Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

PONAWIAM PYTANIE: Obejrzalam dokladnie skierowanie na badanie krwi, ktore musze wykonac w 21 dc . W uwagach jest jedno niewyrazne slowo, wydaje mi sie ze to progesteron. Oddac krew mam podczas pierwszego cyklu z CLO w 21 dc, czy ktoras z Was wie po co jest to badanie, pod jakim katem? Domyslam sie, ze ma sprawdziC wysokosc tego hormonu, jaka powinna byc norma i w ogole o co chodzi grrrrrr:/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
ja tez mialam badany progesteron w 22 d.c. ale nie pamietam jaka jest norma i dlaczego akurat pod koniec cyklu trzeba go badac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
ale sie usmialam jak Was przeczytalam.heheheh....hiihihihihihii....no i ja mam męza ktory ma kompletnie dosyc,i dokladnie tak jak Wy przechodzilam faze bielizny i wszelakich eksperymentow i dokladnie tak jak u ktorejs z Was bylo...maz obchodzil mnie bokami.heheheheehehehe...biedne te nasze rozplodowki ale....to my musimy lykac leki,chodzic co pare dni na ,,przeglad,,....szalec z nerwow i szukac tej nieszczesnej bielizny wiec niech nie marudza bo akurat najprzyjemniejsze zadanie ich dosiega.czyz nie? wiecie co,bylam dzisiaj z mezem w ikea w poszukiwaniu wszystkiego co moze sie nam przydac w nowym mieszkanku i....naliczylam 16 kobiet w zaawansowanej ciazy i niezliczona ilosc malenstw w nosidelkach,wozkach i na nożkach i tak mi strasznie smutno bylo,ze Wam mowie.tak strasznie bym chciala juz miec taka prawdziwa,pelna,wesola rodzine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarav, bedziesz miala juz niedlugo, ja wierze ze to patrzenie tez pomaga:)) do mnie dzieci od zawsze sie garnely, kolezanki nieraz sie smialy, ze ja to chyba w ciazy jestem, bo kazdy bobas sie do mnie smieje i kazdy kilkulatek mnie zamecza zabawami, gdy spotykamy sie z przyjaciolmi z dziecmi. Ja po prostu kocham dzieciaczki i jesli (odpukac) nie zajde w ciaze, przystepujemy do akcji...adopcja. Wiem, ze to dlugotrwaly proces, tak samo jak leczenie bezplodnosci...ale warto. To jest ostatnia deska ratunku, jesli ktos chce miec pelna szczesliwa rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce dzieki za odp, 21 dc przypada na sobote, wiec jak pojde w poniedzialek w 23 dc to sie nic nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Maja ja miałam na skierowaniu napisane progesteron między 22 a 23 d.c. więc chyba będzie ok jak pójdziesz później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie dzisiaj 9dc śluz jest staranko też co drugi dzień !! jajniki mnie na razie nie bolą może to za wcześnie żebym coś czuła mam nadzieje że owu będzie!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE! Tak przeglądałam inne forum i wiecie co tam dziewczyny robią... spotykają się na naszej klasie:):):* ciekawe nie?:) A co tam u Was? Czytam Was a bieżąco:) U mnie cykl bez jakichkolwiek wspomagaczy , po świętach idę zrobić badania hormonalne i zobaczymy co dalej...Jestem z lekka zazdrosna wiecie, kuzynka męża 18lat wychodzi za mąż w święta, idziemy na wesele i co najgorsze jest ona w ciąży-wpadła! najgorsze jest to że my się staramy i nie możemy a takie smarkule mogą bez problemu, a jeszcze bardziej przeraża mnie to że takie 15latki tez zachodzą i wszystko jest ok. ale sie rozpisałam:) no to jak dziewczyny spotykamy się na naszej klasie? buziaki:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla maji :) Progesteron jest produkowany przez powstałe z pęcherzyka jajnikowego ciałko żółte, przez łożysko w ciąży oraz w śladowych ilościach przez nadnercza. Odpowiada za właściwe przygotowanie śluzówki na przyjęcie zarodka, utrzymuje ciążę, a spadek jego stężenia przy odpowiednio przygotowanym endometrium wywołuje miesiączkę. Stężenie progesteronu w pierwszej fazie cyklu jest bardzo niskie. Nieznaczny wzrost obserwuje się na ok. półtora doby przed owulacją. Potem ilość progesteronu produkowanego przez powstające ciałko żółte wzrasta osiągając szczyt w 7, 8 dniu po owulacji. Jeśli nie doszło do ciąży ciałko żółte zanika, w innym przypadku jego czynność zostaje podtrzymana przez rosnące stężenia