Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość smieska1
czesc kochane :**** dula 3mam kciuki !!!! karla bedzie dobrze zobaczysz glowka do gory :) !!! u mnie dzis rowniez mega cieplo slonce swieci od samego rana, mecza mnie te upaly bez kitu nie idzie wysiedziec ://// do tego nigdzie w tym roku na wakacje sie nie wybieramy bo tu slub przygotowania tu ciaza wiec nigdzie sie nie pojedzie moze ewentualnie na jakies 3 dni gdzies nad jeziorko i to by bylo na tyle ale powiedzialam ze za rok sobie odbijemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem załapałam doła, że znowu się nie udała a dzisiaj z godziny na godzinę rośnie mi coraz bardziej nadzieja... Echh... Ale z testem to raczej poczekać do terminu miesiączki prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
dula ja faktycznie na twoim miejscu bym poczekala do terminu @ ... to raoptem 4 dni tylko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! karla bardzo mi przykro :( dula trzymam kciuki z całych sił!!! ja miałam strasznie pracowity tydzień przez tą pogodę, ale w końcu dziś mogę odpocząć:)my chyba przyspaliśmy w tym cyklu :( jak obiecałam zaczęłam mierzyć temp.no i z dziś mi się podniosła o 2 kreski, czyli pewno już po fakcie:(tak to jest praca, praca a czasu na przyjemności brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię sobie dzisiaj test i zabiore go ze sobą do Zakopanego. Jak nie dostane okresu to we wtorek rano go zrobię. Oczywiście dam Wam znac, bo z netem nie powinno być problemu bo podobno w całym ośrodku jest bezprzewodowy. Więc zabiore laptopa i będziecie na bierząco...:) No chyba, że nie to wtedy nie wiem jak Wam dam znac... Napisze którejs smska a Ona da znać na forum:D Tylko, ze zadnej z was nie mam numeru:P Ale mam dzisiaj pomysły:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
dula :) Nooo a do Zakopca na ile jedziesz? zazdroszcze :) nooo zrob tak jak mowisz kup test i wez ze soba ;D eee jak macie w osrodku neta bezprzewodowego to faktycznie powinien ci tam net dzialac bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tydzien. Od soboty do soboty:) a jak będziemy wracać 11-go to mój Daniel akurat będzie miał 30 urodziny i wieczorem będe miała gości...Ja nie wiem jak ja się ze wszystkim wyrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Nie martw sie poradzisz sobie, ogarniesz wszystko :))) jezuuu ale jestem rozleniwiona masakra do tego kwurzaja mnie te upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula trzymam kciuki:):):)musi sie udac:)Tez mielismy jechac do Zakopanego,ale niestety nie czuje sie na silach:(.Moj syn za to tam jedzie w niedziele na kolonie Pozdrawiam Was wszystkie....ten upal mnie wykancza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienia mam nadal. Zobaczymy co będzie dalej, ale napewno jak wrócę z Zakopanego to idę do lekarza. Bo jeśli to nie ciąża to coś jest nie tak w takim razie. Cały ten tydzień miałam plamienia, a w przyszłym mam mieć okres?! Niemożliwe żeby takbyło, a przynajmniej ja tak nigdy nie miałam. Teraz sobie wkręciłam, że pewnie chora na coś jestem....Już mi się jakieś jazdy od tego wyczekiwania zaczynają wkręcać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuncia
Mój problem jest taki, że bardzo chciałabym mieć dzidziusia tylko że nie chce tego mój mąż jesteśmy małżeństwem od trzech lat. Ja właśnie skończyłam studia i pomyślałam że już czas na dziecko. Niestety, mąż nie chce o tym nawet słyszeć, mówi że to jeszcze za wcześnie, on nie jest jeszcze na to gotowy. Pomyślałam, żeby odstawić tabletki anty nic mu o tym nie mówiąc. Przecież one też czasem zawodzą, nie zorientowałby się, że zrobiłam to celowo. A jakbym już zaszła w ciążę to wiem że po jakimś czasie on też zacząłby się cieszyć że zostanie ojcem. Tylko mam jednak troche opory przed takim ruchem, nie wiem czy będę potrafić kłamać mu prosto w oczy. Pomóżcie. Myślicie że to byłby dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u nas tez upaly! dula kurcze z tymi plamieniami cos jest nie tak; podobno sa wtedy jak jakiegos hormonu jest za malo (progesteron czy estradiol - sama nie wiem) :( a po powrocie idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnucia - dylemat masz straszny... ja bym chyba nie potrafila zataic prawde, a najgorsze to to, że do konca niegdy nie jest sie pewnym jak drugi czlowiek sie zachowa - a jak sie wkurzy, jak sie poklocicie i wogole? zostaniesz sama z brzuchem? posadzi Cie o oszustawo i co najgorsze bedzie mial racje.. to tak jak np. on mowilby Ci ze nie chodzi do klubu go-go, a by chodzil... ja niechcialabym bym tak oszukiwana; ale z drugiej strony przekonaj go ze zajsc w ciaze to nie takie hop siup i juz, czasami trzeba poczekac nawet kilka miesiecy; a ilez to przyjemnosci przy takich staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuncia
Właśnie nie chce go oszukiwać i to w tak poważnej sprawie... Ale naprawdę czuje bardzo bardzo silny instynkt macierzyński:) Nie wiem jak mam to zrobić żeby go przekonać bo już próbowałam setki razy... Taki pomysł przyszedł mi do głowy żeby zajść w ciążę "podstępem" ale nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zaczęłam 27 tydzień :D:D:D:D:D Jak to leci.......... Byliśmy nad jeziorkiem, ale nie ryzykowałam i posiedziałam na kocyku... STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 karla83 .................25 ................7 (1zCLO) .............02.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 edytka1980............29.................12............. ..chyba15.07.09 marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............27. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1..........18.....24.11.09......Amelka/ Julian Klapaucius26..26.........6............19......