Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Cześć dziewczyny, Majeczko bez strsu, bierz luteinę i pędź dzisiaj na wizytę. Powiem wam szczerze dziewczyny, ze nawet nie mierzę sobie temepratury, moze zle robie i powinnam zacząć? lekarz mi nic nie mówił. Byłam u lekarza zrobił usg, powiedział, ze ciąża dobrze umiejscowiona wszystko ok - koniec 5 tydzgodnia był w sobotę. Mam zdjęcie małej kuleczki. Dał luteinę, gdyby się coś działo mam ją zacząć brać, bo mojego lekarza mam 200 km od domu. tutaj musze sobie jeszcze znależć na nfz. Od dziś bede liczyła chyba 6 tydzień. sama juz nie wiem, tak długo trwała ta wizyta, a o tyle zeczy zapomniałam spytać. mam się zjawić za m-c na nastepną wizytę. aha i oczywiście ja durna zapomniałam spytac na kiedy mam termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........22......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........28..........6............6...........29.09.10 r. majka242.......29.......................4..........11.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam Was wszystkie :) Te które mnie pamiętają i te które nie znają:) Widzę, że tabeleczka się powieksza zabrzuszonych oraz mama:) moze to i dobrze ze staraczek jest coraz mniej chociaz te ktore odeszly nie powinny tracic nadziei hehe pewnie jak ja przyjde ponowni do was to sama bede hmm mam taka nadzieje:) podczytuje was regularnie i trzymam za wszytskie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........22......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........22......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........28..........6............6...........29.0 9.10 r. majka242.......29.......................4..........11.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) przyznam szczerze że ja wogóle nie mierzyłam temperatury i nie mierze:) więc myślę że to nie jest konieczne,więc nie ma co się martwić... dula jak możesz to sprawdź w domu co znaczą te oznaczenia i daj znać, bo bardzo mnie to ciekawi :) bo na wizycie będę dopiero 15 lutego, więc jeszcze trochę... ogólnie przesunął mi się termin na 14 czerwca, moja córeczka jest o tydzień mniejsza, no ale lekarz powiedział że to nic złego i że dziewczynki mogą być mniejsze.. jak tak zostanie to urodzę na rocznice ślubu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........23.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........22......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........22......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........28..........6............6...........29.0 9.10 r. majka242.......29.......................4..........11.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka Ty się nic nie przejmuj, już tak ejst, ze jedne dzieci rodza się większe a drugie mniejsze. Sprawdziłam skróty: Cereb-rozmiar mózgu Fta-fetal trunk area czyli poiwerzchnia tułowia płodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko jak tam u lekarza?? Smieska odezwij się do Nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u gina wszystko ok powiedział,że to nie są plamienia tylko tzw."odchody" chodziło mu o zagnieżdżanie itp.Dostałam zapobiegawczo luteine dopochwowo 2x2.Nie widział jeszcze nic na USG bo za wcześnie,szkoda.Mam przyjść za 2 tygodnie jak już będzie coś widać,już się nie moge doczekać;) Mąż mi zabrał termometr żeby mnie nie stresował. Kruszynka Twoja dzidzia jeszcze może przeskoczyć o tydzień do przodu:) nie masz czym sie martwić a jesli to dziewczynka to może byc mniejsza:) jedne dzieci rodzą się z wagą3000 a inne 4500:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko chyba tak 🌻 Dzisiaj znowu w pracy ale potem 2 dni wolnego:):) A w sobotę idziemy na zabawę karnawałową. Sukienkę już kupiłam bo się w żadną co miałam zmieścić nie mogłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ majka to dobrze ze wszystko ok :) ja mam lenia... nic mi sie nie chce... macie jakis pomysl na fajny, szybki obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Majka to super że wszystko ok... Dula piękny brzuszek :) i wcale nie mniejszy niż mój ;) troszkę mnie ten CEREB martwi bo według USG jest wielkości na 19 tydzień i 6 dzień, więc aż 2 tygodnie różnicy :( no ale zobaczę co mi moja gin powie. Ogólnie po za obwodem brzuszka, wagą i długości kości udowej, które są mniejsze tylko o 2-3 dni,to cała reszta jest mniejsza o tydzień.... nie chce się martwić, no ale wiecie jak to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje, ze mniejszy:) Kruszynko nie ma się co przejmować, ja tez nie miałam takich wyników idealnych co do dnia jak teraz na to patrze, ale lekarz powiedział, ze wszystko jest w normie. Tylko nóżki dłuższe były:) Ale to tak jak pisała Majka, jedne dzieci ważą 3800 a drugie 2500. Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Wczoraj byłam z Piotrusiem na szczepieniu waży 8,54kg jest na samej piersi 28 stycznie skończył 4miesięce a doktorka kazała zacząć podawać soczki potem zupki tak jakbym karmiła sztucznie .Prosze o radę bo myślałam że jak dziecko dobrze przybywa na wadze to te posiłki dopiero po skończeniu 6 miesięcy,a może ma za mało witamin w mleku w co wątpie. I niespodzianka ma dwa malutkie ząbki na dole a mama nawet nie zauważyła na ząbki płakał z trzy dni jak dostawiałam go do piersi a ja nie wiedziałam dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka super, że ok :) Frezyjka ja juz powoli wprowadzam nowe produkty, Ty skoro karmisz piersia nie musisz, najwazniejsze ze Piotrus przybiera i widocznie mu Twoj cycuszek wystarczy :P Ja slyszalam ze dziecie karmione piersia po 5 mcu powinny sie przyzwyczajac do nowych smakow, a po 6 mcu to juz normmalnie powonien jesc, ziemniaczki z sosem i jakies miasko pychotka :D A mY dzisiaj tez bylismy u pediatry bo Malinka dostaje jakies plamki na raczkach, proszek od urodzenia ten sam, kosmetyki tez i nie wiedzialam od czego, no widocznie ma taka skorke, bo np wystarczy ze poloze ja w naszej poscieli ktora piore normalnym proszkiem i plucze w plynie, moze tez ktos ja dotknal a inny juz proszek uczulil, moze perfumy :( No cos zaszkodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 martacs................29............................... ............01.02.2010 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........22......