Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość anczur
Witam myslalam ze bedzie burza i porobie jakies foteczki fajne a tu nic nawet deszcz nie pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu??? Nie ma nikogo jeszcze??? Ja dziś miałam noc.... Myślałam, że rana nie dożyję :-( Cała lewa strona mnie w nocy tak bolała, że szok.... Ja wstałam do łazienki na siusiu:-p to mnie mdliło i napinało ahhhh Nie wiem co to było, ale teraz jest tylko troszkę lepiej, może coś wczoraj zjadłam tak myślę, ale skąd mnie ta lewa strona bolała, serce, żebra i jeszcze dzisiaj pierwszą noc czułam mój mały okruszek mnie kopie tak intensywnie bo w nocy mało kiedy, w końcu spałam :-p Na usg 4d chyba jednak nie idę, sama nie wiem, mąż uważa, iż to jednak wydatek, a wolałby zrobić porządnie ten remoncik, no i wstawić nowe okna, bo mieszkamy w starej kamienicy... Sama nie wiem dziewczyny. Mam dziś chyba zły dzień :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Właśnie odebrałam badania hormonów TSH 2,075 FSH 5,60 LH 8,33 Estradiol 151 Czy one są w normie, bo słyszałam ze stosunek LH do FSH musi byc 1, a mi wychodzi 1,48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, basia ja mialam tak: FSH - 6,29 LH - 4,37 Estradiol - 36 i mi gin. powiedziala ze wszysko mam ok. a w ktorym dniu cyklu robilas te badania? ja w 3dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? smieska1...............23..................3............ .......... .???????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............23.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............22. .......3.10.09....Oliwka chce dzidzie... 25..........1.................14.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................13........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010 Iwona77...........32..........4................5....... ....05.02.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! troche mnie nie bylo ale wiecie jak to na urlopie! błogie lenistwo. widze, ze dolna tabelka troche sie powiekszyla - gratuluje wszystkim! i czekamy na reszte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? smieska1...............23..................3............ .......... .???????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............23.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............22. .......3.10.09....Oliwka chce dzidzie... 25..........1.................14.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................13........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................10....... ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010 Iwona77...........32..........4................5....... ....05.02.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Czesc kochane :) sluchajcie zrobilam test wlasnie Quixx Test (spoznia mi sie @ 9ty dzien dzis) wyszly mi dwie kreski, jedna mocna druga blada nie wiem co o tym myslec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! smieszka g r a t u l a c j e bardzo się cieszę, nasza dolna tabeleczka super się rozrosła, oby tak dalej . Byłam wczoraj u gina dzidzia ładnie rośnie.O płeć nie zapytałam ,mąż chce mieć niespodziankę ja jeszcze nie jestem też zdecydowana.Dzidziuś tak ładnie był ułożony że mogłabym patrzeć godzinami.Osratnio jak byłam na kontroli to była jeszcze kruszynka ,malutka teraz zajmował\\a już cały ekranik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Frezyrka Tobie ja Gratuluje :*** Ale sluchaj ...ta druga kreseczka byla blada na tescvie, moze test jest bledny moze jakis z wada nie wiem co o tym myslec .... chyba jutro do gina sie wybiore co mowicie ???? czy dzis zrobic kolejny test nie wiem sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMIESKA Moja kreseczka też była ledwo widoczna i wogóle pojawiła się dopiero po minucie może dłużej ,więc wszystko jest dobrze. Jak byłam u doktora w dniu spodziewanej to nic nie było widać kazał przyjść dopiero za dwa tygodnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Frezyjka aha no to fajnie, kurcze tylko boje sie ze moze test jest jakis z wada jakis lewy nie wiem... moze drugi zrobic jeszcze cio ??? na dole w podbrzuszu mnie kuje czasami,sutki tez mnie bola a poza tym sie dobrze czuje aa no i @ spoznia sie teoretycznie 9ty dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to