Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

tak kochana zmieniłam już w tabelce , dostałam wczoraj:( z rana:( dojrzewam do myśli , że czeka mnie laparoskopia:( tylko muszę się wybrać do gina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela nie mogła przez 2 lata zajsc poszła na laparo i za 6 tydodni była w ciązy:) i to mnie przekonuje do tej operacji:)MOŻE WTEDY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie wszystko dobrze, tyle dziewczat daje rade Ty też dasz. jezeli to ma sprawic, że znów urodzisz to chyba warto prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, to działa. a długo sie na taki zabieg czeka? nie ma w tabelce ile sie już staracie. powiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąnie jesteśmy w trakcie ? ale powiem Ci, że jeżli do końca roku nie uda sie zrobie sobie badania hormonów. teraz chciałam ale lekaz stwierdził, ze nie jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mnie bola kolana i nadgarstki. chyba od dwóch tygodni. zawsze miałam takie bóle na zmianę pogody, ale przez kilka dni, a teraz trwa to dłużej. zaczyna mnie to wkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania , Majka , Mała :) cześć 👄 Moje kochane nie poddawajcie się. Podziwiam waszą siłę i upór!warto! Czuła- twoją siłę podziwiam..wszystkie jesteśmy z Ciebie dumne 👄 🌻 Miłego dzionka Wam życzę kochane buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kruszynka, cześć Esia. Oj majeczka to rzeczywiście długo. A pijesz ziółka ? Była o nich mowa jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ Ania_29................29.................8............ ..............2.11.09 edith26................26.................13........... ..............03.11.09 karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 marzencia864........23..................8............... ...........05.11.09 mała_81...............28..................4............. ............06.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 laura33................33..................7............ .............09.11.09 majka242..............29................................ ............17,11.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23.................2............... ...........??????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Klapaucius26..26..........6..........34........28.11.09 ....Radosław Koniczyna30..30..........7..........30........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........26........03.02.10 ....Majka smieska1......23..........3..........24....... luty2010.....Kacper/Blanka kruszynka173...24.........3............?.......czerwiec 2010............. dula.............26..........8...........8.........10.06.2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........7.........13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53.............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Wstałam właśnie niedawno:) Spałam od 22:D Czuła Kochana jesteś Wielka!Buziaki dla Was ogromne👄 Dzisiaj zaczyna się 8 tydzień:) Podjęłam decyzję, w przyszłym tygodniu idę do mojej dawnej lekarki! Powiedzcie mi tylko czy jeżeli Ona by mi zrobiła znowu USG to nie będzie to szkodliwe dla maluszka??Bo bym się jej poprostu nie przyznawała, ze byłam gdzieś indziej. A ta u której byłam we wtorek nie pracuje już u mnie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dula :) no czyli decyzja już podjęta :) myśle że usg nie wpływa źle na dzidzie, bo inaczej nie robiło by sie tego kobietą w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula nie zaszkodzi, mój gin. robił badania usg co miesiąc w mojej pierwszej ciązy. Powiedział, że teraz usg sa nieszkodliwe dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski upominek
niepowtarzalny prezent ? oryginalny upominek ? Zapraszamy na strone sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane... :) Majeczka ,Dula,Kruszynka, Mała..🌻 , jestem głupol ,ale powiedzcie mi , bo lekarka na usg pokazała mi że pecherzyk ciazowy ma 2,2 cm - czy to sie liczy tak ze moj dzidzius tyle ma? czy pecherzyk to inny wymiar niz wymiar dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×