Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Tak teraz spojrzałam, Majeczko Ty masz termin @ w środę. Oby nie przyszła!!! Trzymam mocno kciuki. Teraz się zacznie bo kazdej termin się powoli zbliża. Oby żadna nie dostała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) widzę , że miałyście zabawowe weekendy...a ja niedziele spędziłam w makro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia na zakupach?? Ja wczoraj miałam pracowitą niedzielę, jak rzadko:):) Prasowałam chyba z 1,5 godziny żeby na dzisiaj tego nie mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hih, no miały być zakupy - miałam załozyć sobie kartę allegro na nową firmę i nic- system im padł , no i lazilismy z mezulem po makro...i marzylismy "to bym kupil , i to bym kupil.." a proasowania niecierpie..mialam ostatnio taka gorę - i normlanie sie poddalam - poprostu ją poskładałam i wsadzilam do szafy - moze mąż nie zauwazy ?! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha. Ja tez za prasowaniem nie przepadam, ale co zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w czwartek byłam na monitoringu po clo i miałam jeden pęcherzyk dominujący o śr. 23 mm w 12dc, ale lekarz powiedział ze ten pęcherzyk jest za duży jak na 12 dc. Dziś ide sprawdzić czy pekł, pewnie nie bo nic nie czułam. W poprzednim cyklu bolały mnie jajniki a w tym nie. Pewnie od następnego będę musiała coś brac na pękniecie. Mówie Wam jak nie urok to s......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któras z was miała taki duży pęcherzyk i czy on nie jest za duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!! witam po weekendzie:) U mnie weekend minął pracowicie,spędziłam go w pracy:( brzusiowa🌻 ulżyło mi ,że u Ciebie już jest ok,jeszcze z 2 tygodnie nie wybieraj się do szpitala;) basia🌻nie znam sie na pęcherzykach ale dlaczego w 12 dc nie może być taki duży? ja miałam owulację ok12dc i 14dc już miałam dni niepłodne,przecież pęcherzyk mógł szybciej dojrzeć kawusia na stole:) dla wszystkich na dobry początek tygodnia 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prasowania to ja tez nie przepadam,prasuję jak potrzebuję bo i tak nie założyłabym bluzki wyprasowanej z szafki bo byłaby dla mnie do prasowania:P :P :D mój mąż ma też zjechane na tym punkcie i tez musi mieć wyprasowane zaraz przed założeniem, nawet jak idzie rano do pracy to prasuje rano:D takie mamy schizy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam, jestem, nie urodziłam jeszcze :D:D:D Mam dziś dużo pracy, także wybaczcie dziewczyny :) Jest też u mnie moja mama, za chwilę będzie siostra z synkiem, także nie wypada gawędzić przy kompie :-P Buziaki, odezwę się pózniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu a mowil ci tekarz w takim razie co robic jak taki duzy urosnie?moja kolezanka dostala zastrzyk miala tez duzy pecherzyk i lekarz kazal jej w ciagu 24 godzin współżyć i zaszła po tym zastrzyku.Dzięki temu zastrzykowi ten pecherzyk pekl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mówił że jak w tym cyklu nie peknie to dostane zastrzyk w następnym na pekniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula ja się na ciążę nie łudzę bo zero objawów:( po prostu zero! odkąd wyluzowałam i tak o tym nie myślę to psychika tez odpoczęła bo tak to co miesiąc miałam wszystkie objawy a tu nic:( więc z pokorą czekam na @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka :) to dobrze , ja też zluzowałam na maxa - co dla mnie jest nie lada wyczynem :) czuje się świetnie , pełen luz ,a seks z mężem ma zupełnie nową jakość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha umarłam ze śmiechu:D:D:D:D:D:D:D:D starającym się chcesz sprzedać prezerwatywy:):):):) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D haha może kupie na śmigusa dyngusa:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 kruszynka173.........24................3................ .........30.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1...........38. .....3.10.09......Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............30.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............21.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............20....... luty2010...Kacper/Blanka Hej dziewuszki ja mam teraz slaby dostep do neta i nie jestem na biezaco co sie u was dzieje, w przyszly poniedzialek wracam do poznania wiec nadrobie zaleglosci. czuje sie calkiem calkiem duzo odpoczywam i leze jak lekarz zalecil, poza tym nic niekawego sie wielce nie dzieje. Caluje was goraco i 3maj kciuki za staraczki !!! pa pa dziewuszki kochane 3majcie sie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dawno po kawce. Witam. A ja sie powoli zaczynam załamywać, wczoraj byłam na usg i okazało sie że pęcherzyk nie pękł i w następnym cyklu musze wziąść zastrzyk na pękniecie. Miałam nadzieje że jak zaczne brać clo to uda mi się zajść, a tu lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu nie załamuj się! Może to nawet dobrze. Dostaniesz zastrzyk i zajdziesz w ciążę! Trzeba być dobrej myśli. Przynajmniej już w czym rzecz. Majka dzisiaj masz wolne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu🌻 rozumiem Cie. miałam wyluzować ale sie nie da! czuję,że @ dzisiaj przyjdzie a taka mialam nadzieję ,że teraz na na pewno sie udało:( ach chyba nie jest mi dane być w ciąży,myślałam o inseminacji ale nie moge się przełamać i chyba się nie zdecyduję:(( basiu razem mamy doła:(( kochana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po dniach płodnych. Przynajmniej tak mi się wydaje. Wczoraj mnie troszkę brzuch pobolewał ale nie wiem dlaczego. Mój wrócił z piłki taki zmęczony, że o 22 już leżeliśmy w łóżku i usnęłam nawet nie wiem kiedy, także starań nie było bo nic na siłę. Teraz czekanie do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka 🌻 Może jeszcze nic nie jest przesądzone! Uśmiechnąć się dziewczyny. Wiem, wiem łatwo mi się piszę. Ale wiecie co ja to jakaś chyba dziwna jestem. Cały miesiąc myślę o tym, że chcę być w ciazy, myślę, że napewno się udało a jak mi się zbliża termin @ to tu myśle a może, ale bardziej myśle o tym, ze napewno się nie udało. Też tak macie?? moze to przez to nasze chore myślenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Edzia nic na siłę,niekiedy mam do siebie wyrzuty że mogłam się zmusić bo może wtedy......to był ten moment ale cos nie wierzę żeby przez prawie 3 lata nie wstrzelic sie w ten moment:( lipa i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×