Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Dziewczyny mam problem. Zaczynam się martwić....jestem na początku 20tc pierwszej ciąży i nie czuję ruchów nic a nic, czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam dziewczyny ale mam dzien dostalam @ ale tak mnie boli brzuch ze nie moge sie podniesc a mam tyle sprztania po urlopiku ze;/ juz nie moge sie doczekac staran i wskoczenia do tabelki:) jak narazie boje sie jakich kolwiek przytulanek boli boi boli boli mnie brzuch Klapauciu czasami tak jest najwidoczniej dzidzia jest spokojna ale moze lepiej skontaktuj sie z gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapcusie ja tez bardzo pozno wyczulam.i to ie kopniecia tylko delikatne laskotanie w 20tc i 6 dni. a kopniec nadal niemam wiec chyba to normale. lekarz powiedzial ze niektore czuja dopiero w 24 a czasem czujemy a nieinterpretujemy tego z dzieckiem,bo roznie to kazda odczuwa brzusiowa ja tez moge sobie pomarzyc.od maja mam ciagle gosci na chacie ,szlak mnie trafia...ale ja goscinna jestem. zapomnia;lam co to brykanie. ania oby sie wszystko szybko wyjanilo frezyjka zycze zdrowka synowi majka ty to humor masz dzisiaj ;) dzis szybciej w domu bo u nas mega upaly.ide spac.padam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ ja mam ostatnio mega doła, bo przy okazji zwykłej kontroli okazało się ze nie mam w ogole owulacji i czekają mnie badania na estradiol, progesteron, prolaktyne i wszystkie inne. Tak wiec na razie ze staranek nic nie bedzie :) I musze czekac 6 tyg na wyniki i leczenie a nie mam cierpliwosci !!!! Mam nadzieje ze chociaz u Was staranka beda owocne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
lara wiem ze latwo tak tylko mowic ale po wynikach staraj sie nie myslec o zajsciu w ciaze bo to wiele daje ja tak zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jaki upał ledwo żyje! Laura słońce będzie dobrze.Wyleczysz się i niedługo zaciążysz . Przynajmniej wiesz dlaczego nie mogłaś zajść. podleczysz hormony i będzie git.Ja to bym nawet chciała wiedzieć dlaczego przez 2,5 roku sie nie udaje a tak to nie wiadomo gdzie szukac.Mój M juz podleczony więc u niego jest ok tylko coś ze mna nie tak:( Iwona daj znac co na USG kurcze bo my tutaj jak na szpilkach:) anczur kochana już się nie możemy Ciebie doczekać w tablece!:) Idę coś zjeść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{chce dzidzie} ja to bym na miejscu Twojego męża chyba umarła :D:D:D:D Goście i z brykania nici ehhhhhhhhhhhhhhh A ja nie mam gości i też nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Która chętna na kawkę??:) Lub herbatkę ewentualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura, ja tez mam bezowulacyjne, porobilam badnia na hormony - wszytsko ok. oprocz chyba estadriolu. teraz mam isc na badanie droznosci, ale najpierw musze dostac @... bo to sie robi do 11dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy robienie tych testow owulacyjnych ma jakis sens ...nie znam sie ale....przed wczoraj wyszedl mi pozytyw, wczoraj pozytyw a temperatura dalej na takim samym niskim poziomie a powinna po owulacji podskoczyc tak?? Ile ta owulacja trwa?? może u mnie też coś nie tak z owulacją?? bolał mnie jajnik jak na owulację a od 2 dni spokój. Nie kumam tego nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ja sie nie znam, ale wydaje mi się ze testy owulacyjne wykazuja kilka dni owulacji, ale tak naprawde owulacja jest w jednym z tych dni. generalnie owulacja trwa krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy wykazuja najwieksze prawdopodobienstwo kiedy moze byc owulacja, a nie konkretny dzien owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jaka