Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

madzialenka1985, u mnie 1cykl z CLO, 12dc, nic mnie nie boli, testy owu nie wykazuja dni plodnych. Kochamy sie co drugi dzien, zwiekszamy szanse:)) tez jestem ciekawa jak bedzie wygladal moj cykl, wczesniej mialam 35-45 dniowe, mam tez PCO i nie mam monitoringu:/ poki co, czekamy...za 2 tyg chwila prawdy:/ czy CLO reguluje cykl? jesli mialam 45 dniowe, to czy teraz beda 28-31?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialenka1985- mamy taka sama sytuacje...12dc, CLO, bez monitoringu:) damy rade !!!!!!!!!!! 3maj sie:* pisz na biezaco co i jak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! pozdrowienia z mojej \"czarnej dziury\". dzisiaj po wizycie u lekarza. diagnoza: cykl jajnikowy ok - jest owulacja :) ale niestety cykly macicznego brak = brak miesiączki :( a najgorsze jest to ze mam CAŁKOWITY ZAKAZ JEDZENIA SŁODYCZY i nakaz ograniczenia weglowodanow bo taka dieta (w moim przypadku) zabiera estrogeny i daje w zamian duzo androgenow i oto sa problemy z wlosami, cera, owlosieniem ciala ... brakiem iesiaczki :/ tak ja to przybajmniej zrozumialam. jesli do 19 maja nie unormuje sie cykl maciczny to wtedy jakies \"czary mary\" z innymi lekami i jakas blokada estrogenow (chyba) celem zmuszenia mojego ciala do @. jak to mowi moj doktor zadnego wywolywania luteina i duphastonem bo... \"to kazdy glupi potrafi\" a problemow nie likwiduje. no i tez prz moim stanie PCO o stymulacji CLO MOWY NIE MA - za duze ryzyko mega torbieli :/ a po tym calym horrorze podsumowanie - jak sie zastosuje do diety itp BEDE MAMA i to szybko :) :) pozyjemy zobaczymy :) juz mi lepiej - pozdrawiam kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka, to w takim razie dlaczego lekarze przepisuja CLO przy pco? ja nie mam zaawansowanego stadium, tylko dwa pecherzyki, ale martwie sie ze lekarze przepisuja leki na odwal sie:/ strasznie sie denerwuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzis bylam u ginekologa i przepisala mi Clostilbegyt i duphaston. Mam cykle bezowulacyjne a o dzidzie staramy sie od lipca i jestem juz zalamana...czy ten CLO moze pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja19811981 ja mam 12dc ale ja nie mam PCO tylko torbiele ale gówno wiem od lekarzy nikt mi nie mówił że będzie ciężko zajść w ciąże! :-( Maja ale jedziemy równo tylko że ja mam @ dostać 19 kwietnia a ty strasznie masz długioe cykle ! z tego co wiem to clo nie reguluje cyklu tylko wspomaga jajeczkowaniu!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja19811981 a dlaczego nie masz monitoringu??? bo ja nie mam bo lekarki mi nawet nie powiedziała co to jest ten clo z ulotki się dowiedziałam tak naprawde ci nasi lekarze ach!! Ja bardzo bym chciała miec monitoring bo bym wiedziała na czym stoje!!! a tak nie wiem czy owu będzie i lipa! ale nie łamie się aż tak bo może się uda!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niegrzecznaaga clo ma za zadanie wywołać owólke także może pomóc powodzenia :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Agula ja zawsze @ mialam co 28 dni a po clo dwa razy mialam po 29 dniach a trzeci raz po 30.Nic mnie teraz nie boli.przy pierwszej dawce tylko odczuwalam lekki bol brzucha.Tezaz cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKA1981 ja przy pierwszym cyklu z clo miała bóle brzucha i rwało mnie drugi cykl i cisza!!!! śluz jaki taki jest, się okaże!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Ja biore teraz clo czwarty miesiac ale jakos nie mam nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Czesc dziewczyny, Jestem zła bo byłam dzis na monitorowaniu 11dc 2 jajeczka 20mm i 17mm i wszystko fajnie tylko ze Pani doktor nagle zobaczyła do moich wyników które robiłam w grudniu i które były juz konsultowane, ze mam nie taką prolaktyne. Przepisała mi bromergon 1 x na noc. I teraz mam pytanie do Was: czy jest szansa ze ten lek zadziała na mnie w tym cyklu jak na ten weekend powinny pekać jajeczka? Prosze napiszcie mi coś. Aha mam doćś tych lekarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
aniu bromergon obniża prolaktynę już po kilku dniach więc myślę, że jest szansa. Tak na początek to najlepiej zacząć od połówki tabletki na noc bo średnio się go toleruje, bynajmniej ja tak miałam. jak dużą miałaś tą prolaktynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
czesc dziewczyny jestem nowa :) biore trzeci dzien CLO i koniec póżniej mam 16 tego dnia cyklu brac DUPHASTON I MAM CZEKAC NA OKRES badz nie :) powiedzcie mi po co sa te tab. i czy pomagaja i czy któraś zaszła po nich czy co jest ????? prosze o podpowiedz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
