Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Kto zna serial Córki Mcleoda?

Polecane posty

Gość dddds
Ja też, ale przestałam jak zmarła ta starsza siostra. Beznadziejne to było :O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladałam w wakacje.Fajny zaciekawił mnie a teraz nie mam czasu a w ogóle kiedy on teraz leci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddds
Ostatnio leciał na Hallmarku, ale też się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten serial się skończył, to była ostatnia seria, nie była taka zła, teraz nie ma, ale wiem,że czasem mogą być powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie oglądałam wszystkiego, bo było za dużo przerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alex ginie , bo spada na niego drzewo, Steve rodzi synka, pózniej przyjeżdża do niej kuzyn Ben, mija rok, Jodi przyjeżdża z Meg , jest w ciąży, Steve na spacerze z synkiem wspomina młodość z Alexem patrząc na wiatraczek, kończy się jak wszystkie kobiety jeżdżą na koniach , które patrzą na swoją ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://video.google.com/videosearch?q=mcleod+the+end&emb=0#q=mcleods%20the%20end&emb=0 , ostatnie odcinki były ciekawe, w przedostatnim była wielka akcja, kobiety śpią w namiotach, Moirze śni się rano,że budzi ją ukochany mężczyzna, który ostrzega przed niebezpieczeństwem, budzi się, przyjaciółki krzyczą , żeby uciekać, bo tędy przebiega wielkie stado bydła, ratują się w ostatniej chwili, krowy biegną jak szalone przez suche ziemie w kolorze żółto- brązowym, niszcząc namioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fani serialu wpisujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolę doktora House
to jest serial dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dwojce teraz ogladam, wczesniej ogladalam na hollmarku ale sezony lecialy nie po kolei i wogole jak sie okazalo ze claire nie zyje to sie wkurzylam i nie ogladalam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Namieszali z tymi powtórkami, tak jest z serialami, nie widziałam wszystkich odcinków, najpierw zniknęła Claire, potem Tess i Nick. Wszystko zmieniło się, niepotrzebnie robili przerwy sezonów, bo człowiek może pogubić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jak na 2 puscili od poczatku to ogladalam, bo mnie wkurzylo ze nagle leci jakis inny sezon, jacys ludzie ktorych nie znam i nie wiem o co chodzi :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nowi bochaterowie serialu to kuzynki , brat przyrodni Aleksa (ten ładny blondyn), była też siostra (intrygantka), reszta to przyjaciele , Moira (była wróżka), która pracuje jako mechanik, zajmuje się domem, młoda dziewczyna Taylor i jej chłopak ( brat Davea , tego weterynarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 2 tera zaczyna sie 5 sezon. musialabys sobie 4ty nadrobic i wtedy bys wiedziala, bo rzeczywiscie jak miesiac nie ogladalas to sie ciezko polapac. ja sie poplakalam ostatnio jak tess i nick brali slub, od pierwszego sezonu czekalam ze im sie w koncu ulozy a tu teraz znowu afera z dzieckiem nicka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aktorka grająca Tess naprawdę była w ciąży, poleciała z Nickiem do Argentyny, bo dostał ciekawą propozycję pracy. Wtedy obydwaj odeszli z serialu. Steve przejęła obowiązki na farmie, przyjeżdża jej kuzyn Ben, który jej pomaga, później pojawia się Jess , trzecia kuzynka Claire I Tess, która jest dżokejką, kocha konie. Najfajniejsze były sceny panów tańczących w odcinku pt. Kapelusze z głów. Alex - mężczyzna lubiący bilard i ładne dziewczyny. Jest skłócony z ojcem Harrym, rywalizuje z Nickiem, jest porywczy, wybuchowy. Nick - jego brat przyrodni, kuleje na jedną nogę , to jest ślad po wypadku z rodeo, jest poważny, ambitny. Claire - uparta dziewczyna, kocha życie na wsi, ma żal do siostry, że jej długo nie było Tess - wesoła i gadatliwa dziewczyna, postanawia poprawić stosunki z siostrą. Dave - weterynarz z dużym poczuciem humoru. Jodi - dziewczyna odważna, ładna, ma dużo pomysłów na życie. Megi - jej matka, dawna przyjaciółka Mcleoda zajmuje się domem, uprawia swój ogródek z pomidorami. Kate - szkolna koleżanka Jodi, jej najjbliższa przyjaciółka. Becky - pochodzi z rozbitej rodziny, znajduje przyjaźń i miłość w Drovers Run.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysksa11
Mam nadzieje że ten temat jest nadal aktualny na antenie tvp2 nadal emitowany jest ten serial lecz o wczesnej jak dla mnie porze bo o 14.05 a ja o tej porze wychodzę dopiero ze szkoły za nim dojdę do domu to już jest po filmie bardzo chciałabym żeby leciał około 16,30 myślę ze wtedy miałby większą oglądalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzunia86
to prawda, że jak się nie obejrzy kilku odcinków pod rząd to póxniej nie wiadomo o co chodzi, ja oglądałam przed wakacjami na dwójce leciał i przerwali jak Claire umarła, teraz znów leci na dwójce i oglądam od poczatku kolejne sezony a jesli nie zdąrze to czytam streszczenia, bo cały czas pojawiają się nowe twarze i trudno się połapać, ale uwielbiam ten serial, to moje klimaty :)) szkoda tyko że wszyscy najważniejsi bohaterowie umierają albo odchodzą z serialu, ja powiem tylko tyle Bez Claire to już nie jest to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dużo zmieniło się, nie wiedziałam kto jest kim, nie lubię przerw w serialu, bo potem gubię się we wątkach, nie rozumiem o co chodzi, to nie jest to samo co kiedyś.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×