Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość klarav
kurka,tak sobie dziewczynki obliczam i obliczam i chyba zle z godzinami celowalismy ....grrrr...no dupa blada.bede trzymac kciuki by moj maz mial silne nasionka i by wytrzymywaly chociaz jeden dzien no.....bo wieceie...tych kolejnych staran to biedak chyba nie wytrzyma.juz ma kompletnie dosc.jednak,my kobiety mamy silniejsza psychike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny jak w tym mies. nie zajde w ciąze to mam skierowanie do szpitala na HSG !! czytałam ze to jest straszne któras to miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam! maja19811981 moj lekarz powedzial, ze jest PCO i PCO, akurat przy moim nie bedzie ryzykowal... pozyjemy, zobaczymy - ciekawe, ktora nastepna zmieni dzial tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2510
czesc dziewczyny czytam wasze ostatnie wypowiedzi i narmalnie boje sie ze hej dlaczego jedni lekarze przy PCO przepisują CLO a inni twierdzą ze nie ma takiej opcji kogo wreszczie trzeba słuchać bo teraz to juz nie wiem co mam myslec bo mój mi przepisał CLO przy moim PCO narazie wziełam 3 tabletki i jedyne co odczuwałm to leki ból w jajnikach i takie kłucie ale mój śluż nie jest rozciagliwy ani nic jedynie co to jest go sporo wizyte mam w srode aha i mam pytanie działać teraz tez czy wstrzymac sie do srody co mój gin mi powie czy pecherzyki urosły i czy pekaja itd prosze o odpowiedz dzieki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2510
balbinka85 ja mam PCO i identyczą sytuacje tez mam problemy typu nadmierne owłosienie problemy z cerą włosami brakiem miesiaczki itd itd ale mój gin przepisał mi mimo tego CLO i po przeczytaniu twojej wypowiedzi az mi gęsia skórka wyszła ze torbiele mogą być gigantycznych rozmiarów równiez mam problem ze słodyczami mogła bym je jeśc 24 h i nic innego mogło by nie istniec ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2510
aha i jeszcze jedno pytanie moze i głupie ale czy jezeli np dojrzeją 3 jajeczka to znaczy ze mogą być trojaczki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
moga,ale za czesto sie to nie zdarza.czesto moga byc blizniaki ale to musza byc super pecherzyki i wtedy czesto dwujajowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
moga,ale za czesto sie to nie zdarza.czesto moga byc blizniaki ale to musza byc super pecherzyki i wtedy czesto dwujajowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ale bardzo miły dzień , cieplutko - superrr:):):) u mnie dzisiaj sprzątanie. ja tez mam pco ale ze słodyczmi nie mam za bardzo problemu, jem sporadycznie. Tak jest mi jakoś zle... szkoda, ze jestem bez żadnych spomagaczy:(:(:( pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka - jak mowi moj gin POC i PCO to nie musi byc to samo, jedni maja lekkie inni nie. lekarz potrafi to rozpoznac i skoro daje CLO to nie widzi takiego ryzyka jak u mnie :) glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie 13dc i żadnych objawów owu! śluz jakby nie płodny! juz sama nie wiem co o tym myśleć!!! :-(!!!!! Mimo wszystko zycze miłego popołudnia!!! :-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Hej dziewczyny.Ja po clo to slodycze po prostu polykam a nie jem.Oczywiscie od stycznia 3 kilo wiecej.Do tego problemy z cera no i wypadanie wlosow.Ale wazne jest tylko to aby sie w koncu udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
dziewczyna a po clo macie sluz bardziej kremowy nawet wpadajacy w zółty czy taki jak był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
