Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość ania-dl
hello, balbinka85 to widzisz masz duzo pęcherzyków, nie martw sie pewnie popękają :) Ja w tym miesiącu postanowiłam ze nie ide na monitorowanie i nie poszłam. Mam dziś 14 dc. Do tej pory pęcherzyki same mi pękały i było ich najczęsciej 1-2. Nie wiem czy dobrze zrobiłam ze nie poszłam ale czuję sie ok, po tych 5 cyklach z clo juz rozróżniam kiedy ta owulacja ma być :) aaa balbinka ile płacisz za monitorowanie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
kachla - balbinka ma dzis 15dc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja clo brałam tylko miesiąc i nie miałam monitoringu a jednak w ciążę zaszłam, więć może on nie jest aż tak konieczny. Miałam mieć tylko usg po okresie (który nie przyszedł już, bo byłam w ciąży), żeby sprawdzić, czy nie porobiły się torbiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej kochane babeczki u nas ok..... :):):):) ciąglę myślę o was widząc boćki i wiem że uda wam się !!!!! inga wiele kremów na rozstępy jest od 4msc więc doczytaj dobrze na opakowaniu ja używam ziajki mamamija wystarcza mi na dwa TYG cena ok 13zł brzuszek ładnie mi się trzyma a na piersiach mam niestety rozstępy....możesz używać zwykłej oliwki bo dobrze nawilża i na tłuszcza....pierwszą oznaką rozstępów jest swędzenie więc nawilżaj nawilżaj....nawilżaj....... pozdrawiamy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.c.skłodowskie
Kachla, ulica mc skłodowskiej jest w centrum k-c, jak wychodzisz z tyłu dworca pkp na plac młodziezy powstańczej(tam gdzie poczta),to zaraz za placem zaczyna się ulica m.c. skl.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.c.skłodowskie
Dziewczyny w ciąży, pamiętajcie o tym aby stosować peelingi i masować piersi, posladki i nogi oraz brzuszek(tylko ostrożniej) pod prysznicem ostrą gąbką lub rękawicą. Ja dodatkoo robiłam też naprzemienne zimne i gorące nastryski na piersi, uda i pośladki(oczyiście na brzuch nie;) Smarowałam się fissanem i balsamem z koagenem i elastyną. Finał: zero rozstępów i celulitu, do formy wróciłam błyskawicznie. Co prawda przytyłam tylko 12 kg, ale wszytko poszło w brzuch(miałam meeeega brzuszysko;) i nie popękał wcale. Zyczę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak 15 dc a 4 pecherzyki to wcale nie tak dobrze - ryzyko torbieli :( a z amonitoring place tylko 30 zl aniu i dlatego moge sobie na to pozolic - szkoda tylko, ze w dwie strony mam 24 km :/ i pregnylu mi nie chca dac i sie boje, ze bez tego nie pekna :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Dziewczyny moja kolezanka smarowala sie kilka razy dziennie oliwka dla dzieci ale w zelu.Podobno jest lepsza jak ta zwykla.No i nie ma nawet jednego rozstepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciazy tez sie smarowałam roznymi kremami i oliwka w zelu jonhson i nic mi to nie dało mało przytyłam bo tylko 10 kg a rozstepow tyle jakbym w ciazy 20 kg przytyła albo w ciazy blizniaczej.tak wiec bysle ze nie ma znaczenia co sie stosuje tylko odelastycznosci skory duzo zalezy. ja wczoraj byłam u gina to moj 17tc głowka dziecka juz ma rozmiar prawie 4cm.wszystko widac super wziełam ze soba synka 6 letniego ale sie cieszył pozniej do wieczora bardzo przezywał a dzisiaj ledwo wszedł do przedszkola i juz pani powiedział. pozdrawiam wzystkich i zycze nowych fasolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Dzieki sytofala, wole zapobiegac narazie nic sie nie dzieje ale roznie to bywa. A jak Ty sie czujesz i towoje 2 male dzidziusie, brzuszek pewnie juz masz mi powoli zaczyna rosnac ale pewnie to dlatego ze dopiero 16 tydz, a tak ok Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i gratuluje tym ktorym sie udalai oraz mam nadzieje ze