare dni po owulacji a teraz swedza, potwornie swedza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo 113! - mam nadzieje ze ta trzynastka szczescie nam przyniesie czyt. dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 karla83 .................25 ................7 (1zCLO) .............02.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 edytka1980............29.................12............. ..chyba15.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............24. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1............16.....24.11.09......Amelk a/Julian Klapaucius26..26.........6............17......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............14.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............13......21.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4.............7.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............6...... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×