Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość klarav
ło jeju,a ja jak zwykle byk na byku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**anka , Domi883 , klarav , miło mi ;) Podejrzewam zw Wrocław to Balbinka85 ???????????? TAK? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
tak,wroclaw to balbinka-blondinka:) sluchajcie mam pytanie i pleaaaaaaaaaaase,odpowiedzcie mi jak wiecie juz juz juz. no wiec jak juz przed chwilka pisalam,dostalam dzis(o 18)zastrzyk z pregnylu,pecherzyk mial 21 mm...i...kiedy to moze peknac?od jutra bedziemy sie juz ,,starac,,ale ja wlasnie sie kaplam ze mam mega duzo plodnego sluzu.nie wiem jak to mozliwe bo ja nigdy nie mialam.w tym miesiacu bralam oeparol i te wszystkie wspomagajace jedzonka,ale czy to mozliwe ze pecherzyk mi wlasnie pekl?jak to z tym sluzem wlasciwie jest?czy moze on teraz zaczal sie produkowac i czeka n aplemniki.chyba nie jest mozliwe ze to juz peklo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka dziękuję ci bardzo, ale na razie pozostanę przy swojej lekarce, teraz już rozpoznano co mi jest i jestem w trakcie leczenia. Chodzę do przychodni przyszpitalnej na raciborskiej, prowadzi mnie dr. Orwat, a w trakcie laparo drugim lekarzem był ordynator Świtała, także jest ok. Ja pochodzę ze śląska i leczę się u mojej lekarki od 10 lat, miałam krótką przerwę jak się przeprowadziłam, zmieniłam na lekarza z częstochowy, zaczeliśmy się starać o dzidzię, ale nie byli mi w stanie pomóc i wróciłam do swojej lekarki, a tam po trzech cyklach na clo trafiłam na laparo i teraz jestem leczona. Jakbym planowała coś zmieniać to dam ci znać. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
jeju,oby jeszcze nie pekl bo z mezem bede sie widziala dopiero jutro po 16 :O ps-a ten sluz to nie wystepuje przed peknieciem?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
jeju,dziewczynki,chce mnie po tym pregnylu rozerwac normalnie.ciagnie mnie we wszystkie strony.wczoraj byly 2 dawki a dzisiaj jeszcze jedna dostane.jejku,masakra jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka85 MOJE :) we Wrześniu będą mieli po 8 i 7 Lat Po Tak długiej przerwie, i jak życie użołyłam sobie na nowo zacheły się schody po góre, niedoczynność tarczycy, Tachykardia serca, długa niepłodność (pewnie związana z niedoczynnościa tarczycy), dwa poronienia :( Także czasami życie sprawia nam figle . Ale ciesze się że wszystko się ułożyło i kocham to co mam . Dodam że to z Mężem będzie nasze pierwsze dziecko (ale moje są traktowane jak nasze- choć czasem to żadko spotykane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav dzielna bądź. Może jak boli to znaczy że działa. Ja piszę żeby się podzielić informacją na temat mojego śluzu :). Dziś jest 13dc a wczoraj zaatakowała mnie taka ilość śluzu (z opisów jakie czytałam wynika że śluz płodny) że byłam w szoku no i na męża AAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKK hahahaahahaha. Moja nadzieja znowu sięgnęła zenitu. W tym roku tak wypadnie że @ pojawi się w moje urodziny lub dzień po nich...mam nadzieję że dostanę najwspanialszy prezent w życiu. Zważywszy na to że nie mam monitoringu i biorę tylko bro no to szanse na owu są niewielkie ale co tam pomarzyć można. miłego dnia dziewczyny a na naszą klasę was zaproszę jak zamieszczę zdjęcie swojego dzidzi a teraz jestem obrażona na nią i na gg i na skape i inne cholerstwa. żeby nie wy i nasze forum to kazałabym odłączyć internet w domu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no no no widzę , że straszna prokreacja nastąpiła oj \" biedne\" te chłopy!!! :) :) :) :) ale działajcie działajcie.......i ich nie wykończcie A ja myslałam , że jak ty klarav nie odzywałaś się wczoraj to , że już pracujesz a tu widzę bumelka!!! oj chyba będzie dziś trzęsienie ziemi w cz-wie?!!!!! :) Powodzenia słoneczka :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
no ja mam nadzieje:)hehehe.oby ten pecherzyk jeszcze nie pekl...zwalniam sie dzisiaj z pracki i wczesniej uciekam na zastrzyk a potem obudzic meza bo jest po nocce...no i tak jutro....i w czwartek.hehehe...nie daruje mu,jak juz urosly to niech bedzie z tego pozytek. Sytofala jak sie czujecie?jakies zachcianki?mdlosci?jakie to uczucie?tak sie jakis czas temu zastanawialam jak to jest...do chwili pojawienia sie brzuszka to chyba czlowiek nie wierzy ze w srodku jest dzieciatko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! naprawdę super, że możemy się spotkać! bardzo mi miło Was zobaczyć:):):) macie fajnie , tez już bym chciała następny cykl brać clo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mdłosci mineły ale kilka rozmów z tygrysami zaliczyłam, najgorsze było dla mnie mycie zębów i zapach kaszy którą przygotowuje teściowa. :) Faktycznie czasami miałam momenty że zastanawiałam się czy ktosie rzeczywiscie tam są w ciuszki normalne nie mieszczę się a inni zaczeli stwierdzać , że mi w końcu brzuszek widać no cóż czekam na pierwsze wyraźne ruchy maluchów i już bym chciała je poczuć ale wiem , że jeszcze muszę poczekać, dobrze że z każdego usg mam film i moge je sobie jeszcze po ogladać w domu . A jakie to uczucie??? mmmmm Myślę , że wkrótce kazda się o tym przekona wcześniej lub troche później ja w to głęboko wierze i życzę wam wszystkim spełnienia marzeń!!!!!!!!! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------2----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)--------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................7..............21.04 (1zCLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............2................26,03,09.............Wło cławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- - ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..... .....Poznań becia1201(29)............7................30.03.2009.... .......Kraków **anka(22)................13...............??????????... ......Czerniejewo marc30 (31)..............10...............08.04.09..........ok. Wrocławia PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------3---------12.2009------------?