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........28..........6............5...........29.0 9.10 majka242.......29.......................4..........11.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki 🌻 Długo mnie nie było, ale miałam małe problemy w pracy :( Majka moje gratulacje :) U mnie dziewczynki nie za ciekawie w piątek dostałam wypowiedzenie z pracy :( Ale nie ma co się martwić i tak to nie była moja docelowa praca, a po za tym będę miała mniej nerwów. Mąż powiedział, że się cieszy, że nie będę pracowała z tymi baranami :) Ze starań ob dziadziusia nie rezygnujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że coraz mniej nas starających :) Miejmy nadzieję, że nie długo i nam się uda :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) gdzie wy się wszystkie podziewacie??? moja córcia coraz mocniej się wierci:) wczoraj moj M nawet poczuł, nareszcie mu się udao :) nasza córcia już się chyba nas ta nie boi bo bez problemu możemy położyć ręke na brzuszku i ją wyczuć :) no w sumie teraz to już będzie tych ruchów coraz więcej i coraz mocniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ale pospałam:) Mój synuś też się rusza, ostatnio nawet moja siostra czuła. Wczoraj tylko jakiś malo aktywny był albo ja się mało skupiałam bo cały dzień zalatany miałam. Dzisiaj za to odpoczywam. Tylko po wyniki morfologi i moczu muszę podjechać. A wczoraj jak byłam na badaniach to mi się nie chciała zatrzymać krew pomimo zgiętej ręki i wacików...strachu się najadłam:D A dzisiaj mam welkiego siniaka! Czuła Słoneczko musisz Nam wybaczyć, czasami jesteśmy mniej aktywne. A co do Malinki uczulenia to moja siostra ma tak od małego...jak nie na perfumy, to na proszek albo płyn do naczyn itp. Mała jest śliczna! Buziaki dla Niej od ciotki z Dąbrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, oj malutka to nie fajnie... wiem cos o tym... ale za to fajnie ze ze staran nie rezygnujecie :) u nas dzis straszny wiatr i zamiecie! a tak wogole to w tym cyklu bede brala CLO wiem mam nadzieje ze... :) sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula przyznam sczzerze ze ja nie musze wogole sie skupiac na ruchach maleństwa, bo juz je wyczuwam w kazdej sytuacji...a wiem ze na poczatku czulam tylko jak sie kladlam na plecach i to jeszcze wieczorem i musiała byc cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ martacs................29............................... ..............01.02.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........22......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........28..........6............5...........29.0 9.10 majka242.......29.......................4..........11.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki widzę, ze u kazdej wszystko ok. kruszynka super, ze maleństwo kopie, niech kopie jak najmocniej wiadomo, ze zdrowe. majka, fajnie, ze badania wyszły ok. idziemy łeb w łeb :) Czuła sorki, ale wiadomo jak to jest, nie zawsze znajdzie się czas zeby poklikać spokojnie. U mnie wszystko ok, tylko głowa mnie boli, chyba od tej pogody. poza tym wszystko fajnie (tfu tfu zeby nie zapeszać) Aha, nie wiem jak u was, ale u mnie dzis pieknie świeci slonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie? Co prawda zawsze dokładnie czytam co piszecie, ale może mi gdzieś uciekł? Dula Kruszynka znacie już płeć dzieciaczków swoich? Wydawało mi sie kiedyś ze Dula pisałaś, ze chyba bedzie chłopiec, ale może mi się cos pomyliło. bo patrze na tabelkę, a tam nic nie jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
witam wszystkie kobietki :) anczur no witamy i pamietamy co u ciebie jak zyjesz? Dula wybacz nie mam czasami czasu ani sily zeby maznac cos ale czytam co u was U mnie i u mojej coreczki dobrze, wczoraj skonczyla dwa tygodnie, troche kiepsko bo przez 5 dni nie przybrala na wadze, rano i wieczorem dokarmiam ja bebilonem a tak ssie piers, jest maly glodomorek ledwo co butle wydoi 60tke to jeszcze musze ja do cyca dostawiac ale jest cudowna moge na nia atrzec godzinami. wczoraj moja mama pojechala ode mnie wrocila do domu byla 12 dni tak wczoraj w ryk wpadlam ze koniec a mialam nie plakac, tak mi pusto teraz bez niej dziwnie sie czuje bez mamy przyzwyczailam sie ze tu jest bo byla odkad wrocilysmy z mala ze szpitala... tesciowa sobie wolne wziela ale wiadomo to nie to samo, a ja juz za moja mama tesknie heh... poza tym wlasnie corcia spi ja gotuje piore sprzatam.... czas przynajmniej przy dziecku szybciej leci... buziaczki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ja będę miała dziewczynkę, a Dula chłopaka :) ja nie mam nic w tabelce wpisane, bo nie wiem jeszcze jakie imię będzie nosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszka Wasza córcia jest prześliczna:) Mała Kruszynka dobrze napisała, u mnie będzie chlopak z tym, ze jeszcze się z imieniem nie zdecydowaliśmy:) Odebrałam wyniki, ogólnie dobre, w moczu tylko wyszły mi dośc liczne bakterie i szczawian wapnia. Czytałam na necie o co chodzi a jutro się dowiem dokładnie od mojej gin bo mam wizytę. A morfologia chyba ok, hemoglobina 12.2 wiec sie mieszczę w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×