Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

cześć dziewczyny. Nie fajnie ze nas nie ma już tak na topiku..., kochane wracajcie !!! U mnie sniegu mnostwo!!!, prawdziwa oryginalna zima :) z mojego zadupia ciężko autem wyjechac... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ślicznie napadało:)i nadal sypie:) o 13,30 idę z synem do lekarza bo coś od 2 dni go brzuch boli dzisiaj już się zwija z bólu biedaczysko moje cierpi.Dałam mu nospę to przespał chociaż noc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jestem zła... Opowiem Wam w skrócie o co chodzi... Załatwiliśmy prace męża siostrze. Kobita mieszka za Warszawą ale ma nawet dobry dojazd do pracy. Wyobraźcie sobie, że mój mąż ją codziennie zabiera z metra rano ( ona idzie na 7 czasami na 6 do pracy).Mój M prowadzi firmę i jest otwarte dopiero od 10, wiadomo chyba że jest jakieś zlecenie czy coś do roboty to idzie wcześniej. Wracając do meritum... No i mój M nie dość, że rano zabiera ją z metra i podwozi do pracy to wraca ok 22 bo ina o 21 kończy prace. Po ocalałym dniu mój M jest zmęczony i nie ma siły aby nawet ze mną spędzić trochę czasu. Miałam z nim wczoraj porozmawiać ale był tak zmęczony, że padł. A najbardziej wkurzam się dlatego, że właśnie zaczęły mi się dni płodne :( Chyba mu dzisiaj zrobię wielką awanturę, bo już mam tego dosyć :(:(: Po prostu czuje się jakbym nie miała męża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) malutka__ to ja idę na śniadanie bo widać strasznie głodna jestem :) Dziewczyny czekam na wasze opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ale Twój mąż też tak kończy pracę późno czy czeka na nia do tej 21? Mój pracuje 8 godzin ale ma bardzo stresującą pracę i szczerze powiem też nie zawsze ma siłę i ochotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musi ja tak wcześnie rano zawozić?niech dojeżdża autobusem.....a Twój może jeszcze smacznie spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim jego siostra nie zaczęła pracować to wracał do domu po 18, no chyba, że jeździł do klientów co się zdarzało bardzo rzadko. A teraz jestem pewna, że czeka na nią bo uważa, że nie opłaca mu się wracać do domu :( a ja siedzę sama jak ta głupia i nie mam do kogo się odezwać :( Tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj z nim przeciez nie możecie oboje na tym cierpieć, a siostra niech wraca autobusem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chciałam z nim porozmawiać wczoraj ale był zmęczony. Nie dość, że on wstaje wcześniej to ona jeszcze do niego dzwoni rano jak wsiada w metro przy czym budzi i mnie :( A na dodatek mamy remont w domu i wszystko jest na mojej głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, na sam początek życzę wszystkim udanego Nowego Roku, oby nie był gorszy od poprzedniego. Wszystkim oczekującym życzę szczęśliwego rozwiązania, a starającym się osiągnięcia oczekiwanych efektów. Laura gratuluję, musisz się bardzo cieszyć, świetnie rozpoczęłaś rok, życzę powodzenia. Witam nową staraczkę-głowa do góry nie ma co się załamywać, dobre nastawienie do połowa sukcesu. U mnie bez zmian, oprócz tego, że przyszła "ulubiona" @, to umówiłam się na wizytę do lekarza specjalizującego się w leczeniu niepłodności. Czekam więc z niecierpliwością na wizytę, która niestety jest za 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 edith26................26.................16........... ..............17.01.10 malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 majka242..............29................................ ...........29.01.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 martacs................29............................................01.02.2010 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Iwona77.......32..........4...........37........03.02.10 .....Maja smieska1......23..........3.......... 34....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........17.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........17......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........18........10.06 .2010Julia/ ? EsiaSmH .......23..........2...........18......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........33..........9............5........wrzesi eń 2010...? MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka masz racje nie może tak być.... Coś czuje, że dzisiaj dostanie ode mnie zjebki ..... Co za dużo to nie zdrowo... W końcu to mój mąż a nie siostry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ale kłótnia to nie jest wyjście,pokłócicie się,będą ciche dni a tego na pewno nie chcesz:) Porozmawiaj z mężem wszystko mu powiedz co cię boli i o co masz pretensje(moim zdaniem uzasadnione)i wtedy zobaczysz jakie jest jego zdanie:) Powodzenia kochana!Kochajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko wiem, że kłótnią niczego nie zyskam :( Ale po prostu nie lubię gdy ktoś wchodzi mi buciorami w życie.... I jak rozwala coś co budowałam długi czas... Znając mojego mężna powie mi, że przesadzam :( Ale wiem, że dam sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny,ale mam wstydliwy problem.....otoz pomimo ze nie mam zaparc cierpie na hemoroidy:(:(I to mam je na zewnatrz:(Boli mnie strasznie,swedzi,piecze...nie moge nawet siedziec...Wyslalam mojego do apteki zeby mi chociaz masc posterisan kupil bo nie wiem co wiecej moge uzywac w ciazy....No masakra.... Smieska Twoje malenstwo chociaz sie bardzo wierci,a moja malutka jakas malo aktywna az sie martwie...Jutro jade do swojej ginki umowic sie na termin cesarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja nie mam zaparc...wogole ich nie mialam przez cala ciaze.Jutro podpytam ginkę co z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rozumiem co czujesz malutka; mój maz pracuje 12h a po powrocie z biura odpala mój komputer i dalej siedzi albo pada na kly i zasypia na kanapie wrrr.... ale u Ciebie z tą siostrą to naprawde przegiecie!!!! porozmawiaj z męzem koniecznie ja spedzilam ranek usilując nie zwymiotowac po kątach (rano u nas łazienka non stop zajęta i muszla jest towarem deficytowym...:) ) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka 😘 słońce zrób badania i hsg i zajdziesz piorunem :) A czemu robisz tylko prolaktynę? Wydaje mi się ze zelazny zestaw 3dc to prolaktyna, fsh, lh i tarczyca czyli tsh i ft4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×