------- ----4---------Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------2----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)--------------------9 -----------------13.04--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................7..............21.04 (1zCLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............2................26,03,09.............Wło cławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- - ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..... .....Poznań becia1201(29)............7................30.03.2009.... .......Kraków **anka(22)................13...............??????????... ......Czerniejewo marc30 (31)..............10...............08.04.09..........ok. Wrocławia PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------3---------12.2009------------?------- ----4---------Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
becia z tabelki wynika ,że Ty wczoraj testowalas.jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to czekamy na wyniki!!!!!!!!!!!! posyłam słoneczny uśmiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav ja też się w detektywa zabawię :) Balbinka a ty masz już @ ?? Czy ja nie ogarniam, ale z tego co pamiętam pisałaś ostatnio o negatywnym teście... Haleczka a co u ciebie?? Wpiszcie Kochane daty nadchądzącej @ a nie tej co była bo z tego co widzę to jakieś zamierzchłe są wpisane... a co do ilości cykli to nie tylko te z clo ale wszystkie w sumie łącznie, bo z clo to najwyżej z 6 można a przecież na samym clo się nie kończy... ja wpisałam w sumie odkąd biorę leki i wiem że mam problem buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klara v już pewnie się urwała do domku i wybudza męża :) :) :) :) Miłej zabawy życzę !!!!!! ciekawe za ile się odezwie, czy będzie w stanie :) Ale mam dziś humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------2----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)--------------------9 -----------------13.04--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................7..............21.04 (1zCLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............3.............1/2,05,09...........Włocławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybnik monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławek beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Mazury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- - ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..... .....Poznań becia1201(29)............7................30.03.2009.... .......Kraków **anka(22)................13...............??????????... ......Czerniejewo marc30 (31)..............10...............08.04.09..........ok. Wrocławia PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------3---------12.2009------------?------- ----4---------Opole muszka28!!!!!!!! Gratuluję fasoleczki :) :) :) Dziewczyny czytam was na bieżąco ale nie piszę bo na razie nie mam czym się pochwalić :( u mnie nic nowego dzisiaj 6 dc monika-78.....mam do ciebie prośbę czy mogła byś mi polecić jakiegoś dobrego i zaufanego lekarza???? Czy ten do którego Ty chodzisz jest ok? Pytałam Cię kilka dni temu, ale mi nic nie odpisałaś na ten temat :( :( :( Pozdrowienia dla wszystkich i baaaaaaaardzooooooooo owocnych staranek nam życzę ;) ;) żeby ten nadchodzący miesiąc nie był gorszy od obecnego ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofala widze ze tez jestes z mielca! jesli mozesz ujawnic u jakiego lekarza sie leczylas bo u mnie 3 cykl z clo przepada i mysle ze powinnam zmienic lekarza...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Madzialenka dzięki, ale znalazłam we Wrocku. Z tym śluzem to jest tak, że anjwiększa jego ilość poprzedza owu więc do dzieła! Ja dziś mam już 8dc w piątak idę na monitoring i dowiem się czy coś urosło. Klarav czy brałaś wiesiołka? Ja poprzednio nie brałam i mimo braku śluzu po clo zaszłam. Teraz z nudów sobie kupiłam i czekam na efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kika mieszkam na pograniczu Mielc i Debicy choć gmina Mielec :) (Podałam tak żeby szło bardziej zlokalizować. Niestety nie pomogę w sprawie lekarza bo jeżdżę do gina do Częstochowy bo z tamtad pochodzę :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja juz nie moge chyba zlikwiduje to konto na naszej klasie albo nie bede wogole zagladac bo wpadam w taka depresje ze zaczynam sie o siebie bac.....zycze wszystkim moim znojomym jak najlepiej i wogole ale dlaczego ja.......dobrze ze chodziaz nie jestem sama, i ze moge tu zagladnac i przeczytac o was....bo tak to bym juz calkiem zglupiala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga 127
Witajcie Bylam dzis na usg, lekarz wyliczyl mi 6 t.c liczac od ostatniej@ Jak narazie tylko widoczny pecherzyk, powiedzcie mi kiedy powinien byc zarodek, zaczynam sie martwic ze bedzie pusty, mam taki metlik w glowie Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zycze Fasolek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Moje kochane - beta 134,5 mmol!!!! JESTEM W CIĄŻY!!!! Na razie oszołomiona i obolała ale przeszczęśliwa. Od jutra na L4 bo brzusio od 3 dni bardzo boli. Chyba tak mi było pisane bo zawsze zarzekałam się, że nie chce dziecka z końca roku a teraz to myślę, że może się urodzić nawet 30 ( chociaż termin będzie wcześniejszy) byleby było wszystko dobrze. To moja 5 ciąża a tylko jeden dziubdziulek w domu. Pewnie piszę same głupoty ale to z tej radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga 127
Becia moje gratulacje:) A powiedz mi w ktorym tyg jestes, bo ja jak pisalam wyzej 6 tc i nadal tylko pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 32dc a zapłodnienie nastąpiło około 15 marca czyli w ciąży jestem dopiero od 2 tyg. Oczywiście licząc wg miesiączki to 4 tydzień. Ale kochana nie martw się bo moją skaczącą właśnie obok mnie córcię zobaczyłam dopiero pod koniec 7 tyg. Wcześniej nic nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×