Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość Irka997
Hej Jajo wczoraj było piękne - 2cm więc od razu po przyjściu do domu ukochany małż zrobił mi zastrzyk i napewno dziś to jajo się pęka bo mnie łupie w prawym boku :-) Tylko śluzu tyle co kot napłakał albo i jeszcze mniej więc trochę się martwię i nie wiem jak sobie doraźnie pomóc żeby sobie nie zaszkodzić bo dziś ostatnia szansa!!!!! O matko ale to są nerwy!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
No wlasnie ja tez ostatnio mialam problem z tym sluzem, ale w tym cyklu chyba ten Agnus mi pomogl... Moze ktoras z Was zna inne sposoby na polepszenie ilosci i jakosci sluzu, bo ponoc te wszystkie kremy i zele sa generalnie bezpieczne, ale jak sie chce zajsc w ciaze to lepiej nie uzywac, bo ponoc moga oslabiac plemniki.... Tak mi powiedzial ostatnio lekarz. Ponoc ograniczenie kawy, herbaty i alkoholu poprawia sluz, ale nie wiem, mi po 2 miesiacach kofeinowej i akoholowej abstynencji jakos sluzu nie przybylo... No ale Irka jak taki piekny pecherzyk jest to Ty sie niczym nie przejmuj tylko dzialaj i mysl pozytywnie :-) Oby ten miesiac byl dla Ciebie mniej stresujacy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
dziewczyny na poprawe sluzu polecam OEPAROL olej z wiesiolka mi pomogl- pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Tak na sluz wiesiolek naprawde dziala, stosuje sie od poczatku cyklu do owulacji. U mnie sprawy sie maja nastepujaco: wyczytalam gdzies ze jesli u mezczayzny jest problem ze sperma to wskazana jest abstynencja, u mojego M nie jest najgorzej ale mogloby byc lepiej wiec postanowilam ze w tym cyklu sprobuje inaczej i zaczekam jak moja maszynka pokaze mi ze Owu nadchodzi i wtedy go "zmecze" :D. Przypomnialam sobie zreszta ze przed Inseminacja lekarz nakazal abstynencje nam rowniez a jeszce wtenczas nie wiadomo bylo ze moj M ma srednie wyniki. Prawdopodobnie taka jest procedura dla wszystkich mezczyzn. No i.... czekam sobie i czekam i jak na zlosc u mnie 22 dc i Owu nie ma :( .......... normalnie tylko sie pociac szarym mydlem. Biore wiesiolek, prenatal vitaminki i ten angus castus ktory ponoc 3 miesiace potzrebuje na wyrownanie hormonow... i tak sobie mysle ze moze on zanim wyrowna to namiesza najpierw i stad brak tej Owu. juz sama nie wiem................ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) Irka - niech Ci się uda :D Ilosia - oj tym szarym mydłem to będzie boleć hehehe :P Dziewczyny a co to jest ten "Agnus" ??? 26 czerwca obchodzilismy z M... pierwszą rocznicę ślubu ... a że syn wyjeżdżał wieczorem ze swoimojcem w Bieszczady ... oj się działo :P Tydzień w sumie minął tak jakoś miło ... Może poza faktem, że sąsiedzi zalali nam kuchnie i jacyś debile urwali klamkę w samochodzie a druga naderwali. Jeśli zaś chodzi o sprawę dzidziusia ... wczoraj synek Mi przypomniał o ultimatum postawionym jakiś czas temu (że zanim on skończy 13 lat w domu ma być rodzeństwo) ... musiałam Mu wreszcie powiedzieć, że może się tak stać, że dziecka nie będzie, że jestem chora (nie mówiłam nic o M...) i że lekarz powiedział Mi, "to cud że ma pani syna" ... Młody się rozpłakał i tak Mnie tym rozwalił, że sama zaczęłam ryczej i pozbierać się nie mogę ... a on ma tylko 11 lat ... Pozdrawiam i życzę pozytywnych wieści u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
Hej Dziewczyny, Ja działam, działam codziennie (na szczęście mój małż ma fantastyczne wyniki nasienia więc nie ma żadnych przeciswkazań żeby męczyć go codziennie ;-) ) A od przyszłego cyklu zacznę łykać wiesiołka - mam nadzieję że pomoże. Nie chcę rezygnować z kawy bo bez kawy nie nadaję się do funkcjonowania a herbaty nie pijam więc musiałabym chyba umrzeć z pragnienia! Dziś dzień ostatniej szansy a potem odpoczynek dla męża i stan wyczekiwania u mnie.... Ech!!! Dziewczny - uda nam się, uda nam się, uda nam się, uda nam się, uda nam się, uda nam się, uda nam się! Powtarzajmy to jak mantrę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