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............14.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15......19.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4.............10.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............9...... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey śpiochy!!!!!!!!!!! Ja już się męczę którąś godzinę, nie mogę tak długo spać.... Mężuś nadal chrapie :-P Życzę miłego dzionka, uśmiechu i słonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam. poprawiam tabelke bo juz leci 18 tydzien ciazy. Super! Ogólnie czuje sie dobrze tylko brzuch sie bardzo napina i robi twardy gdy tylko chodze albo dluzej postoje, troche to meczace ale nie wyglada zeby mialo przejsc. Wczoraj bylismy z mezusiem na weselu i dzieciaczek mocno sie wiercil wiec zabawilismy tylko do 12tej, ale przynajmniej sie wyspalam:) pozdrawiam wszystkie mamusie i starczki:) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 karla83 .................25 ................7 (1zCLO) .............02.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 edytka1980............29.................12............. ..chyba15.07.09 marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............27. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1..........18.....24.11.09......Amelka/ Julian Klapaucius26..26.........6............19......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15......19.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4.............10.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............9...... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phabia
witam przyszłe i starające się mamusie.Mam 29lat, z moim partnerem od 5lat się nie zabezpieczamy , czasem tzw.przerywany i jak do tej pory nie udało nam się zajść w ciążę.Tak się zastanawiam czy to już przesądzona sprawa, czy po prostu tak się jakoś złożyło.Dodam, że w ciągu tych 5lat mojego mężczyzny dwa lata praktycznie przy mnie nie było, widywaliśmy się rzadko więc właściwie ten czas możemy wykluczyć.tak więc pozostają ostatnie 3 i bardzo mnie martwi, ze nic z tego nie wyszło.Do tej pory jakoś specjalnie się nie przejmowaliśmy jednak teraz wiemy, że nadszedł \"ten\" czas i chcielibyśmy mieć dziecko.Nie wiem od jakich badań zacząć, najpierw ja czy partner?Mnóstwo pytań ale widzę,ze jesteście dobrze zorientowane w temacie więc proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 edytka1980............29.................12............. ..chyba15.07.09 marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............27. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1..........18.....24.11.09......Amelka/ Julian Klapaucius26..26.........6............19......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15......19.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4.............10.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............9...... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylazła wstrętna @ w niedzielę rano. Jedyne co mnie pociesza to urlop od przyszłego tygodnia i następne starania już w urlopie, będziemy wypoczęci i zmiana klimatu też może nam dobrze zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 edytka1980............29.................12............. ..chyba15.07.09 marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............27. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1..........18.....24.11.09......Amelka/ Julian Klapaucius26..26.........6............19......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15......19.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4.............10.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............9...... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dziad z tego mojego właściciela!!! On mi chyba nigdy tych okien nie wymieni!!! Najpierw chciał pół roku z góry, w międzyczasie powiedział, że chyba wystarczy 4 m-ce za czynsz z góry i myślał, że odpuszczę, a jak powiedziałam, że ma przyjechać po kasę to zbladł.... Odczekał kilka dni i żeby mnie wkurzyć, powiedział, że teraz chce za 8 m-cy z góry, dziad jeden myśli, że kasą sram chyba... A ja mu na to, że umawialiśmy się na pół roku, że gadał nawet, że 4 miechy wystarczą, że wzięłam pożyczkę na to (choć wcale tak nie było) i teraz mnie odsetki zjedzą, bo on co innego wymyśla, że wózek muszę kupić ( a teściowa kupuje), kuchnia do remontu, on tego wszystkiego nie musi wiedzieć. Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Brzusiowa to masz nieciekawie.Wiem ,że łatwo się mówi ale olej dupka i się nie denerwuj bo to nic nie da a dziecko stres odczuwa. Strasznie u nas cicho sie zrobiło.W końcu ładna pogoda no nie??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Witam dziewczynki no faktycznie mega cicho sie na naszym forum zrobilo ;) Staraczki jak tam wam idzie ??? Pogoda faktycznie ladna, ja jade z facetem na 3 dni w piatek nad morze, lepszy rydz niz nic... do tego wszystkiego chyba slub bedziemy przekladac na przyszly rok bo chyba z brzuchem do slubu nie chce isc do tego welonu nie bede mogla isc do tego jakos nie bede mogla sie bawic komfortowo bo malenstwo bedzie odczuwal to ten moj sie wkurza i sie klocimy mowie wam az czasami zyc sie nie chce :/.... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{majka242} ach widzisz.... Dziś ma niby przyjść i pogadamy, ale się nie nakręcam. Mówię Wam kochane gdybym miała gdzie, to już bym była spakowana :D {smieska1} skarbie ja byłam w mieście na zakupach, ale się nadzwigałam :( Co mi tam za kłótnie odchodzą :-P U mnie kochana teraz luzzzzz :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×