Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

{karla83} kochana 🌼 też już to czytałam, można paść ze śmiechu :D:D:D {wisienka***} mi też się dziub nie zamyka, ale jakbyś była w mojej czy smieski sytuacji, to co innego.............. Każda z nas radzi sobie na swój sposób, każdej z nas jest inny facet i każda sytuacja jest też inna.... Nie oceniaj nas na dzień dobry, że gdy facet traktuje nas chłodno, to my ZE ŁZAMI W OCZACH IDZIEMY DO DRUGIEGO POKOJU..... Sama zresztą napisałaś, że Twój facet ma łagodne usposobienie, to skąd możesz wiedzieć jak to jest czasami być poniżaną, zeszmaconą, zwyzywaną od ........ U nas nie jest tak codziennie, wszędzie są złe dni, złe humory..... Wyżalamy się tutaj i liczymy na wsparcie, nie na krytykę!!! {majka242} 🌼 gdzieś Ty była??????????? {frezyjka0} 🌼 ja też robię za słonicę w domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
costy brzusiowa....ani mi sie sni was oceniac, z w zyciu:) nie po to dziewczyny zakladaja fora zeby sie oceniac nawzajem lecz wspierac i wypowiadac sie w roznych tematach...nierzadko ciezkich,bo zycie do latwych nie nalezy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
operację miałam rok temu czyli 9 lat po porodzie:) czuła 🌼 nie pisałam ale czytałam,a jak parę razy coś napisałam to nie było odzewu więc myślałam,że nie chcecie ze mną pisać.Już mi przeszło i wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oceniamy się, każda ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie,prawda?:) Ważne żeby się nie obrażać wzajemnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle mnie zrozumialas brzusiowa... ni mialam nic zlego na mysli,rozne sa chlopy i charaktery, ja tylko chcialam podkreslic ze w zwiazku nalezy sie wzajemnie respektowaci ze JA nie wyobrazam sobie takiej sytuacji zebym poszla ze lzami do drugiego pokoju,a nie ze WY-ze ja powiedz lepiej jak znosisz ciaze, jak remoncik iw ogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{majka} 🌼 a kto od rana ze mną był na warcie?????????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja mam ciągle coś do roboty, nie mam cholera czasu niekiedy na kompa, do tego wszystko mnie boli i już schizuję :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co Cię boli? Już coraz bliżej końca i Ci ciężko a do tego ta pogoda nie do zniesienia pewnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa a powiesz mi jak znosilas ciaze i w ogole czy mialas jakies dolegliwosci typu -apetyt lub jego brak -mdlosci - sennosc - nerwowosc - brzydka cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie wszystko :( :( :( Najczęściej to sama pipka :-P Kostek już nie widzę, tak mi puchną ehhhhhh Wstać nie mam siły z łóżka, robię za domowego słonia :D Z objawów to mam tylko brzydką cerę, może teraz dochodzi trochę senność, ale myślę, że to może być z przemęczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa mnie gdzieś od trzech tygodni bolą mięśnie w udach ,ale nie umiem zlokalizować bólu, bo boli mnie też wszystko tam w środku. Nie mogę wstać z łóżka ani w nocy się przekręcić bo czuje ból,chyba ciało przygotowuje się do porodu.Śmieję się że jestem dużo starsza niż 9 lat temu jak byłam w ciąży wtedy nie miałam takich dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie na poczatku ciazy mialam tak ze strasznie mi sie zepsula cera:( takie czerwone paskudy mnie obsypaly ze masakra,kolezanka mi poradzila mydlo i krem siarkowy i powiem wam ze nic tak nie podzialalo jakto :) choc smierdzi jak szlag :o teraz np mam tak ze mnie muli tak pol dnia, nie wisze nad kiblem, ale wcale mnie sie jesc nie chce:( czy to normalne ze mam jakis jadlowstret? albo ze przez 12 lat chlalam kawe po 2 -3 dziennie a od pewnego czsu stop:p smierdzi mi jakos i nie smakuje jak kiedys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie też jestem do niczego robię tylko tyle co muszę ,już mam wszystko dla synka ,więc pozostaje czekać.Czekam jeszcze na kopa do sprzątania przynajmniej w pierwszej ciąży go miałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka ja też miałam problemy z cerą jak wstałam z nocy to miałam krostki robiły mi się bardzo szybko,teraz już mi się nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile wpisów! taka aktywnosć mi się podoba! Majka a Ty mnie nawet nie denerwuj, ze my nie chcemy z Tobą pisać!!! Jesteś najbliżej mnie więc mam nadzieję, że się kiedyś na kawkę umówimy! I nie opowiadaj głupot!!!:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę na kawkę :) Kto przygarnie CZUŁEGO SŁONIA??? buahahaha Idę się troszkę położyć i wyciągnąć nogi w górę, może opuchlizna zejdzie :) Zajrzę przed snem, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula dla Ciebie:) Mam nadzieję,że się w realu spotkamy może z brzuszkami i dzieciakami:) czuly slon hahahahahahaha umarłam ze śmiechu:)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia !!!! :( wiecie co zrobilam.... odkamienialam se czjnik kwaskiem cytrynowym i zostawilam za dlugo i mi wyzarlo az plastik z niego :(:(:( wlasnie wyslalam chlopa po nowy do sklepu....no ja cie nie moge taka rozkojarzona dzis chodze ze nie wiem:( ale przynajmniej jest pretekst na nowy czajnik, bo ten mial juz 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, Ciebie oczywiście też widzimy na tej kawce! Nie mogłoby być inaczej:) Cały dzień mam jakiegoś mega lenia. Oprócz posprzątania nie zrobiłam nic:) Obejrzałam "Wyznania zakupoholiczki" , byliśmy z psem na spacerze i znowu opadłam z sił:):):) Mój się śmieję, ze słaby rocznik jestem:) P.S. jakiś mecz podobno dzisiaj leci w TV więc będe miała w domu hałas bo mój to zawsze krzyczy jak ogląda:):):)Pójdę sie w tym czasie kąpać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo z takim czyms to sie jeszzcze nie spotkałam. też nieraz odkamieniam kwaskiem cytrynowym albo octem ale nic mi jeszcze nie wyżarło. Moźe też dlatego ze nie mam całego plastikowego tylko srebrny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie za gapowe sie placi:p no w kazdym razie jak sie zostawia to na ..hmmm chyba ze 2 godziny to tak jest ze biedny stary dziadek czjnik sie zalamal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi będzie nowy czajnik:) szczerze mówię teraz ale to szczerze!! SUPER BY BYŁO JAKBYŚMY SIĘ SPOTKAŁY!!!!!!!KURDE!!!:P ano jest mecz...niestety:( nie lubię bo się nudze na maksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie powiesilam ostatnie pranie ufff dzis mialam dzien sprzatacza i pracza z efektem ubocznym w postaci czajnika :( zaraz musze sie leciec wyprysznicowac i powoli zmierzac w kierunku lozeczka,bom padnieta dzisiaj :o tak wiec zycze wam spokojnej nocki,staraczkom nie koniecznie spokojnej :p :):):) do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×