Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fffg

Lepszy malutki brylant czy większa cyrkonia?

Polecane posty

Gość jaEWQEQWEQ
Ja dostałam pierścionek z małymi brylancikami, mojemu przyszłemu zależało żebym miała pierścionek z brylantami, a dla mnie to naprawdę nie ma różnicy, tak samo cieszyłabym się gdybym dostała pierścionek z innymi kamieniami np z cyrkoniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszelkie oczojebne pierścienie
obojętnie czy z cyrkoniami czy z brylantami są wieśniackie i świadczą nienajlepiej o właścicielce. a już zwłaszcza obnoszenie się z takimi. ja bym wolała skromny pierścionek z malutkim brylantem. Bylant symbolizuje trwałość. I pierścionek zaręczynowy jest SYMBOLEM a nie użytkową biżuterią. Cyrkonie zawsze były i są zastępnikiem szlachetnych kamieni używanymw biżuterii ozdobnej, użytkowej - mają być ładnym w miarę tanim świecidełkiem i tyle. Brylantu w pierścionku zaręczynowym nie ma być widać na kilometr i nikt nie musi o nim wiedzieć poza daną parą - on jest symbolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszikiszka
ja mam pierśionek z niewielkim brylantem skromny i ładny i wole cos takiego niż ogromną cyrkonię .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
to jest niewlasciwie postawione pytanie.to tak jakby zapytac czym wolisz jezdzic maluchem czy mercedesem wole mercedesem ale stac mnie tylko na malucha wiec mowie ze nie wazne jakie auto wazne ze jezdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooo
najlepiej wielki pierscien plus kolia z brylantami i do tego projektu armaniego.to by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria.
Jakie Wy jesteście zakłamane. Gdybyście dostały pierścionki z brylantami, a nie z cyrkonią, to w oczywiście Wasze odpowiedzi, brzmiały by np. "oczywiście, że brylant"! A jak nie dane Wym było nosić i cieszyć się brylantem, to już "fe, niedobry lepsza cyrkonia". oczywiście, to nie świadczy o miłości mężczyzny, ale to, tak samo jak byście miały wybrać pomiędzy podróbą np. Prady, a samą Pradą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam pierscionek z malym brylantem i naprawde nie interesuje mnie czy ktos sie domysla,ze to jest brylant czy nie.Co to za glupi argument? Idac tym tokiem myslenia,moze niech faceci wybieraja srebrne pierscionki.W koncu dla oka tez nie do odroznienia czy to srebro czy biale zloto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelajda
ja dostala pierscionek z 6 szafirami(uwielbiam te niebieslie kamyki) w polaczeniu z cyrkoniami przeplataja sie ze soba, ja bardzo chicalam aby tam byl szafir a czy cyrkonia czy brylant to jest mi obojetne, tak na marginesie to nie wazne czy brylant czy cyrkonia wazny jest efekt wizualny a moj mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i kolejna bzdura
ktos pisze ze biale zloto jest nie do odroznienia od srebra...no to chyba nigdy nie widzialas pierscionka z bialego zlota...przeciez biale zloto zupelnie inaczej odbija swiatlo i o wiele bardziej lsni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejna bzdura - Przecież jekaterina odnośnie tego srebra napisała z kpiną, że NIBY nie da się odróżnić. Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;) Nie lubię maciupkich brylantów, a cyrkonia jest dla mnie nie do przyjęcia... więc nie wypowiem się w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiscie nie lubie
zbyt małych oczek w pierścionkach, ale nie lubie też zbyt dużych. Gdybym miała wybierać pomiędzy małym brylantem a większą cyrkonią, to pewnie wybrałabym większą cyrkonie, bo lubie większe oczka ;) Gdybym wiedziała że mojego lubego stać na brylanty to bym wolała większego brylanta ;) ale uważam to jednak za zbędny wydatek i wolałabym dużo tańszy, taki sam z cyrkonią. A tak na marginesie, to jestem mężatka a pierścionka zaręczynowageo nie ma - nie chciałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a a kotki dwa
ja się nie znam- Cyrkonie to do takich zwyklych tanich piersionków tez dają? Czy co tam jest w takich sreebrnych za 30 zl? Co to za kamien? :P Ja bym zdecydowanie wolala brylancik nie musialby byc wielki ale znowu nie taki mikroskopijny, taki normalny ;P Albo pierscionek z oliwinem badz szmareagdem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody bakaliowe
Ja wolę skromniejsze pierścionki, nie z wielkim oczkiem. Pierścionek zaręczynowy to symbol, dlatego własnie nieważne jest dla mnie jaki tam będzie kamień, bo i tak będzie dla mnie najpiękniejszy... Natomiast gdybym mogła sobie wybrac, jaki mi się najbardziej podoba to wybrałabym np takie: http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,Pierscionki_zareczynowe,1372 http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,Pierscionki_zareczynowe,1381 http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,Kolorowe-kamienie-szlachetne,754 http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,tanzanit,1801 http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,Topazy-z-diamentami,1725 I absolutnie mi nie chodzi o zawartosc kamieni szlachetnych i cenę tylko o sam wygląd pierścionków. Taki jest mój styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody bakaliowe
