Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mala cytrynkaa

???????????????????Jakie meble polecacie ??????????????????????????????????

Polecane posty

Gość Halina Radła
Polecam mebelki z meblo dom II w Rzeszowie na Armii Krajowe, super cena i dobra jakość. Mają nawet swój sklep internetowy więc można przejrzeć: https://meble-do.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie meble forte kupowaliśmy niedawno Agacie, pomocny personel pomógł nm w wyorze dokłądnie takich jakich chcieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja odwiedziłam kilka sklepów meblowych w moim mieście- także tych , które maja meble rożnych firm. znalazłam sobie jedne tylko w internecie - https://milemaison.pl/ tu są bardzo fajne meble prowansalskie! Bardzo mi się podobają! Zakochałam się w nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w salonie jedną dość długą ścianę, na ok 5m, więc ją postanowiłam zabudować meblami, kupiłam kilka elementów w Agacie i na ścianie w kolorze magnolii komponuje się to wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolerka
Długo szukałam odpowiednich mebli do salonu ale zawsze coś było nie tak, przeważnie chodziło o wymiary, zamówiłam meble na wymiar, zaprojektowałam sobie wszystko sama, z polecenia wziąłem firmę która mi to wykonała jestem zachwycona :) polecam MB meble Burlikowski (trójmiasto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne i przystępne cenowo meble szkolne znajdziesz też w ofercie firmy www.refas.pl. Posiadają bardzo szeroką ofertę i wiele promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz ładnych mebli do biura, to zdecydowanie polecam http://steckomeble.pl/ . Wyposażyłam niedawno swój gabinet, meble mają bardzo dobrą jakość i cenowo też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomaKaz
Jeżeli chodzi o stół do salonu i chcesz aby na prawdę wyróżniał się on wśrod innych to sprawdź stół Kasparo. Stół łączączy w sobie jednocześnie klasykę drewna i nowoczesne rozwiązania systemowe, które nie pojawiają w klasycznych stołach. Drewno uzyte jest odpowiednio wyselekcjonowane, przetarte, sezonowo dobrane. Do tego zestawienie żywicy, szkła i delikatnych diod LED pozwala uzyskać cudowny efekt płynącej rzeki przez środek stołu rozpoczynając się od małego strumyka poszerzając się im dalej od brzegu . Posiada również wbudowany czujnik ruchu, dzięki czemu stół "ożywa" gdy w pobliżu znajduje się człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo mebli w zasadzie w każdym stylu jest w agacie, sama byłam zdziwiona, że jest ich tam aż tak dużo. Także moim zdanie tam warto się przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi Ci o meble laboratoryjne to zdecydowanie mogę polecić www.polonlabor.pl. Posiadają bardzo szeroką ofertę mebli wykonanych z dobrej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja całe swoje mieszkanie wyposażyłam w meble od http://steckomeble.pl/ - pod względem estetyki, jakości i ceny są naprawdę znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my a Agacie, wydaje mi się, że tam jest największy wybór mebli od róznych producentów i każdy coś tam dla siebie i na swoją kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzynka
Jeżeli chodzi o mnie to polecam skorzystanie z http://www.dipmar.pl/ Można powiedzieć, że jest to gwarancja wysokiej jakości usług. Jeżeli jest wysoka jakość to mamy również wygodę oraz zadowolenie. Krótko mówiąc - jest wszystko to, co potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę sobie kompletujemy meble do mieszkania od jakiegoś czasu i parę fajnych rzeczy udało się zamówić ze strony www.mebel-partner.pl . Dobrze zaopatrzony sklep, poza tym że sprzedają online to prowadzą też sklep stacjonarny. Akurat niedawno się wprowadziłem z żoną do naszego nowego M więc niewiele wyposażenia jest, ale stół i krzesła już mamy właśnie od Mebel Partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraFilipiak
Ja jestem na etapie otwierania nowego biura i zastanawiamy się z wspólnikiem nad kupnem takich szaf http://www.wyposazeniegaudia.pl/informacje/258731976_szafa-na-dokumenty-tg-5sdc-ecokla-1900x1200x500 można wybrać dowolny wymiar - są robione na zamówienie. Nauczeni poprzednimi zakupami wiemy że meble z mdf do biura się słabo nadają tam gdzie ktoś często z nich korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolina 707
Domizdrowie mają piekne mebelki, a przy tym eleganckie i solidne. Trochę już u nich kupiliśmy tych mebli i przyznam, że absolutnie tego nie żałujemy, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, a i obsługa jest też bardzo miła i w razie potzreby chętnie służą pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru. Kupiłam na www.dsi-meble.pl piękną witrynę i komodę. Meble drewniane, dobrze wykonane. Super doradca w sklepie. Naprawdę polacem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli łóżeczka i łóżka dziecięce to polecam Artbo bardzo duży wybór różne rozmiary dużo różnych kolorów i wersje z różnymi materacami etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraPi
Jeśli narożnik lub wygodna sofa to polecam www.meblelukpol.pl, salon firmowy mieści się w Gnieźnie na ul. Kiszkowskiej. Ładne funkcjonalne wzory w dobry cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowanie polecam salon Agata, jak kilka moich poprzedniczek. Zawsze pomocna i mila obsluga, bardzo szeroki wybor mebli. Dla mnie to jeden z najlepszych salonow - ma meble wielu producentow, dzieki czemu kazdy moze znalezc cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×