Hej Dziewczyny, Ja działam, działam codziennie (na szczęście mój małż ma fantastyczne wyniki nasienia więc nie ma żadnych przeciswkazań żeby męczyć go codziennie ;-) ) A od przyszłego cyklu zacznę łykać wiesiołka - mam nadzieję że pomoże. Nie chcę rezygnować z kawy bo bez kawy nie nadaję się do funkcjonowania a herbaty nie pijam więc musiałabym chyba umrzeć z pragnienia! Dziś dzień ostatniej szansy a potem odpoczynek dla męża i stan wyczekiwania u mnie.... Ech!!! Dziewczny - uda nam się, uda nam się, uda nam się, uda nam się, uda nam się, uda nam się, uda nam się! Powtarzajmy to jak mantrę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania--dl
Cześć Dziewczyny :) Nie wchodziłam na to forum ok 1,5 roku, widzę ze trochę sie tu pozmieniało, pozdrawiam Balbinke i Marc30 (wypatrzyłam Was dwie między postami) oraz oczywiście wszystkie nowe forumowiczki! Dziewczyny jestem w 4 miesiącu ciąży po ok 4 lat starań. Z chwilą gdy pogodziłam się z myślą, że raczej posaiadanie dzieci nie będzie mi dane, przestałam obliczać, kalkulować i ze łzami patrzeć na kobiety w ciąży - zaszłam w nią :) Wiem, że trudno jest mówić bo każda z nas musi sama przez to przejść i dojść do takiego wniosku, ale jedno jest pewne - na każdą z nas przychodzi czas. Ja po odstawieniu Clo miałam miałam cykle raz owulacyjne raz nie - w ciąże zaszłam w dniu owulacji. Pozdrawiam raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Ania - super! Gratulacje! I duzo zdrowia dla Ciebie i malenstwa :) Darkness - Agnus Castus a w Polsce to CASTAGNUS to taki ziolowy suplement, ktory ponoc reguluje cykl i poprawia plodnosc i ma jeszcze wiele innych zalet, dostepny bez recepty... Narazie biore pierwszy cykl :) Irka - trzymam kciuki :D Ilosia - dziwny ten cykl u Ciebie... Moze oddstaw maszynke i dzialajcie z M co 2 dni na chybil-trafil... Ja probowalam wiesiolka, ale jakos nie bardzo mi pomogl... Ale teraz ten Agnus chyba dziala... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratuluje rowniez :) Sandra... no wlasnie... dziwny nie? Juz sama nie wiem co robic :( Myslalam ze sprobuje teraz w ten sposon zaskoczyc moje jajko a ono nie przyszlo, albo moze slaba owu byla i nie pokazala jej moja maszynka i teraz zaluje ze normalnie nie dzialalam. Ja rownie lykam anguska i wiesiolek he he he. Moze nam pomoze w koncu COS :) Ja jak sama widzisz juz wszystkiego probuje ;) Darkness... Slodkie zyczenia z okazji Rocznicy! Slodkiego masz tego synka. Zycze wam z calego serca by mial to upragnione rodzenstwo! Buziaki dla was!! Irka powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ogromnie gratuluję ... Niech maleństwo "trzyma się" Ciebie z całych sił, aż do szczęśliwego rozwiązania :) Irka - ja też mocno kciuki zaciskam za Wasz sukces :) SnadraM1980 - czekam na relację z efektów stosowania, ale przede wszystkim z ewentualnych efektów ubocznych (niby zioła ... ale chciałaby, relację w pełni prawdziwą :P ) Ilosia - dziekuję za życzenia :D Wczoraj dostałam od kumpeli z liceum sms, ze została właśnie 2 raz mamą. Zaskoczenie pełne ... nutka zazdrości ... a później :( Rozmawiałam z M... i nie wiem, czy faktycznie ta rozmowa coś dała, bo gdy wrócił z pracy ... zakomunikował, że te pieniądze które zostaną mu po naszym powrocie z wakacji przeznaczy na leczenie. Dodał też, że mam mu kupić dużo słonecznika i jakieś witaminy. Niby możnaby się :D ale boję się, że to tylko chwilowy "wyskok". Nie zgłebiając już dłużej tego tematu postanowiłam delektować sie faktem, iż mam wakacje. W poniedziałek byłam na basenie, jutro z synem na rower, a na przyszły tydzień plan przynajmniej 2 razy na basen się wybrać. Do tego wyciągnęłam z szuflady kawałek kanwy i kończę wyszywać obrazek "śpiącego maluszka" (dodam, że zaczęłam jakieś 2, może 3 lata temu i jakoś skończyć nie mogłam ... śmieję się, że to taki warunek ... nie "zaciążę" póki obrazek nie będzie wisiał na ścianie :P ) ... taka ze mnie "zaboboniara" :P Pozdrawiam Kochane Duuuuuuużo uśmiechów przesyłam :D :) w końcu weekend przed Nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gratuluję!!!! byłam dziś na monitoringu i pęcherzyki sa na lewym jajniku ale malutkie mam 9dc dziś... poprzednio jak lewy pracował to owu było 11dc... a tym razem d..pa ... a to już 3 cykl z clo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika podziel sie wiedza .... dlaczego dupa w tym cyklu? Przeciez one moga urosnac jeszcze, nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mogą ale lekarz powiedział że nie ma nawet po oc pregnylu w tym cyklu dawać... że jak na ten dc to powinny byc już większe... napisałam do mojego gina w załaczniku dodając skan z usg, ale jeszcze nie odpisał ma w końcu chłop urlop jeszcze tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
