Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 laura33................33..................9............ .............03.01.10 martacs................29............................... .............05.01.10 majka242..............29................................ ...........06.01.10 mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 edith26................26.................16........... ..............17.01.10 malutka8686.........23.................................. ..........24.12.2009 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Iwona77.......32..........4...........36........03.02.10 .....Maja smieska1......23..........3.......... 33....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........17.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........16......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........17........10.06 .2010Julia/ ? EsiaSmH .......22..........2...........17......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane😘 U mnie coraz ciezej,mam wrazenie ze niebawem urodze.Coraz czesciej brzuch mnie pobolewa i krzyz boli...Swieta byly mile ale meczace.... Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 laura33................33..................9............ .............03.01.10 martacs................29............................... .............05.01.10 majka242..............29................................ ...........06.01.10 mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 edith26................26.................16........... ..............17.01.10 malutka8686.........23.................................. ..........24.12.2009 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Iwona77.......32..........4...........36........03.02.10 .....Maja smieska1......23..........3.......... 34....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........17.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........16......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........17........10.06 .2010Julia/ ? EsiaSmH .......22..........2...........17......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? hej kochane :) a co tu taka cisza ? u mnie po swietach tez ok, spokojnie ale tez sie meczylam troche robilismy z A wigilie u nas ale tesciowa wszystko sama gotowala wiec jakos wielce nie musialam pomagac ;) za tydzien mam lekarza, tabletki wszystkie na podtrzymanie bede brala tylko jeszcze 2 tygodnie a potem niech sie dzieje.... ;) i corcia wyjdzie z brzusia w koncu ;) zoleczko mam juz, materacyk tez kupilam wozek na allegro dzis zamowilam :) coraz blizej a ja bardziej sie boje, czuje sie calkiem si ale czesto cos mam jakies dziwne klucia w macicy na dole zgaga nie ustepuje zdarza sie ze biore 5 renne przez caly dzien na ta zgage koszmar, do tego cieeezko mega mi sie zalatwic, jak ide do wc to siedze z 15 min i albo baaardzo wyparty kal malutki wyjdzie albo nic wogole mam nadzieje ze to ustepuje po porodzie co dziewuszki ???????? ajj w czwartek sylwester, niestety w tym roku w domku my spedzamy zapraszamy do nas parde znajomych ta lacha tez w ciazy jest i boze nie wytrzymam z nia ona ma tylko jeden temat CIAZA POROD itp nie nawiazesz z nia innego tematu ma 28 lat a zachowuje sie jak pier......nieta dramat jakis z nia bedzie w sylwka heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja juz dziewczyny padam na ryjka. Mój malutki ma kolki 24 h na dobę prawie wogole nie sypiam, caly czas nosze go na rekach, spiewam i kolysze, brak mi juz sił. Wypróbowałam juz chyba wszystkie metody i specyfiki anty kolkowe. Wszyscy mowią ze z koncem 3 miesiaca kolki same usąpią a to już (albo az ) za miesiac moze dam rade, a potem przyjdzie ząbkowanie..Jezuuuuu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 laura33................33..................9............ .............03.01.10 martacs................29............................... .............05.01.10 majka242..............29................................ ...........06.01.10 mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 edith26................26.................16........... ..............17.01.10 malutka8686.........23.................................. ..........24.12.2009 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Iwona77.......32..........4...........36........03.02.10 .....Maja smieska1......23..........3.......... 34....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........17.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........17......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........17........10.06 .2010Julia/ ? EsiaSmH .......22..........2...........17......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja znowu w doleeee wczoraj to o malo nie zadzw na policje wariat jeden w II dzien swiat ze lazami w oczach przepraszal a wczorajjjjjj ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj kretyn :( Majka trzymam kciukasy :D Iwona trzymaj sie Smieska czekamy :P klapaucius26 kupilas moze herbatke PLANTEX jest swietna na kolki podaje sie po jedzeniu, kup tez espumisan kropleki ale lepsze sa sab simplex naparwde ludzie chwala :) nooo i za chwile nowy rok a ja go zaczne chyba od rozwodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu co się stało?? Nie mogę tego znieść, że tak cierpisz kochana!🌻 Ja dzisiaj mam dzień prasowania, bo jutro z rana wyjazd a prasowania górraaa taka wielka że szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny po świętach :) Ja na szczęście się nie przejadłam za bardzo, ale nie powiem bo sobie nie żałowałam :) Ja na sylwestra zostaje w domu, przychodzi do nas moja siostra z mężem ,więc bedziemy razem balować ;) a o 24 planujemy jechać (ponieważ i tak nie pije) do centrum Warszawy na pokaz fajerwerków :) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny po świętach :) Ja na szczęście się nie przejadłam za bardzo, ale nie powiem bo sobie nie żałowałam :) Ja na sylwestra zostaje w domu, przychodzi do nas moja siostra z mężem ,więc bedziemy razem balować ;) a o 24 planujemy jechać (ponieważ i tak nie pije) do centrum Warszawy na pokaz fajerwerków :) Buziaki dla wszystkich [usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czula...co tam znowu u Ciebie?Trzymaj sie dzielnie kochana... Klapaucius....moj syn miewal takie kolki.To bylo straszne.Nie spal w dzien.....nie spal w nocy....Pierwsza noc cala przespal w wieku 2 lat dopiero.Mam nadzieje ze coreczka da mi mniej popalic:) Milego dnia kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czula...co tam znowu u Ciebie?Trzymaj sie dzielnie kochana... Klapaucius....moj syn miewal takie kolki.To bylo straszne.Nie spal w dzien.....nie spal w nocy....Pierwsza noc cala przespal w wieku 2 lat dopiero.Mam nadzieje ze coreczka da mi mniej popalic:) Milego dnia kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czula...co tam znowu u Ciebie?Trzymaj sie dzielnie kochana... Klapaucius....moj syn miewal takie kolki.To bylo straszne.Nie spal w dzien.....nie spal w nocy....Pierwsza noc cala przespal w wieku 2 lat dopiero.Mam nadzieje ze coreczka da mi mniej popalic:) Milego dnia kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czula...co tam znowu u Ciebie?Trzymaj sie dzielnie kochana... Klapaucius....moj syn miewal takie kolki.To bylo straszne.Nie spal w dzien.....nie spal w nocy....Pierwsza noc cala przespal w wieku 2 lat dopiero.Mam nadzieje ze coreczka da mi mniej popalic:) Milego dnia kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czula...co tam znowu u Ciebie?Trzymaj sie dzielnie kochana... Klapaucius....moj syn miewal takie kolki.To bylo straszne.Nie spal w dzien.....nie spal w nocy....Pierwsza noc cala przespal w wieku 2 lat dopiero.Mam nadzieje ze coreczka da mi mniej popalic:) Milego dnia kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka widziałąm zdjęcie na nk, jaki ładny brzusio:):) ja dalej walczę z żelazkiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla u mnie mama w tajemnicy przede mna byla dzis w szpitalu na ginekologii opwiedziala moja sytuacje i lekarz stwierdzil ze mam derpresje poporodowa ja juz tez o tym myslalam kuzwaaaaaaa bo nadarmo mi sie porod po nocach nie sni moze maja racje... jutro albo pojutrze pojde do lekarza po jakies leki bo po wczorajszej klotni ledwo zyje dam znac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uciekam się pakować, kąpać itd. Rano jutro wyjazd. Życzę Wam udanej zabawy Sylwestrowej i Wszystkiego co Najlepsze w Nowym Roku...a przede wszystkim spełnienia marzeń!