Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

hej, hej! jestem, nic nie poczytałam co u Was, zaraz nadrobie zaleglosci. My dzisiaj \"rozpoczynamy starania\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapauciusz26 - dobrze ze z tata wszystko ok! ja powinnam miec dzis owulacje, ale po sluzie jej niestety nie widze :( kurna musze pojsc znow do gin. - po wyniki cytologii i chyba poprosze o monitoring w nastepnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ labudka82............. 26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 toffik81................28.................30........ .. ............5.04.09 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........12.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? szoja...................29.................3........... ............????????? krop-eczka............23.................6............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1...................12 .......?........29.09.09 czuła............25..............1...................11 .......?......3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1.....................3........?.......listo pad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ labudka82............. 26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 toffik81................28.................30........ .. ............5.04.09 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........12.04.2009 szoja....................29...................3.......................17.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? krop-eczka............23.................6............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1...................12 .......?........29.09.09 czuła............25..............1...................11 .......?......3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1.....................3........?.......listo pad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze mój @ w tym cyklu nie odwali zadnych numerów i sie nie spoźni tak jak teraz! a możne nie przyjdzie w ogóle. my w tym cyklu tez zaczynamy ostre starania, nabrałam siły po ostatnim lenistwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! U mnie 28dc. Piersi już przestały tak bardzo boleć bolą tylko wtedy jak je dotknę z boku ufff, natomiast w następstwie tego przyszedł boł nadbrzusza ciągnący w dół i trochę krzyż pobolewa. Tempka wprawdzie jeszcze nie spadła nadal 36.87 ale może w moim przypadku spadnie w dniu @(pierwszy raz prowadzę kartę cyklu więc nie wiem )Napiszcie mi proszę kiedy u was spada tempka przed @ i o ile?????????????????? Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Klapaucius, jak wiesz ja prowadziłam po raz pierszy obserwacje i jakoś tak dziwnie mi wyszło, więc nie bardzo wiem. Ale trzymam za ciebie kciuki, temp. jest wysoka i te obajwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla> dziękuję Ci za trzymanie kciuków, ale niestety ten cykl już spisałam na straty, ponieważ zawsze mam takie objawy przed @ (zawsze bolą mnie piersi i podbrzusze) tyle tylko że w tamtym cyklu nie mialam owulki i @ dostałam bardzo szybko po 27 dniach(ja mam cykle 30-31 dni) i teraz nie wiem jak mam obliczyc termin tej @ a nie chciałabym być zaskoczona przez nią :) nie nie tak szybko nie zeskoczę do tabelki w dół aż tak szybko się mnie nie bozbędziecie : :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
a gdzie mierzycie temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierze akurat w ustach, ale wiem że można jeszcze w pochwie albo w odbycie ale przez cały cykl w tym samym miejscu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
a ja mam dziś 27 dc i moja temperatura w pochwie wynosi 37,1, w sobote miłam 37,3, wczoraj 37,1 i dziś też 37,1, ale nie mam porównania bo dopiero zaczełam mierzyc. Ale prawda to ze jak temperatutra jest wyższa to owulacja była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trudno wbic sie spowrotem po tak dlugiej nieobecnosci brzusiowa czula....ile juz przytylas? jak tam sprawy z mezem. przyznam ze ostatnio mialam podobnie. wrecz bylam pewna ze juz koniec. ;( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ labudka82............. 26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 toffik81................28.................30........ .. ............5.04.09 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........12.04.2009 szoja....................29...................3......... ..............17.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? krop-eczka............23.................6............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1...................12 .......?........29.09.09 czuła............25..............1...................11 .......?......3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1.................5........?.......25 .11.2009 co do temperatury tylko 4 razy mierzylam. mialam wtedy 37 i jak teraz mysle juz bylam w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie co u aled? dawno jej nie bylo. od srody ide do pracy.jutro rozmowa z szefem o ciazy.ale sie boje.. rodzicom powiedzielismy. strasznie szczesliwi. pozatym jedna kolezanka wie. wiecie nadal nie potrafie uwierzyc ze jestem. zrobilam test 2 dni przed spodziewana miesiaczka (popoludniu)wyszla prawie niewidoczna. po 2 dniach znow popoludniu znow prawie niewidoczna.potem z samego rana. (W SUMIE3 ) Jej prawie nie bylo widac. poszlam wtorek do lekarza .powiedziala ze zawczesnie na 100% by stwierdzic .ze mam zasinione, i jakas kulka jest...ale za wczesnie.musialam zrobic hcg. 2 dni czekalam na winik. wyszlo 5 tydzien. niemoge uwierzyc, teraz slysze tylko UWAZAJ NA SIEBIE. juz sama niewiem co moge a co nie. Boje sie ze poronie. mialam robiona toksoplazme o morfologie