Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

viva7

35 latki chcące zajść w ciąże.

Polecane posty

Szkoda ze nikt nie pisze tutaj no ale co zrobić trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że może ktoś tu będzie czasem zaglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna36
Witaj viva7 i inne dziewczyny mam 36 lat (za miesiąc kończę), również mam już jedno dziecko i od 1,5 roku nie mogę zajść w drugą ciążę :( przez rok nic nie robiłam - czekałam ... potem przez 3 m-ce brałam duphaston i ... też nic ... a od przyszłego cyklu zaczynam brać clo może wtedy się uda, bo na ostatnim badaniu usg w 10 dc lekarz nie stwiedził jajeczka przodującego :( może pogadamy sobie na tym topiku? mogę się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhambra01
a ja mam 33 latka i dopiero w nastepnym roku chce sie zaczac starac... tylko prosze bez komentarzy typu \"taka stara i dopiero zaczyna\".Nie kazdy w wieku 20 lat ma odpowiedniego partnera na ojca dziecka i warunki do wychowania dziecka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...dylemat na temat
Cześć. Mam 34 lata i zastanawiam się, czy zdecydować się na dziecko, czy nie (byłoby moje pierwsze). Jakie powody Wami kierują, że chcecie mieć dzieci? Czy to się tylko czuje (instynkt), czy Wy też macie wątpliwości? Odpowiedzi byłyby pomocne, bo nie zostało mi wiele czasu (zakładając, że jestem 'płodna')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mlmklm
Znowu kolejne stare rury chcące zajść w ciąże... do grobu sie szykujcie a nie do pieluch.. stare rury buhahahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...dylemat na temat
.mlmklm: biedactwo, ktoś Cię skrzywdził? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mlmklm
Moja matka to stara rura a moim ojcem jest Wieńczysław Podśmiardły. Co zrobić, taka karma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mlmklm
liżę kurom pazury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mlmklm
Mam zły humor i wyżywam sie na innych kobietach, bo ciągle wali mi z ryja i psiochy. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...dylemat na temat
nie pżejmój sie i tesz wali z brohy, morze to wlaźnie pżez to rze jemy te psiowe bobki. Ale jósz nie dłógo zrobie sobie fasolkę bo daje dópy jak moja stara to bende super młodom mamom i bende hapi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...dylemat na temat
Udało Ci się mnie rozbawić :-) Ale najpierw kup sobie słownik :-p I do odrabiania lekcji - marsz, bo naskarże Twojej mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...dylemat na temat
hej, to znowu ja .mlmklm - sorki za poprzedni wpis. Coś jak zwykle mi się pojeebało. Taka już jestem głupia piipa i nic nie poradzę :) Matka mnie z kundlem zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mlmklm
Mam śmierdzącą psiochę i jestem z tego dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anrad75
Witam. Widzę, że dawno nikt tu nie zaglądał. Ciekawe czemu? Przecież kobiet z podobnymi problemami jest wiele. Drobie Panie proponuję odświżyć to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej kobietki....
Zaszłam w ciążę w wieku 37 lat, prawie rok się starałam. Niestety pierwszą ciążę porodniłam, ale z drugą było ok. Teraz mam pięknego zdrowego synka. Pozdrawiam was ciepło, na pewno też się wam uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 33
Witam Was dziewczyny, ja zaraz skończę 34 lata i od 3 miesięcy staram się o drugie dziecko, wogle to byłam pewna że to będzie tak proste jak za pierwszym razem a tu lipa. Jestem dobrej myśli, no przecież kiedyś musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anrad75
kobieta33 napewno się uda, ja długo się starałam mimo że mam juz dwóch synów...trafiłam na dobrego lekarza i trzy miesiące po tym jak znalazł możliwy problem byłam w ciąży. Teraz jestem w 18 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×