Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Cześć dziewczynki. Ja też już sobie kawkę robie i mam nawet ciast snikersa. Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!wszystkie dziewczyny, dzieki komuś kto kawę wymyslił bo bym chyba była dzisiaj nie zdatna do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja! Kawka się przyda bo od rana nie piłam bo do badania krwi musiałam być na czczo. Własnie weszłam do biura. Wiecie co ale jaja:):) Nigdy nie miałam krwi pobieranej ( a przynajmniej nie pamietam) i mnie normalnie ręka boli:D histeryczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, robisza sobie jakies badania? Ciekawe jak tam Karla z tą drożnością jajowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupę krwi chcę znać bo nie wiem jaką mam i podstawowe badania na tarczycę ( tak dla pewności) Troszkę się stresuje przed wynikami. Jutro mają być o 10. Karla a Ty jak tam?? Dziewczyny dzisiaj wieczorkiem zapraszam na szampana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Ty wiesz, że to dzięki Tobie się zmobilizowałam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, wszystkiego najlepszego, zdrówka i oby sie spełniło to najważniejsze marzenie o którym każda z nas marzy🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka173
ja również tobie Dula życze wszystkiego co naj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki. Chyba dzisiaj sobie urządzę z mężem małe przyjęcie:):) Jak mi się nic nie chce to szok. Ząb mnie pobolewa a mam tam włożone lekarstwo, mam miec plombowany w czwartek i aż się boję dlaczego boli. lenia mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka a Ty się nie możesz tak denerwować( odnośnie wczorajszego dnia)Szkoda życia na nerwy ( to mówię ja nerwus nr 1 u mnie w rodzinie:D ) A z tą głową to mam to samo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editg26
Dula Ja również dołanczam się do życzeń, wszystkiego naj... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo, już kiedyś myślałam nawet nad tabletkami na uspokojenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mysle ze jak teraz nie moge zajść w ciążę to zrobiłam sie jeszcze bardziej nerwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też jest spokojny i on mnie w domu wycisza, ale co mnie tez wnerwia to to ,że jak się kłócę to on potem ma ciche dni:( i nie ma z kim pogadać ani przytulić i zawsze pierwsza przyłażę do niego nawet jak nie moja wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×