Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

frezyjko czyli to już twoje drugie dziecko? dobrze rozumiem? bo już myślałam, ze ty tak pierwszy raz za pierwszym razem. fajnie, ze już jednej staraczce się udało to jakos tak optymizmem powiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czekam a tak właściwie to nieczekam na @ ale puki co mam tak nabrzmiałe piersi że aż bolą ale to może tylko przed @ sama niewiem bo nic innego nieodczuwam.w mojej drugiej ciąży którą poroniłam tak nabżmiały mi piersi że po miesiącu musiałam kupić większy stanik. może to jakiś znak? grzecznie czekam ale już się nienapalam,bo rozczarowanie kosztuje mnie dużo nerwów pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jeśli mogę to również przyłącze się do waszego grona. My staramy się o pierwsze dziecko od czerwca 2007 czyli ponad 1,5 roku i nadal bez rezultatu... wierzę że wszystko przed nami, najbardziej jestem wdzięczna za to że mam kochanego męża i w końcu MUSI się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
witam drogie Panie!!! widzę, że wszystkie nie mamy tu zbytnio czasu, żeby sobie pogadać ;-) pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labudka, ale Ty miałaś dostac @ 5.01 a dziś już .... 21.01, więc już 16 dni po ,a Ty nawet testu nie zrobiłaś???? zró test, plis, plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
a tu znowu cisza hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem, teraz! ja w pracy nie moge pisać, bo nawet dostęp do netu mamy zablokowany wiec tylko i wyłącznie po godzinach pracy, ale wtedy już nikt się nie odzywa! puuuuuustki!!!! a labudka to ja rozumiem, ze chyba czeka już na kolejny @ bo po tak długim spóźnieniu (od 05 stycznia) to raczej każda by zrobiła test i coś by było wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Jakiś czas mnie nie było ale nie maiąłm czasu, eh praca jescze sesja przede mną - masakra! własnie wróciłam z pracy. Jezu jak sie źle czułam dziś, jak nigdy! niedobrze mi było wiem ze to pewnie nie ciąza bo nawet jakby była to w pierwszych dnaich nie ma się takich objawów ale jak sobie pomysle ze kobiety w ciazy maja takie mdłości to aż mnie trzęsie. Na dworze tak szaro i deszcz pada , mój mąz chory i od 5dni nawt przytulanek nie było :( chyba trzeba w następnym cyklu się brdziej przylożyć :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblowa a co ty sie sesją przjmujesz, zrób ściągi i po kłopocie:):):) Idę gotować pomidorową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąblowa A
oj zeby tylko sciagi pomogły i dało się z nich skorzystać hehe to jeden problem byłby z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
:-) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Kochane!!! Co Wy robicie, że nikogo tu nie ma hehe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_82
ja dziś choruję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle tylko to milczenie na forum przełożyło się na pozytywny wynik testu!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! a ja znowu pierwsza :) co u Was dziś ciekawego? u mnie nic, pogoda ponura - jak jesień, pada deszcz... tyle, że ciepło +6 a Wy jak zwykle cieżko pracujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test i nic.czekam dalej.@ mi się rozregulowała bo w listopadzie miałam 2 razy.a teraz wogóle.muszę iść do gina. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
lobudka uszy do góry z tym negatywnym wynikiem testu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Ja mam jeszcze pytanie dziewczyny!!! Po odstawieniu tabletek w pierwszym miesiącu dostałyście okres??? Ja powinnam lada dzień dostać, ale żadnych objawów :-( Tylko te bolące piersi :-( :-( :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulaaa
kobiety moje mądre - mam pytanie :) biorę evrę, w tygodniu bez plastra współżyłam z facetem (skończył we mnie), ale niestety spóźniłam się o dzień z przyklejeniem pierwszego plastra z nowej serii. (na ulotce jest informacja: w tygodniu bez plastra jest się zabezpieczonym, jeżeli pierwszy plaster z nowej serii przyklei się terminowo). Współżyłam jakieś 17 dni temu. Od kilku dni mam podwyższoną temperaturę ciała (37,2 - 37.5), a rano w pochwie ok 37,3. Do tego robi mi sie niedobrze na myśl o niektórych pokarmach, całe dnie mogłabym spać i mam problemy z oddawaniem kału ;/ (lekkie zatwardzenie) Pozstanowiłam zrobić test, ale chciałabym się dowiedzieć czy mogę zrobić już teraz? Czy muszę czekać do tygodnia bez plastra, kiedy następuje plamienie? Ale przecież to plamienie to nie jest de facto @. Więc chyba można wykonać test już teraz... Jak sądzicie? No i czy uważacie, że istnieje w moim wypadku możliwość (jak dla kogo;)) ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czula nie wiem co Ci napisać, bo ja tabletek nie bralam... moze warto zapytać sie lekarza? labudka mi tez sie cykle rozregulowaly i musze pojsc do gina... taki nasz żywot.. ale nie zalamuj sie uszy do gory i do przodu - bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulaaa
:) dzięki wielkie, mam świadomość tego, że łatwo można się "wkręcić" i podciągać wszystkie możliwe symptomy pod ciążę :) zrobię test i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×