Cześć dziewczyny. Dziś, 5dc zaczęłam pierwszy cykl z clo...2x1 tabl. na dzień. Chciałam zapytać po ilu tabletach zaczęłyście czuć kłucia, bóle jajników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja lubie niespodzianki!!!!! :D Dzis pomimo tego ze: -to moj 24 dc-czyli pozno! -i pomimo tego ze o 4 w nocy siusialam- a na mojej maszynce powinno sie testowac z siusiu z calej nocy to rano pokazalo mi ze mam Owulacje!!!! Tak wiec dzialalam juz 2x dzis po ....w sumie 3 tygodniowej abstynencji mojego M. Wiec Plan Wdrozony!!! Zobaczymy czy sie uda, he he he! jeszce kilka dni poprawimy i potem poczekamy na wyniki :) Caluski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeta nie wiem kiedy moga wystapic klucia bo ja raz mam raz nie, i Owu mam tz roznie wiec nie wiem. Ale jedno ci moge doradzic, poniewaz najwieksze szanse na zajscie z Clo sa na poczatku wiec nie patrz na nic tylko dzialaj z M co drugi dzien, no chyba ze masz ochote codziennie .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
Dzięki, dopiero @ mnie się skończyła, to mój 6dc, wczoraj wzięłam 2 tabletki clo i dziś też...nie czuje bólów jajnika czy jajników, nie wiem czy one zazwyczaj mają zacząć boleć w trakcie brania czy po braniu czy jak?...Skończe clo w 9dc, a usg będe miała 10-12dc, jeszcze nie wiem bo będe sie konkretnie umawiała z gin, ale mówiła coś o robieniu usg 12-15dc. Jak Twoje doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smefeta ja po Clo mialam Owu ale dopiero pozniej sie dowiedzieleismy ze wyniki badan mojego M nie sa super, tak wiec nic z tego. Teraz dzialamy bez wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
Hej Dziewczyny monika31 - myślałam, że po CLO każdy cykl jest owulacyjny, a to może być tak, że po CLO nie ma pęcherzyka? :-/ Smerfeta1985 - witamy w klubie, obyś gościła tu całkiem niedługo!!!!! wyczytałam na jakimś forum, że owulacji nei zawsze musi towarzyszyć kłucie jajnika. W każdym bądź razie po CLO (biorę po 1 tabl od 3dc do 7dc) i w trakcie brania zawsze czuję mrowienie i pieczenie jajników ale nie zawsze potem kłują/bolą mnie jajniki przy owu. Jestem w najgorszym dla mnie momencie cyklu bo tydzień przed @ :-/ :-/ :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
Nie dziękuje!! Chciałabym bardzo żeby to był mój pierwszy i ostatni cykl z clo...mam pco... A Ty jak...mówisz na tydz.przed...czyli czekasz na rezultaty przytulanek i clo:) Kiedy przy clo zaczyna sie pokazywać u Ciebie śluz płodny? Który to cykl z clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
Ilosia, a tak bardzo źle jest z wynikami męza? Ma jakieś witaminki, salfazin, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeta nie jest najgorzej ale mogloby byc lepiej. Od miesiaca daje mu Witamine E 400 IU, Kwas Foliowy i Cynk ktory. jest odpowiednikiem Salfazinu Ok.... Dziewczynki!!! Pamietacie o moim domku? O pokoju w ktorym sa rozowe sciany i imie Victoria??? No wiec, za miesiac sie przeprowadzamy i postanowilam ze jesli chodzi o malowanie to pominiemy "ten rozowy" pokoj. To byl jakis znak ze ten dom stanal nam na drodze, jakies przeznaczenie skoro zawsze mowilam ze moja corka bedzie miala na imie Victoria. Tak wiec nie zamierzam krzyzowac planow mojemu losowi i moze .......... moje marzenie sie kiedys spelni :) Co myslicie? Hej gdzie jestescie WSZYSTKIE!!! Odezwijcie sie. Agnez ty juz zginelas na dobre. Julka? Marc30 co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Ilosia - moze to rzeczywiscie jakis znak :-) Moze nowy dom = nowe zycie, doslownie i w przenosni :-) My wlasnie wrocilismy z naszego campingu... Slonce plaza