wszystkim sie uda i ze bedziemy czytac tu tylko o tym ze udalo sie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki w ciazy nie mozna uzywac peelingów na brzusio.... sama oliwka tylko natłuszcza ciało, nie zapobiegnie rozstepów... i druga wazna rzecz chocbyscie mieli krem za 100zł najleopszy niewiadomo jaki to i tak nie pomoze jezeli ma sie to w genach... po 1 nie uzywajcie kremów z kofeina po 2 na kremach pisze po 3 lub od 4 miesiaca bo wtedy mija ryzyko poronienia, io jak ktos ma ryzyko nie powinien yuzywac na poczatku tych kremow a tak ogolnie mozna uzywac od samego poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Ja wlasnie sie dowiedzialam ze moja najlepsza kolezanka jest znowu w ciazy.Jej pierwszy synek we wrzesniu skonczy roczek.Jeszcze mowi ze nie chciala zebym dowiedziala sie od kogos innego dlatego od razu mi powiedziala.Czuje sie naprawde fatalnie.Ja juz naprawde nie mam sily na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pecherzyki nie pekly, owu nie bylo. wymiary pecherzykow miedzy 21-24 mm, sztuk 4 bodajze. w poniedialek kolejny monitoring i zastrzyk z Ovitrelle (Pregnyl niedostepny) lub luteina na wchloniecie :/ monia - nie daj sie, trzeba byc twardym a nie mietkim...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Wiem Balbinka.Ty tez sie nie daj i trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Balbinka kurcze szkoda ze nie pękły :( A wcześniej Ci pękały? Monika wiem co czujesz: u mnie właśnie urodziła tak: bratowa, sąsiadka, znajoma a druga sąsiadka jest w 4 miesiącu ciąży i jak tu sie nie dołować. ;( tylko ryczeć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
balbinka ja mam pregnyl 2x5000j więc jak chcesz to chętnie Ci go podaruję, tylko musiałabyś sobie podjechać do Świdnicyn do mnie, a z tego co kojarze jesteś z Wrocka więc zapraszam!!!!. Zaopatrzyłam się jak zaczęłam brać clo i kupiłam na dwa cykle, no ale jeden wystarczył:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi daj nr na gg!! zaraz wsiadam i jade :) a wlasnie mialam Cie wywolywac czemu sie nie odzywasz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do ani - nie mialo mi wczesniej co pekac :( mialam tylko spontaniczne owulacje, raz na ruski rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Balbinka przepraszam, że wczoraj się nie odezwałam ale męczą mnie mdłośc. Moje gg 4980222. Teraz idziemy do kościoła i ok 12 będę z powrotem to daj znać bo póżniej zmykamy na obiad do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
balbinka teraz jestem pod inny numerem 9341749 czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Dziewczyny mam pytanie; czy jak sie robia torbiele to boli coś sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
nie wiem jak to jest z tymi torbielami boja nigdy nie miałam, a Ciebie bolą? Bo jeśli tak to może lepiej to sprawdzić na usg. Ale z tego co pamiętam to Twoje pęcherzyki zawsze pękały i to bez pregnylu więc raczej nie powinnaś się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z tego co ja pamietam to lekarz kazał mi dzwonić w razie jakichkolwiek bóli bo istniało ryzyko torbieli także jak co to lepiej sprawdzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
dzieki dziewczyny - nic mnie nie boli, tak pytam zapobiegawczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
A co tu tak cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. Dzis odbieramy wyniki mojego M. i jedzemy do gina. Nie moge pracowac bo sie boje co usłyszymy.... nerwy mam juz tak poszarpane, dobrze że mój M zawsze umie mnie pocieszyć i stara sie do wszystkiego podejść z dystansem. Ale najważnijsze że to będzie spory krok w przód. ps. ciekawe co z klarąv. Długo się nie odzywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×