ja jestem z tego zielona:) Myślałam ,że wskazuje tylko jeden dzień.Dzisiaj zrobię test zobaczymy co z niego wyniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) majka ja tez na kazdym kroku ucze sie nowych rzeczy o ciazy, hormonach, badaniach itp. Jeszcz do ne dawna tez bylam bardzo zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis nic nie robie, bo jedziemy na mazury na weekend i tam cos zjemy :P ale ostatnio mialam roladki schabowe z serem i szynka - polecam! szybko sie robi i bardzo latwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest z tym skokiem temperatury?Jutro jak skoczy do góry to znaczy, że dzisiaj owulacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam uwielbiam:) Coś wymyślę ale jeszcze nie wiem co. Ale napisałam boże świety..... jak dzisiaj owulacja to jutro skok temp? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj juz idę do pracy buuu...../ nie cierpię jej z miłą chęcią bym się zwolniła ale nie mogę:/ życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dziewczyny na obiad mam sosik Grzybowy . Wczoraj kupiłam grzybky bo już tak mi się chciało, ze masakra:) Pracować tzreba niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam witam ostanio sobie tak gadalam z moim P i doszlismy do wniosku ze musimy poczekac ze staraniem az ja bede miec stala prace a jka narazie nic sie nie zapowiada:( jest mi smutno i nic mi sie przez to niechce no ale ;/ boli mnie brzuch i bardzo nie lubie miec @;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na chwile znow zaslablam w pracy...zostalam ofdwiedziona. plakalam jak dziecko by mnie puscili. mam juz dosc wszystkiego.tej calej walki o wszystko.kompletny dol. chyba pierwszy raz mezowi sie poplakalam. ehh zaraz do poloznej ciekawe ile kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie: współczuje, lepiej zmien prace. mnie to sami wygonili do domu jak zaslablam i jak wrocilam po 1,5mca to sie dopytywali jeszcze czy aby na pewno dobrze sie czuje. masz prawo wypoczywac w domu nawet przez cala ciaze jak jest cos nie tak. U mnie w pracy to jedna dziewczyna po wychowawczym przyszla tylko na kilka dni bo sie okazalo ze zow juz jest w ciazy i ma problemy, wiec siedzi w domu az do porodu i nie wiadomo kiedy przyjdzie. to jest nasze prawo, i pracodawca nie ma nic do tego. To lekarz decyduje czy mozemy pracowac czy nie. Moj osobiscie jak tylko mowilam ze brzuch mi twardnieje stwierdzil ze moze czas by sie zastanowic czy nie lepiej isc na L4 bo podobno to za duzy dla mie wysilek. Gdzies wyczytalam ze ciaza zmusza nasz organizm do niesamowitego wysilku ktory jest porownywany z wejsciem na 8-tysiecznik!!! Wiec jak lekarze mowia ze mamy odpoczywac to maja racje. Np. Serce rosnie podczas ciazy do 50% swojej objetosci, zeby pompowac odpowiednio duzo krwi dla dwojga, inne narzady tez. Albo zmien lekarza idz na zwolnienie i tylko zanos L4 do pracy. Nie maja prawa nic powiedziec nawet. Ciąza to nie choroba mowia ale uwazam osobiscie ze to dla nas bardzo duzy wysilek. ja jak wracam z pracy to od razu sie klade do lozka, bo min kilka godzin powinnysmy wypoczywac. Jezeli slabniesz czesto to ja bym na twoim miejscu zwolnila tempa i poszla na L4. Chyba nie chcesz stracic ciazy! Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam spiochy :) gdyby bylam w Polsce to wszystko by bylo latwe...tutaj nic niezdzialam. jeszcze 4 tyg i koniec !!!!!!!! wczoraj okazalo sie ze 6kg na plusie czy to dobrze czy za duzo przybieram? dopiero 21 tc jak sie zmiescic w tych 12kg? mialam cisnienie 110 /65 babka mowi idealnie ...cos nie wydaje mi sie ze to by bytlo idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×