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uciekam się pakować, kąpać itd. Rano jutro wyjazd. Życzę Wam udanej zabawy Sylwestrowej i Wszystkiego co Najlepsze w Nowym Roku...a przede wszystkim spełnienia marzeń!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uciekam się pakować, kąpać itd. Rano jutro wyjazd. Życzę Wam udanej zabawy Sylwestrowej i Wszystkiego co Najlepsze w Nowym Roku...a przede wszystkim spełnienia marzeń!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 laura33................33..................9............ .............03.01.10 martacs................29............................... .............05.01.10 majka242..............29................................ ...........06.01.10 mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 edith26................26.................16........... ..............17.01.10 malutka8686.........23.................................. ..........24.12.2009 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Iwona77.......32..........4...........36........03.02.10 .....Maja smieska1......23..........3.......... 34....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........17.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........17......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........17........10.06 .2010Julia/ ? EsiaSmH .......22..........2...........17......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOje kochane laseczki !! Chcę Wam życzyć dużo miłośći , spełnienia marzeń o dzidziach i tez innych planów na życie. BY wasze małżeństwa i wasi partnerowie darzyli Was miłością i szacunkiem. By każda z nas znalazła swoją drogę którą chce iść...do celu.. buziaczki i zdrowia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU!! Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem .•*. spłynie na Ciebie, .•*. a los nigdy nie zostawi .•*..•*. Cię w potrzebie. .•*..•*. _¸.•*´¨)_________..*._____¸.•*. ___¸.•*._______.$____¸.•´¸.•*) ¸.•´¸.•*)______$_.$__.*.¸¸.•*´* *.¸¸.•*´*_____.$__$____....*. ___...*.______$____$_____.$ ____ $_____.$$$$$$$$$$__$__$ ___$__$______$____$___$____$ __$____$_____$$$$$$__$______$ _$______$____$___ $_$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$___$$$$$$___$____$ __$____$_____$____$___$$$$$$ __$$$$$$_____$$$$$$___$____$ __$____$_______$$_¸.•*_$$$$$$ __$$$$$$_______¸.•*´¨)_$____$ __$____$_____¸.•¸.•.*.)__$$$$$$ __$$$$$$______*.¸¸..•*´*__.$$ ____$$_¸.•*´¨)____¸.•*´¨)__$$ ____$$___¸.•*___¸.•*______¸.•* ____$$¸.•´.•.*.)___¸.•´¸.•.*.)¸.•´.•.* ____$$*¸..•*,.*__*.¸¸..•*´*_*_ ____$$...*.._______..*.._..*.¸¸.. Upojnego Sylwestra .•*. oraz pomyślności i szczęścia .•*. w "Nowym Roku 2010".*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWY ROK ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ TUZ, TUZ¤ۣۜ❀ Nowy Roczek ku nam zmierza, poprzez morza , góry , lasy oby przyniósł dużo zdrowia i w budżecie więcej kasy. __________•(▒▒▒▒)• _________•(▒▒▒▒▒▒)• ______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)• ____•(▒)(█)_____ ___(█)(▒)• __•(▒)(█)______XII____(█)(▒)• _•(▒)(█)______\_|______(█)(▒)• •(▒)(█)________\|__ _____(█)(▒)• •(▒)(█)_IX______O____III_(█)(▒)• •(▒)(█)_________________(█)(▒)• _•(▒)(█)_______________(█)(▒)• ___•(▒)(█)_____VI____ (█)(▒)• _____•(▒)(█)________(█)(▒)• _______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)• ________•(▒▒▒▒▒▒▒)• _____•(▒▒▒)(_____)(▒▒▒)• ___ •(▒▒▒)_________(▒▒▒)• Żeby szczęście przy nas trwało tako w pracy jak i w domu, miłość niechby rozkwitała i nie brakło nic nikomu *¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤* *.*´¨) SZCZĘŚLIWEGO ¸.•´¸.•*´¨) NOWEGO .•´,•*´¨)¸.•*¨) ROKU ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×