monikk chyba strone wcześniej jest tabelka z której wynika ilu się udało w ostatnim czasie. Clo jest na wywołanie owulacji a ten drugi jest na podtrzymanie ciąży. zawsze jest szansa , że pomoże tylko nikt nie wie jak szybko powodzenai :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Domi883 dziękuje Ci. Prolaktyne miałam 24,56ng/ml nie znam sie na tym nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------2----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)--------------------9 -----------------13.04--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................7..............21.04 (1zCLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............3.............1/2,05,09...........Włocław ek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- - ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..... .....Poznań **anka(22)................13...............??????????... ......Czerniejewo marc30 (31)..............10...............08.04.09..........ok. Wrocławia Karolinka1983(23)......16................30.03.2009..... ..Rypin agus28(29) .................15................12/13.04............NML MONIKA1981(28)...........15................24.03.09..... .....Elblag PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 5------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------3---------12.2009------------?------- ----4---------Opole becia1202-----------4--------12,2009------------?------- ------7-------Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a tak w ogóle to będzie miło jak się dopiszecie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkkkkk cofnij sie parę stron tam jest taka tabela i zobaczysz ilu się udało tu większośc dziewczyn bierze clo nie którym już za pierwszym razem się udaje z clo a nie którym troche puźniej!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
a ha bobra dziewczyny :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
aniu norma jest do 25 więc nie jest całkiem żle, ale aby zajść trzeba mieć jednocyfrową. ja miałam 19 i też zbijam bo po obciążeniu rośnie mi jak szalona! nie martw się szybko powinna spaść przy takim poziomie, ale dziwię się że gin jakioś nie wymyślił tego wcześniej- dziwak jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialenka, nie mam monitoringu, bo nie mam. Na forum dowiedzialam sie , ze inne dziewczyny maja:/ mialam zrobione potrzebne badania i pani doktor przepisala mi leki patrzac na kartke a4 i w cipke:) ;p Ufam jej, bo nie mam innego wyjscia. w 21dc mam zrobic badanie krwi, ktore zostanie przeslane do jej gabinetu, z kolei ona powiadomi mnie, czy mam stawic sie na wizyte wczesniej czy 6 czerwca. Bo jak przepisala mi CLO powiedziala : See You 6th june;p aaaaaaaaaaaaaaaaa ci angole grrrr:/ ja po prostu chce zobaczyc dwie kreski w 35 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Domi883 dzieki raz jeszcze! ah to było tak, ze moja pani doktor była na urlopie i wyniki odczytywał mi inny lekarz. Chyba wezme jednak 1 tabletke na noc, moze wiecej spadnie. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Maja nie martw sie.Ja tez nie mam robionego monitoringu.Nie jestes sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test owu, czy to mozliwe ze jestem juz po owulacji????? dzis testowej kreski prawie nie mam:( najciemniejsza byla w 10dc:/ cos mi tu nie gra:/ owulacja, przy 35 dniowych cyklach nie moze przypasc na dzien 10 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja19811981 - wszystko mozliwe ale nie poddawaj się (mam nadzieje że próbowaliście i próbujecie nadal ;) ) z ta owulacją to ci powiem tak szczerze że nie ugadniesz kiedy jest i tak naprawde bez monitoringu i pasków owulacyjnych nie dowiesz się zabardzo kiedy jest ten czas !!!!!!!!! Bo sam na sobie wiem że nie tylko płodne dni występują 10- < ... po okresie ja naprzykład dawnie, dawniej, udało nam się zajść w ciąże pare dni przed spodziewaną miesiączka ale to juz inna historia którą niechętnmie wspominam :( Także nie poddawaj sie i używać co 2 dzień i nie tylko w tedy jak macie dni płodne bo twój mężczyzna zacznie sięczuć jak BANK NASIENIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, dzieki kochamy sie co drugi dzien, staram sie zeby to byl spontan;p poki co moj Maz nie narzeka hehe:) Probowalismy przez caly cykl, wiec obawy nie ma, ze minelam te dni, po prostu bylam ciekawa czy to mozliwe. Juz chyba przestane robic te glupie testy:/ a po CLO- czuje sie b.dobrze, o dziwo schudlam 2kg, ale to moze zwiazane jest z tym ze ostatnio mam wiecej pracy i mniej czasu na jedzenie;p w pierwszych dniach cyklu bardzo bolal mnie brzuch, rwalo mnie na dole jak cholera, teraz czuje sie swietnie,zadnego bolu jajnikow (niestety) przepowiadajacego owulacje lub ciaze;) to dopiero 12dc, jeszcze conajmniej 20 dni dzieli mnie od chwili prawdy... dobranoc, zmykam, jutro czeka mnie dluuugi i ciezki dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×