wszystko ok. od jutro zaczynam chodzic do poloznej.za granica.sama niewiem co mam myslec o tym. jak sie zabrac za to .ehh. tyle mam pytan i tak bardzo sie ciesze. Boje sie mowic ludziom ze jestem by niezapeszyc, a chcialabym wykrzyczec calemu swiatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czasem na formum jest karolinka wrozy z tAROTA.spytalam sie ja 2 tyg temu kiedy zajde w ciaze.przeczytalam dzisiaj odpowiedz.a ona : ty juz jestes w ciazy ;) ciekawe skad wiedziala.... pozniej napisala mi ze bede miala w sumie 2 dzieci ciekawe czy sie spelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblowa gratuluję!!!!!! kochanie dzisiaj wróciłam do domu on się teraz stara jak nigdy!!! dziwne....... chyba poczuł, że traci grunt pod stopami :-p a u Ciebie co się stało??? ja na razie z nim nie dyskutuję, niech się łasi :-p a nic nie tyję ostatnio nie wiem czy w ciąży w ogóle coś przytyłam ale brzuszek rośnie szybciutko mi się wydaję, że ja puchnę, bo na wadze nic się nie przestawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ labudka82............. 26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 toffik81................28.................30........ .. ............5.04.09 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........12.04.2009 szoja....................29...................3......... ..............17.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? krop-eczka............23.................6............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1...................12 .......?........29.09.09 czuła............25..............1...................12........?......3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1.................5........?.......25 .11.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dostałam @ i spadam na dół pierwszej tabelki 😭 STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 toffik81................28.................30........ .. ............5.04.09 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........12.04.2009 szoja....................29...................3......... .............17.04.2009 labudka82...............26............nawet nieliczę............19.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? krop-eczka............23.................6............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1...................12 .......?........29.09.09 czuła............25..............1...................12. .......?.....3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1.................5........?.......25 .11.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzylam rano i jednym termometrem pod pacha wyszlo 36.8 a tym do buzi 37.2 jakies 4-7 dni po plodnych dniach tak mi wyszlo.dokladnie niepamietam czula u nas te same slowa co ty slysze. nie potrafi chamowac zlosci,agresji. krzyczy wyzywa.potem przeprasza stara sie itd. srednio co 3 miesiace tak jest. jak cos sie dzieje waznego.nie radzi sobie z tym, ostatnio ciaza, przeprowadzka i inne takie .stres go zjadl. bylo tak tragicznie ze chcialam odejsc. postanowilam ze to ostatni raz.niedam rady wiecej. wiem ze mnie kocha.wiem ze chce sie starac. stara sie teraz ale rany sa. niewiem czy zapomne. za bardzo mnie zranil .wkoncu odwarzylam sie powiedziec kolezance o tym.to juz pierwszy krok . zobaczymy jak bedzie dalej. to straszna sytuacja. niewiem jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mialam nadwage 70 kg przy wzroscie 168 . kiedys mialam 85 ale udalo mi sie zrzucic . teraz mam 73 ;( dojade do 100 czula chcialabym byc tak silna jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa a czy w 5 tyg mialas jakies objawy.....ja nic nieczuje. objawy mialam wczesniej. eled mi przewidziala ta ciaze ;) a teraz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzię--- masz dzidzię :-p ja nie jestem silną kobietą(tak mi się wydaję) ale gdy trafiłam do szpitala po naszej kłótni z tymi plamieniami, dopiero do mnie dotarło, że nie mogę patrzeć na nasze kłótnie, że nie walczę o własną d**ę :-p tylko o mojego małego okruszka i muszę teraz myśleć w tych kategoriach że to maleństwo jest dla mnie całym życiem i muszę walczyć o nie, bo jest tak bezbronne, a nie o moje drugie dziecko---męża :-p i nie mogę pozwolić na to, że dziecko pózniej wyzwie tak kogoś innego, bo będzie miało taki przykład z domu i w tym się utwierdzi, że tak trzeba wtedy to chyba miałam największy stres w życiu i wszystko zrozumiałam a teraz niech mi pokaże, że jest godnym człowiekiem, że moje serduszko może mówić tata i ja będę mogła na to patrzeć :-) jak on się tym okruszkiem zajmuje i jest z tego dumny a jeżeli chodzi o moje objawy, to były tylko :-( strasznie bolące piersi ja nie mam wymiotów, nic :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam się na wizytę na 6 kwietnia dziś mój 12dc. w piątek zrobię sobie badanie ponownie estradiolu i tę nieszczęsną prolaktynę, pojadę z wynikami . tylko tak estradiol bada się na 1-2 dni przed owulacją czyli w piątek będzie 16dc. to chyba zdążę znając moje cykle, najwyżej jak nie odnotuję wzrostu temp. to zrobię ponownie estradiol. ach zobaczymy bez monitoringu można sobie gdybać a jak to będzie cykl bezowulacyjny to co estradiol nie wzrośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie :) U mnie za oknem potworna pogoda, pada śnieg - zima wróciła na całego. Dzisiaj temperaturka spadła do 36.77 więc zapewne lada dzień @. Po rozmowie z mężem ustaliłam że w tym miesiącu pójdę na monitoring cyklu-tak dla pewności :) Właśnie zrobiłam sobie kawkę z mleczkiem i biorę się za przepisywanie moich ulubionych kosztorysów :( Wszystkiego dobrego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zima, śnieg sypie, a z jakich regionów jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×