idz jutro do gina będzie 10 dzień po spodziewanej będzie już widać i będziesz spokojna.Ja jak zrobiłam inny test drugiego dnia wcale kreseczka nie była mocniejsza dopiero po jakimś czasie nawet już nie pamiętam jakim była wyrażniejsza. Niektóre dziewczyny piszą że w dniu spodziewanej mają już wyrażne krechy,ale to też zależy kiedy doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Frezyjka masz racje chyba tak zrobie ze jutro pojde do niego... lece do roboty bede po 21.40 buziaczki kochane :** Dziekuje Frezyjka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testów ,jestem 10 lat po slubie mam dziewięcioletniego synka przez ten czas zrobiłam naprawdę sporo testów i pozytywine wyszły mi tylko dwa razy .Kiedy byłam w ciąży z pierwszym synkiem i teraz .Ja osobiście ufam testom u mnie nigdy nie pokazał się test pozytywny jak nie byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{smieska} suuuuper!!!! Oby było dobrze!!!! Ja też jak rano zrobiłam test i byłam dwa dni po spodziewanej @ to po południu zrobiłam drugi, bo bym nie wytrzymała :-D A dziś mam 5, 5 miesiąca za sobą, oby do przodu :-D Ta nasza tabelka coraz lepiej wygląda i warto na niej zawiesić oko na dłużej :-p Miłego dzionka rybki moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
śmieszka ja na twoim miejscu bym nie szla do gina spoznia ci sie @ i robilas test zrob sobie 2 za 2 -3 dni tak bedzie najlepiej a jak wyjdzie wtedy to pojdziesz do gin trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21
Cześć wszystkim :) mam do was pytanie bo ja już się w tym wszystkim pogubiłam w tym cyklu robiłam testy LH (pisałam już o tym) (dodam że zaczęłam je robić od 6 dnia cyklu) no i okazało się że wychodziły pozytywnie przez kolejne 6 dni a potem już były negatywne chociaż były dwie kreseczki ale jedna odrobinę była słabsza no i dodam że śluz był przezroczysty i rozciągliwy (białko jaja kurzego) a teraz mnie pobolewa brzuch w dole i nie wiem dlaczego(17 dzień cyklu). No i moje pytanie jest związane z tym dlaczego już w 6 dniu cyklu była owulacja i dlaczego tak długo trwała miała może która z was takie coś? Bo przecież z tego co się orientuje to powinna być gdzieś około połowy cyklu a mam je nie regularne teraz miałam w 26 w poprzednim 28 jeszcze wcześniej 38 a całkiem wcześniej miałam co 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc dziewczynki ;** ale mialam ciezki dzien jejaaa dramat, dobrze ze sie skonczyl... rozcielam sobieeke do miesa szklanka dzis meen koszmar poprostui...bylam po pracy zrobic badanie krwi jutro po 15 mam miec wyniki ale odbiore je dopiero wieczorem... nie robie juz testo mam nadzieje ze jutrzejszy wynik okaze sie po mojej mysli ;) oby nie zapeszyc..ta babeczka co pobierala mi krew powiedziala ze na 90% to ciaza...jezu umre jutro przez caly dzien pewnie bede miala myslaca ;/ napisze wam jutro wieczorem jak mi wyszedl wynik, @ oczywiscie nie mam atak mnie sutki bola ze dramat... caluski i milej nocki sloneczka do jutra :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc dziewczynki sluchajcie dzwonilam po wyniki badanwyszlo mi z HCG 304,100 a norma jakas jest ponizej 5ciu.... czaicie ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytanie jak staracie się o dzidzie to jak często współżyjecie: codziennie, co drugi dzień i czy zaczynacie odrazu po skonczonej @, czy czekacie na dni plodne i dopiero wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszka gratuluje, niedługo górnej tabelki nie będzie w ogóle, chyba tylko ja w niej zostane!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieszka, a ty prowadziłaś obserwacje śluzu albo mierzyłaś temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Wielkie gratulacje:):):) A co z reszta dziewczyn??;> jak wasze @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Rany co ja dzisiaj przezylam poszlam na badania juz mi wszystko wypisala kazda kartke osobno i sie dowiaduje o cene 230 zl to poprosilam o tylko jedno badanie i poszlam do innego labolatorium tam zaplacilam 100 zl mniej wszytskie badania mi zrobili do tego mialam krew pobierana strzykawa i gruba igla(inaczej chyba sie nie da) wracam do domu prostuje reke a krew zaczyna mi leciec ciorkiem masakra tak sie wystraszylam ze szo ;/;/ jak dobrze ze juz po wszytskim tylko zyly mnie bola potwornie;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×