Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Cześć;) Malutka super:):):):):) Od razu piszę, że poproszę kawę bo usypiam na stojąco:) A teraz miła wiadomość, nie wiem czy pamiętacie w tamtym tygodniu byłam na rozmowie w sparwie pracy:):) i wczoraj wieczorem dzwonili i sie dostałam:):):):D:D:D:D:D:D Zobaczyć minę szefostwa jak walnę wypowiedzeniem bezcenne!!!JUPI!!!! Tak więc chcąc nie chcąc starania chyba zawiesimy:)Bo umowę dostanę na rok a potem na stałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak bardzo długo w kwietniu stuknie 3 lata:( jesteśmy juz pogodzenie z myślą,że się nie uda ale co miesiąc starania w toku:) Ostatnio się śmialiśmy z mężem ,że nie będziemy musieli się zabezpieczać całe życie hihi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko gratulacje ogromne!! 🌻 Teraz jak sobie starania"odpuścicie" to napewno zaciążysz!:) Zobaczysz:P Moja Kochana❤️ Malutka dobrze, że z mężem już wszystko wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wierzę:P:) i tak jak Ty we mnie wierzyłaś, ja wierzę w Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 byliśmy,byliśmy:) miałam iść w styczniu na HSG ale nie pójdę chyba nie wiem zobaczę jak to się potoczy:)teraz badam hormony,dzisiaj idę po wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzuaki na dzien dobry{kiss] Dzis wybieram sie ze swoim na ostatnie zakupki dla małej:) Z dnia na dzien coraz ciezej,brzuch pobolewa w dole brzucha. Odliczam dni....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko już niedługo i będziesz tuliła malutką Majkę🌻 w ramionach:) Odebrałam wyniki i są w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laseczki. ja gratuluje malutkiej osiągnięć z mężem , i majeczce pracki :) kochane moje :) ja dzisiaj ide do ginki.. zobacze mojego malucha , moze da mi posluchac serduszka.. a moze mi powie czy chlopak czy laseczka?! w sumie może coś już tam zobaczy :)to koniec 18 tc. milego dzionka kazdej zycze. :* buzki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Majka gratulacje pracy!! Malutka super że sie dogadałaś z mężem!! Ja na wizyte u gin musze poczekać do przyszłego czwartku, mam nadzieje że też da mi posłuchać serduszka:) a co do usg zobacze co ona mi powie..... No Esia myśle że napewno się dzisiaj dowiesz jakiej płci będzie Twoje maleństwo, już Ci zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 edith26................26.................16........... ..............17.01.10 malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 majka242..............29................................ ...........29.01.10 martacs................29............................... .............01.02.2010 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Iwona77.......32..........4...........37........03.02.10 .....Maja smieska1......23..........3.......... 36....... ..luty2010...Blanka kruszynka173...24........3...........19.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........19......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........19........10.06 .2010Julia/ ? EsiaSmH .......23..........2...........18......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........33..........9............5........wrzesi eń 2010...? MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym chciała już poznać płeć:) Mam nadzieję, ze w przyszły piatek już będziemy wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie dzwoniłam do gabinetu gdzie roibie usg żeby się dowiedzieć... kobitka ;powiedziała że usg połówkowe należy zrobić miedzy 20 a 22 tyg, z czym najlepiej w 21 tyg. więc najprawdopodobniej pójde 30 stycznia:) jej już się nie moge doczekać... usg będzie w 3D więc bedzie bardzo ładnie widać wszystkie szczegóły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla wszystkich :P moja malina dzisiaj aniołek :P wstała przed 8 dostała mleczko, trochę się pokręciłam po mieszkaniu a ona zasnęła i obudziła się dopiero 0 13tej :O i teraz grzecznie leży w leżaczku i tak powili jej się znów oczka kleją :D była u mnie pielęgniarka srodowiskowa jakas malpa mi sie trafila bo o wszystko pytala o zarobiki, wydatki grrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu👄 A po co ona do Ciebie przylazła???Co ją obchodzi twój status??? tęskniłam🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środowiskowa to chyba zawsze przyjdzie, jezeli się w ośrodku zgłosi, że się urodziło dziecko. Tak przynajmniej w mojej przychodni jest. Ale jak jej nie chcesz to nie zgłaszasz. Mnie lekarka powiedziała, ze miedzy 19 a 20 tygodniem i tak tez lekarz u którego byłam na tym pierwszym usg genetycznym. Także chyba co praktyka to inne terminy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na necie jest napisane, że połowkowe robi się miedzy 18 a 22 tygodniem, także nasi lekarze dobrze mówia chyba:) Esia to juz dzisiaj się na takowe załapie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak urodziłam 11 lat w czerwcu stuknie to u mnie była piguła tydzień po wyjściu ze szpitala,pooglądała małego:) i poszła:)a jakby się zapytała o zarobki to bym jej zmyśliła bo co ją to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem co ma piernik do wiatraka własnie. Ja chce dziecko zobaczyć to niehc o zarobki nie pyta! Zajeliby sie patologicznymi rodzinami a nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oni tylko laza po domach i szukaja sensacji :O byla 2 razy polozna i ta srodowiskowa przylazla dzis a ile placicie za mieszkanie, gdzie pracujecie, jakie wydatki???????? grrrrrrrrrrrrr drzwi do korytarza do kuchni sa nieszczelne ja mowie do niej wie pani co? akurat bwrdziej mi zalezalo zeby wyremontowac lazienke a przedewszystkim nowe onka kupic w pokoju gdzie dziecko przebywa niz te osrane drzwi od korytarza gdzie mala tam w ogole nie chodzi ze mna Hyhy i szczena jej opadla a potem pyta gdzie maz ;) ja mowie na celnym, a ona ciagnie dalej ale po co ona tam jest ja mowie no zalatwia forrmalnosci bo jego motor wczoraj przyplynal ze stanow a on za ile??? :O ja jej mowie.... nie powiem za ile, powiem pani ze sam transport jego do Polski wyniosl 4 tys :P i karpia strzelila moze zazdrosci Hyhy ale przezylam ja nigdzie nie zglaszalam widocznie tak u nas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Madzia co ona z ABW była a może ze skarbówki:P:P??? Wścibska baba!!!!Nie miała prawa Cię wypytywać! Ehhhhh zazdrość ludzka jest okropna!:) Ucałuj Malinkę od cioci:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey moja Malinka bije rekordy w spaniu :P wczoraj zasnęła przed 21 a dziś obudziła się o 9 :D mało tego spi nadal :D:D:D:D:D od razu widać, że rodzice się nie kłócą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek:) Jak minął weekend? U mnie zapracowany:( na uczelni przesiedziałam od rana do wieczora:( Jakby któraś była to zapraszam na kawę lub herbatę:) U mnie koniec starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki po wekendzie:) U mnie spokojnie i na lezaco prawie.Wiekszosc soboty i niedzieli przelezalam.Korzystam poki moge.Poza tym juz tak mi ciezko ze nie chce sie niegdzie wychodzic.Dzis znowu na ktg MIlego tygodnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×