morze i moj M stanal w pelni na wysokosci zadania ;-) Nie wiem tylko czy trafilismy w TE dni, ale coz, pozyjemy zobaczymy... Teraz jestem ok tydzien przed @ i piersi mam tak nabrzmiale jak nigdy dotad, normalnie staniki sa za male :-) Ale teraz nie wiem czy to moze po prostu dzialanie Agnusa...? Szkoda, ze urlopy sa takie krotkie... Od jutra znowu praca i powrot do rzeczywistosci.... Aaa.. no i bylismy dzisiaj rano u nowej lekarki... Jak juz wczesniej wspominalam powtarzamy wszystkie badania, ale teraz tez mam skierowania na jakies dodatkowe testy... zeby sprawdzic czy nie mam jakis antycial co to niszcza plywaki mojego M... Mamy sie stawic w klinice w kilka godzin po stosunku (jeszcze do konca nie przeczytalam ulotki :-)) Czy ktoras z Was miala takie badanie? Jak to wyglada? Boli czy to tak jak cytologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
SandraM - mi się też wydaje że mam nieprzepuszczalny śluz, fachowo to się nazywa, zdaję się - wrogi śluz. Jestem żywo zainteresowana tymi Twoimi badaniami więc daj znać jak było, ile kosztuje, jak się robi etc. Nie wiem czy moja lekarka zdecyduje się mnie posłać na takie badania bo generalnie przeciez mamy uzgodnione, że jeżeli w tym cyklu nie wyjdzie, w następnym z femarą zamiast clo też nie to robimy inseminację. smerfeta - ja mam chyba generalnie jakiś problem ze śluzem i tylko w pierwszym cyklu z clo miałam taki porządny, jak należy a teraz to mam tyle co kot naplakał albo i mniej. POwiem Wam szczerze, że ja już nie wiem o co chodzi - jestem zdrowa jak koń - mąż zdrowy jak byk - jajowody drożne - owulacja w każdym miesiącu (po pregnylu musi pękać pęcherzyk, nie ma innej opcji) - nasienie bardzo dobre Dlaczego więc się nie udaje? czekam na @ - mam dostać we wtorek,. Na razie nie mam żadnych objawów... żadnych kompletnie. ale to bardzo dobrze bo przynajmniej nic mnie nie boli, nie uciska, nie wzdyma ;-) Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Ja mieszkam w UK i tutaj mam to badanie za darmo, ale dzwonilam dzisiaj do kliniki i nastepny wolny termin jest dopiero pod koniec wrzesnia! No i ogole to tak troche bez sensu, bo moge miec akurat @ w ten dzien, wiec nie weim kiedy bedziemy mogli sie przebadac... Coz, moze cos sie zwolni w miedzyczasie... Ja mam ten sam problem: hormony ok, jajniki drozne, cykle regularne i owulacyjne, wyniki mojego M w porzadku a dzidzi jak nie ma tak nie ma... Ale ja juz staram sie o tym nie myslec, bo bym chyba zwariowala ... Juz mi nawet nie przepisuja innych lekow, bo niby na co? Zwlaszcza po tym jak CLO mi wszystko rozregulowalo i w niczym nie pomoglo... Mozemy tylko cierpliwie czekac i badac sie pod kazdym katem i, najwazniejsze, nie poddawac sie! :-) U mnie nadal powiekszone i wrazliwe piersi, normalnie stanik mnie uciska, a i tak chodzenie po schodach powuduje bol piersi... Poza tym zadnych innych objawow @ ale to i tak za wczesnie by tutaj gdybac... Tym razem czekam cierpliwie, nie kupuje zadnych testow i...rzucam sie w wir pracy :-) Monika - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Powiem Wam, ze cos mnie tknelo i zadzwonilam do mojej lekarki i powiedzialam, ze na badanie musimy bardzo dlugo czekac i spytalam, czy moglaby cos poradzic, zeby polepszyc ten sluz... No i jest taki srodek nawilzajacy (zel chyba?), ktory ma sklad bardzo zblizony to naturlnego sluzu i ma za zadanie pomoc plemnikom dotrzec do jaja. Nazywa sie CONCEIVE PLUS i jest dostepny rowniez w Polsce w aptekach (nie wiem ile kosztuje). Moze watro sprobowac... Moze ktorej z Was to pomoze... Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
Jeżeli ten żel można kupić bez recepty to ja napewno sobie go kupię! Ale wiecie co? To już przestaje być naturalna metoda poczęcia ;-) pigułki, zastrzyki, testy owu, żele... normalnie masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Masz racje Irka - z naturalnoscia ma to coraz mniej wspolnego... A ten zel to bez recepty. No i poszperalam troche w necie i sa o nim calkiem dobre opinie ale troche drogi jest, bo tutaj w Anglii kosztuje ok 20 funtow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×