Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

dziewczyny niestety dla każdego z nas jest już odgórnie napisany scenariusz, choć wiem że czasami niesprawiedliwie.... nie ma co się załamywać, trzeba żyć i wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko wiem że taki scenariusz każdy ma, tylko cholernie czasami jest ciężko jak ma sie strasznie niesprawiedliwe obsadzaną rolę. Ale wiem że nie mam co z drugiej strony narzekać, mam cudownego męża który jest moim skarbem i nie najgorsze życie praca, dom w budowie, i na brak okazywanej miłości nie narzekam, tylko zawsze jeśli chodzi o problem posiadania dzieci pojawia się takie rozgoryczenie że inni nie chcą a wpadają i mają po kilkoro dzieci a co ci naprawde chcą i są w stanie dla tego dziecka gwiazdke z nieba ściągnąć mają jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu , marzenko i martuś z tabelki się wypisuje ale od czasu do czasu się odezwe opowiem wam jak idą poczynania w sprawie leczenia i działań nad bobasem. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie bylo mnie tu ze 3 tygodnie, ale juz jestem :) nie do konca wszystko przeczytalam, ale chyba najwazniejsze :) do mnie dotarlo! mala i majka gratuluje strasznie!!!! no poprostu super!!!!!!!!!!!! staraczki nie uciekajcie! razem damy rade! trzeba zaczac od wizyty u gin. i zrobic plan staranek - badania, interpretacja wynikow, monitoring, badanie meza itp itd! wspierajmy sie, pilnujmy terminow i spadamy do dolnej tabelki! ja teraz czekam na @ (a moze nie przyjdzie...) i zaczynam CLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 martacs................29............................... ............01.02.2010 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........20......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........34..........9............7........12 września 2010...? mała_81........28..........6............5...........29.0 9.10 majka242.......29.......................??..........11.1 0.10 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pierwasza! cześć dziewczyny ja piję herbatę z mlekiem, a co dla was? W wielkopolsce śniezyca na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja druga! Kawę odstawiłam będzie ciężko no ale trudno:) poproszę herbatkę:) U mnie znowu nasypało dużo śniegu:)ahhhh żeby dzici na ferie miały śnieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i sniedanko już połknięte co u mnie nowością:) bo przeważnie pierwszym posiłkiem był obiad:D Mała jak się czujesz? masz jakieś objawy bo ja nic zero! wczoraj wieczorem zauważyłam brunatny śluz trochę się przestraszyłam ale już jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jedna kawka nie zaszkodzi, tylko mnie o dziwo do niej nie ciągnie. U mnie też spoko tylko piersi mnie bardzo bolą. A poz tym nic absolutnie :) Aha pomijajac oczywiście przeziebienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuję na pierwsza wizyte iść za tydzień bo teraz może nic nie widzieć:) kuruj sie kochana!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 martacs................29............................... ............01.02.2010 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........20......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........34..........9............7........12 września 2010...? mała_81........28..........6............5...........29.0 9.10 majka242.......29.......................4..........11.10.2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn Wpisałam sobie tydzień ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak ty, ale ja odkąd się dowiedziałam o niczym innym nie mogę mysleć. Dostaje powoli obsesji, nie pamietam jak było przy pierwszej ciąży, ale chyba tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestesmy widze tydzień po tygodniu, a powiedz mi kiedy planujesz powiedzieć starszemu dziecku o dzidzusiu, bo ja poczekam jeszcze tak z miesiąc, tylko cholera nie wiem czy wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem synowi jak lekarz potwierdzi:) Kochana to chyba normalne bo ja tez o niczym nie moge myśleć tylko o ciąży:)))) ile lat ma twoje pierwsze maleństwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania ma 4 latka skończone w grudniu. I chyba byśmy jeszcze nie mysleli o dziecku, ale ona od ubiegłej wiosny dopytuje się o rodzeństwo. Pyta ciagle, kiedy juz bedzie starsza siostrą? I smiejemy sie, bo mówi, ze wszyscy juz maja młodsze siostry tylko nie ona, bo dziwnie ostatnio wsród nas rodzą się same dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie nie ma sniezycy, ale mroz trzyma... dziewczynki fajnie ze Wam sie udalo majka bralas jakies leki od gin. ulatwiajace zajscie, czy udalo sie tak bez lekow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nic nie brałam nawet kwas foliowy odstawiłam bo już odpuściliśmy i masz! a tu taka niespodziewana niespodzianka:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, dzięki nam tez podobało sie to imię. Jeszcze w liceum wiedzialam, ze kiedys bede miała małą Hanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kilka dni prrzed planowanym okresem kupiłam castangnus, ale nawet go nie otworzyłam. jezeli któras ze staraczek chce chętnie oddam, tylko dajcie znać gdzie przesłać, wiem ze to nie kosztuje duzo, ale po co ma u mnie lezec skoro którejs moze si eprzydać.' Mi lekarz jak robił monitoring to powiedział kiedy sie starać, ale tez powiedział, ze nie widzi wzgórka jajonośnego i prawde mówiąc myslałam, ze nic z tego nie wyjdzie, a tu niespodzianka, dlatego go kupiłam, bo myslałam ze może pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) no nareszcie forum troszkę się ożywiło :) jej kiedy to było jak ja czekałam na pierwsze usg ;) a teraz w sobote idę już na 3 a brzuszek większy odemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×