cholera, cos mi nie wyszło z tymi linkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiedziałam ze chce srebrny pierścionek, choć nie powiem niezadowolenie w oczach mężczyzny było widoczne, bo taki tani itp. Ale szukał długo i znalazł ręcznie szlifowany i jedyny egzemplarz na świecie z zielonym bursztynem jest bardzo ładny. Obrączek tez nie przewidujemy złotych, bo na złoto mam uczulenie, myślimy o tytanowych. Czy brylant czy cyrkonie i tak nikt tu nie rozstrzygnie niech każdy nosi to co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia*****
Ja bym chciała otrzymać pierścionek z brylancikiem. Z cyrkoniami mam juz kilka a z diemencikiem był by ten jeden wyjątkowy....bo i okazja wyjątkowa. Tak jak już ktoś napisał brylant to symbol trwałości, szlachetny kamień. Nie musi być duży ani drogi ale BRYLANT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jakie wy głupiutkie i
płytkie jestescie. Az zal sie was robi jak sie czyta niektóre wypowiedzi. Nierozumiem jak mozna przywiązywac taką wage do pierscioka. Przecierz to nie jest takie wazne!!! Najwazniejszy jest sam fakt zareczyn!!! Ja kiedy dostałam pierscionek wogule nie zastanawiałam sie nad tym jaki to kamien bo nie ma to zadnego znaczenia. Pierscionek jest sliczny, delikatny i elegancki. I naprawde niepojmuje jak mozna byc takim materialistą. Nie widze nic złego w brylantach ale a niektórych panienek wychodzi pustota i buradztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jona81
Dla mnie buractwem jest Twoja ortografia:-( Jesli mialabym wybierac - zdecydowanie maly brylant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika*****
Temat topiku jest o brylantach i cyrkoniach więc trzymamy się tematu ;-) A to że sam fakt zaręczy jest najważniejszy to nikt nie zaprzecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz argumentów to sie
czepiasz pisowni idiotko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraza mnie pustka w waszych
główkach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brylant bo pierscionek zareczynowy ma stanowic o trwalosci waszej milosci dlatego wybiera sie najtwardsze kruszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipany...
Jak faceta stac to powinien kupic cos z lepszym kamieniem: szmaragd albo wlasnie brylant. W sumie najwazniejsze zeby podobal sie tej wlasciwej a nie reszcie:) Ja osobicie wole te drozsze kamienie bo wiem ze sama pewnie nie kupilabym sobie bizuterii powyzej 1000zl bo byloby mi szkoda,a tak okazja, zeby miec takie cacko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjhgukj
moj sie uparl, ze musze miec diament i koniec. no i byloby fajnie, gdyby nie to, ze gorna granice se ustalil 600-700 zl :O no i kupil mi takiego maciupkiego brylancika za 800zl (i tak wyszedl poza granice) . juz bym wolala wiekszą cyrkonie, on o tym wiedzial :/ owszem, chcialam skromny pierscionek, ale ten co mam to aż za skromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata ma rację.ja mówiąc o mężu jeszcze jako narzeczony spotykałam się rzadko z zainteresowaniem pierścionka,a teraz już po ślubie każdy wywala gały na obrączkę (mimo że jest najzwyklejsza z najzwyklejszych) a o pierścionek nikt od czasu ślubu nie zapytał :) ale łatow się domyślić bo jest klasyczny i na lewej ręce serdecznego palucha.hmm...jeśli chodzi o mnie nie lubię przepychu i świecideł więc osobiście wolę mały i drobny pierścionek-z jakim kamieniem to chyba nie tak istotne-ważniejsze chyba zamiary faceta wobec kobiety?ja mam malutki z diamentem bo taki też wybrał mój mąż,ale o dziwo trafił bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeczna123
Jak dla mnie jedyną do przyjęcia opcją jest duża cyrkonia w srebrze. Bałabym się nosić na co dzień brylant w pierścionku( podejrzewam że z ostrożności nosiłabym go tylko "od wielkiego dzwonu" - a tak nie chcę), a złota nie lubię. Poza tym zawsze mam trochę biżuterii na sobie i jest to wyłącznie srebro, często z dodatkiem cyrkonii - lubię duże, widoczne oczka (ale nie wulgarne). Dodam jeszcze że wychodząc z domu muszę mieć pasujące do siebie pierścionki, wisiorek, kolczyki (taki mały odpał) . Wiem że wszystko zależy od osoby, ale musiałam się rozpisać bo jak widzę komentarze typu "ona dostała TYLKO cyrkonię, On na pewno Jej nie szanuje" to zaczynam gryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×