Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

zastanawiam sie czy powiedziec wokol mnie rodzinie znajomym jaka plec? jak myslicie koniczyna milego urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Pozdrawiam wszystkie dziewczyny bardzo gorąco.Widzę Konieczynko że się martwisz za co ci dziękuję.Czytam was co parę dni ,ale nie mogę się zmobilizować pisać.Mam problemy zdrowotne u mojego synka ,przez ostatni miesiąc był dwa razy w szpitalu w Krakowie.Raz ze mną przez półtora tygodnia,a teraz z moim mężem. Nie mogę sobie psychicznie odpocząć a chciałabym żeby wszystko się już ustabilizowało. Z dzidzią wszystko ok,nie mogę się już doczekać kiedy będzie z nami . STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 laura33.................33..................3........... .............26.07.30 dula.....................26..................6.......... ..............02.08.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 Ania_29.................29.................5............ ...........???????? edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............28. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........21........24.11.09 Julian Klapaucius26..26.........6............20.......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............12........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............10....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana;) Jakoś spać nie mogę męczę się od 5 rano:( Jeny ale była burza w nocy .Nie wiem jak Wy ale ja się burzy boję i zawsze śpię niespokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez witam:) ale mam stresa dzis o 11tej mam USG....milego dnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka wypita zbieram się na uczelnie bede pozniej papa :P:P:P:P:P:P:D:D:D;););):D:D:):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D MIŁEGO DZIONKA!!!! popiszcie cos wroce to poczytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);) :) :) ;);) :) :);) :);) :);) :);) :);) :);) :);) :);) :) ale mam humorek;) :);) :);) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zTy się ze mnie nabijasz hihi A pózno dzisiaj bo dopiero po śniadanku kochana, całą noc prawie nie spałam, tak mnie brzusio bolał :( Wczoraj była u mnie burza w mieszkaniu...... Parę niemiłych zdań z mężulkiem :-P A rano z racji tego dłużej poleżeliśmy leniuchy... Trzeba się było przytulić na zgodę :D:D:D:D:D Ale nie to co myślicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi ja sie nie nabijam tylko tak:P Zawsze byłaś pierwsza rano:) Duzo zdrowka i nie denerwuj sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! JA dopiero wstałam. U Nas też była burza okropna. A ja z moim oglądaliśmy filmy do 24:30, a dzisiaj nie mogłam oczu otworzyć. Ja nie wiem, jak byliśmy w Zakopanym to wstawaliśmy o 7 lub 8. Tutaj jak już spię to się dobudzić nie mogę. Wczoraj były staranka;) Dopijam kawkę i biorę się za sprzątanie, pranie i prasownaie..brrr:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pochwale ze u Nas tez byly starania:P a co! co 2 dni taka taktyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mogłabtm spać, ale ileż można. Mój zawsze jak mam wolne to później do biura jeździ, bo mówi, że jak ja śpię to On też się dobudzić nie może...:) Posciel muszę zmienić, troszkę zajęć mam a pupa jakby mi przyrosła do fotela:):):) Brzusiowa, ale już jest ok z mężem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się staram żeby co 2 dni było ale ostatnio mi nie wyszło:) Były w niedziele i wczoraj:) W środę mieliśmy niezapowiedziane odwiedziny kuzyna Daniela i tak poinmprezowaliśmy do 2 w nocy, że ja chyba byłam jeszcze nietrzeżwa jak wstałam. Wczoraj caly dzien chora byłam, a rano wymiotowałam jak kot...Tak się strułam alkoholem. Organizm nie nauczony a Edytka sobie pofolgowała. Mój to się ze mnie wczoraj cały dzień śmial...Echhh nie tknę alkoholu do odwołanai!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeeeeeeee Wy macie dobrze!!! Jak ja zazdroszczę tego brykania :-P My to sobie możemy pomarzyć :D:D:D:D:D A z mężem rano lepiej, wczoraj zawalił na całej długości, mieliśmy jechać nad jeziorko do siostry, a on tak właściwie wrócił do domu dopiero około 22-ej i jeszcze telefon od jakiegoś kretyna, że ma go zawiezć z imprezy do domu po północy ehhhhhhhhhh Taxi czy co???????????? Szlag mnie trafiał :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula to masz tak jak ja nie moge rano sie dobudzic moge spac i spac tylko dzisiaj przez burze od 5 nie spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam bede pozniej pozdrawiam!!!!!!;);) :);):);):);):);):);):);):);):);) :) :);) :) :);):);):);) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam 46dc... po weekendzie zadzwonie.. generalnie po @ mam miec ta droznosc sprawdzana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezyjka fajnie ze jestes :) trzymaj sie kobito, i napisz cos czasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×