Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 żaba81.................27...................5........... ..........09.03.2009 toffik81................28.................ok.30........ .. ......10.03.2009 szoja...................29.................3........... ............13.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6............ ...........18.03.2009 labudka82............. 26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Martanna.............26.................5............... ..........??????? aled.....................34..................5.......... .............??????? Ania 1982...............26................5...................... ....?????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 10 .........?.....29.09.09 czuła............25..............1...................10 .......?.....03.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko :) chce dzidzie> ja nigdy nie mam śluzu przed @ tylko takie białawe \"zbite\" upławy (przepraszam za opisowość) A moje tempki szaleja oh szaleja raz 36.6 a na drugi dzień 36.87 i tak non stop ten mój wykres ma same pagórki i niże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie - ja przed @ mam bardziej takie jakieś wodniste upławy. wiecie, od czasu jak wziełam termometr do reki moje @ robia co chca! teraz tez juz powinna przyjsc a tu cisza, patrzac na wykres to w ogole wyglada jakby miała sie zjawic dopiero za tydzien! nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzało. ide na basen dla relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta co dzis na obiad planujecie??? macie jakies fajne przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac na wykres to owulka byla opoźniona i to bardzo!!! az za bardzo! ja dzis tez nie wiem co upichcic na obiad. ale wczoraj miałam pysznosciowe "torrtile" - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jestem z podobnego topiku juz 2 lata i tez walczylam o dzidzie liczylam tak jak wy 3 ke stracilam jedno w 8 tc drugie w 22tc czyli normalnego dzidziusia musialam urodzic i zmarl :( a potem ciaza 12 tc pozamaciczna :( ale teraz mam slicznego aniolka upragnionego wam tez sie uda bardzo wam tego zycze :) Prosze tez was o glosik na moja krolewne walczymy o misia :) http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki, wpadłam tylko na chwilę się przywitać i uciekam dalej sprzątać, odezwę się później, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 żaba81.................27...................5........... ..........09.03.2009 toffik81................28.................ok.30........ .. ......10.03.2009 szoja...................29.................3........... ............13.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6............ ...........18.03.2009 labudka82............. 26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Martanna.............26.................5............... ..........??????? aled.....................34..................5.......... .............??????? Ania 1982...............26................5...................... ....?????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 10 .........?.....29.09.09 czuła............25..............1...................11 .......?.....03.10.2009 Witajcie, ja tylko zmieniam tabelkę :-) Chciałabym wszystkim życzyć miłej niedzieli, pa kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam w niedziele U nas ladna pogoda, na jakis spacer moze sie wybierzemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu ciszaaaaaa my juz po spacerku, maz bije kotlety :) musze zaraz jakas surowke zrobic - pewnie ze smietana ogorki, rzodkiewka i pomidor :) a Wy co dziś robilyscie? chyba duzo, bo zadna nie zajrzala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie, ze cisza dzis straszna! a ja dzis na zakupy sie wybrałam, szukałam kurtki wiosennej ale nic mi w oko nie wpadło wiec skonczyło sie na kolejnych butach. przecież cos już musiałam kupić jak sie wybrałam do miasta:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny mam pytanie wariuje wczoraj popoludniu zrobilam test.wyszla bladziutka 2 kreska.ale dzisiaj zbiera mi sie na okres.az mnie rozrywa. wiec co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuła a u ciebie juz cos widac? tzn. chłopiec czy dziewczynka? chyba jeszcze jednak za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie - poczekaj do jutro albo nawet wtorku i jak @ nie bedzie to zrob jeszcze jeden test! moze 2 krecha przytyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie jedna tak miala a potem dupa a druga byla duzo bledsza. dopiero po 10 minutach bylam bardzo czerwona. ale to juz niewazne. top czemu zbiera mnie na okres. i czuje ze bedzie. juz odczuwam delikatne hmm nawet nie plamienia (jeszcze mniejsze) sama niewiem czy sie cieszyc kiedy zrobic jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze pod wieczor i dwie kreski to pewniejsze niz rano i dwie, nawet bardzo blada :) trzymam kciuki!!! a test powtorz ze 2-3 dni, albo beta z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×