monikkkkkk ja miałam HSG ,badanie miałam robione w Novum pod narkozą, naprawde nic nie bolało no może jedynie to gdy ci sie wkłuwają w żyłe , dziś 10dc a moj M gdzieś w Holandii. mam nadzieje że wróci do czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie 13 dc, zadnych objawow:/ ale tak jak pisala chyba monika, sluz mam prawie zolty, kremowy no i nie za duzo go, wcale plodny nie jest chyba. Co bedzie to bedzie, nie mam zaawansowanego stadium PCO, nie mam problemow z owlosieniem, tradzikiem (kilka malych bryszczy na lini zuchwy-ale nie jest zle) , ani z waga, wrecz schudlam z 58 kg na 56kg, ale to chyba przez prace. Do slodycze mnie nie ciagnie, az dziwne, bo je KOCHAM !!!! wiec na razie same plusy, bolu brzucha , jajnikow- BRAK. czekamy i staramy sie co drugi dzien... wiec zmykam na seksik;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam chyba po owulacji, zrobilam wlasnie test i kreska testowa jest najjasniejsza ze wszystkich dni, wlasciwie to prawie jej nie ma, wedlug testow owu mialam w 10-11dc, na szczescie kochalismy sie wtedy... zreszta przez caly cykl co 2-3dzien:)) moze sie uda...lub udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialenka, zauwazylam teraz ze napisalam takie samo zdanie jak ty hehe : 13dc zadnych objawow hahaha:) moj cykl bedzie pewnie trwal 40 dni, wiec mam nadzieje, ze Ty pierwsza napiszesz ze masz dwie kreseczki na tescie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja19811981 mam taka nadzieje!!!!!! że @ nie przyjdzie !~Maja wczoraj wieczorem pojawił sie u mnie śluz płodny ale nie było go dużo! ale to wszystko brzuch mnie nie boli a dzisiaj 14dc! może jednak ta owu będzie!!!! jeszcze 2 tyg i się wszystko wyjaśni!! a tak pozatym to piękna pogoda !! i dzisiaj wybieram się z córką do cyrku także dzień fajnie zleci!!! :-) pozdrawiam i miłego dnia życze!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dowiedzialam sie czegos ciekawego:)) Kupilam nowe testy owu, lepsze i drozsze, elektroniczne. Oczywiscie wykazaly, ze mam dzien nieplodny, ale co ciekawe w ulotce dokladnie bylo wytlumaczone, kiedy trzeba rozpoczac robienie testow w zaleznosci od dlugosci cyklow. Zatem, przy cyklach 40 dniowych i dluzszych (ja mam 40-45dc) testy nalezy ROZPOCZAC 17 dni przed spodziewanym okresem. Zatem prawdopodobnie nie mialam dni plodnych jeszcze, bede je miala za okolo 2 tyg, w okolicach od 14 do 20 kwietnia, bo okolo 30 kwietnia spodziewam sie @ lub dwoch kresek:)) tak czy siak staramy sie co drugi dzien, jednak wydaje mi sie ze poki co mam dni nieplodne.... ale sie rozpisalam ufff buziaki dobrej nocy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ maja19811981 czy mogła byś mi podać nazwę i cenę tych testów owulacyjnych? ja też mam długie cykle i chcę w tym miesiącu spróbować z testami :classic_cool: pozdrawiam 🌻 [ kwiat] 🌻 buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️maja19811981 czy mogła byś mi podać nazwę i cenę tych testów owulacyjnych? ja też mam długie cykle i chcę w tym miesiącu spróbować z testami pozdrawiam 🌻 🌻 🌻 buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy kupilam w anglii, bo tu teraz mieszkam. Kosztowaly 20 funtow, poprzednie tylko 10 £. Nazywaja sie Clearblue i sa to testy elektroniczne. Jesli masz dlugie testy, zacznik 17 dni przed spodziewanym @ pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........hm.......... chyba mnie źle zrozumiałaś, no ale to szczegół, dzięki za odpowiedz zapytam o coś takiego u nas w aptece :) pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haleczka, dlaczego uwazasz ze zle Cie zrozumialam??? zapytalas o nazwe i cene testow owulacyjnych. wiec odpowiadam : Clearblue koszt 20 funtow kupilam je w anglii, wiec w Polsce jesli jest w sprzedazy ta sama firma, beda kosztowaly okolo 70-80zl czy teraz sie zrozumialysmy? pozdrawiam i zycze powodzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja19811981 sorrki eh to jednak ja zle pokapowałam :o czytałam właśnie na necie że przy długich cyklach to one sie nie bardzo sprawdzają :( no i u nas są duuużo droższe :( dobrej nocki😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) kochana, przy dlugich i nieregularnych cyklach NIC sie nie sprawdza hehe:) dlatego tak czy siak kochamy sie co drugi dzien, zastosuje testy tylko jeden cykl, nie bede wiecej trwonic kasy:/ a w moim przypadku probowac trzeba non stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×