gonadotropiny kosmówkowej. Wraz z wiekiem ciąży następuje stopniowe przejęcie produkcji progesteronu przez łożysko. Między 8 a 10 tygodniem ciąży ciałko żółte zanika, a łożysko staje się jedynym źródłem progesteronu w organizmie. Badanie progesteronu wykonuje się w celu oceny funkcji ciałka żółtego i (czasami) monitorowania wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł - Ja też jestem na Naszej klasie Dajcie namiary na siebie to was odszukam :) MMMMMMMMmmmmm byłam u lekarza narazie leki i holter na 7.04 zobaczymy puzniej co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav przepraszam, że nie odpisałam od razu ale nie miałam przez kilka dni dostępu do internetu i dzisiaj nadrabiam zaległosci. Ja leczę się na śląsku, w katowicach, tam też byłam w szpitalu. Jakoś nie znalazłam lekarza u nas który wzbudziłby moje zaufanie i zajął się mną jak należy, a czas uciekał więc wrócilam do zaufanej lekarki. Pozdrawiam was wszystkie dziewczyny serdecznie, trzymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może jednak nie bedziemy się tutaj szukać tylko przez gg.. mój nr to 1853979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Ja wlasnie bylam u Ciebie na naszej klasie:)pozdrowienia z czestochowy)pare dni temu z balbinka sie,,widzialysmy na naszej-klasie,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
na 16 mam lekarza.strasznie sie boje.ma mnie ,,zmonitorowac,,i zobaczyc czy moze jednak urosly mi te echerzyki po clo.przypominam -w pierwszym cyklu z clo byly,w drugim ani sladu...teraz nadal drugi ale....pare dni dalejjjjjjjjjjjj.nie moge sie skupic na pracy.straszna sprawa.jeju,ja juz juz juz juz chce.juz chce.teraz zaraz byc mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klara v została ci godzinka do przeglądu :) :) :) :) Wracaj do nas z dobrymi wieściami!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) Pozdrowioneczka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka28
cześć dziewczyny! dziś odebrałam wyniki beta HCG - potwierdziło się :-) trzeci tydzień ciąży :-) :-) :-) :-) :-) :-) poprawka w tabelce STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------2----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)--------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................7..............21.04 (1zCLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............2................26,03,09.............Wło cławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- - ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..... .....Poznań becia1201(29)............7................30.03.2009.... .......Kraków **anka(22)................13...............??????????... ......Czerniejewo marc30 (31)..............10...............08.04.09..........ok. Wrocławia PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------15-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------3---------12.2009------------?-----------4---------Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka28
marta113 ja leczyłam się w Katowicach i mam tam moją wspaniałą lekarkę, która pomogła nam "zafasolkować". Jak będziesz chciała na nią namiar to podam Ci jej prywatną komórkę. Nazywa się Małgorzata Samborek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka i Slonce- dzieki za wyczerpujace info !!! MUSZKA- GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale super!!!!!:* co do naszej klasy...ja jednak wole pozostac anonimowa, nie wstydze sie Was, ale nie chce sie ujawniac jako kobieta wiecznie o jajnikach myslaca hehe;) mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce tez, zeby znalezli mnie moi znajomi poprzez mejla, gg lub nazwisko podane na forum, wtedy z google od razy wrzuca na dzial Ciaza, porod...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia8111
Dziewczyny ja mam pytanie.W tej tabelce staraczek jest ilosc cykli, ale nie wiem czy to jest ilosc cykli z clo czy moze ile sie staracie o dzidziusia. Mam jeszcze jeden problem.Zawsze mialam regularnie @ co 28 dni.Przy pierwszym cyklu z clo mialam co 29 dni a w tym niesiacu dostalam po 30 dniach a wlasciwie po 31.Ten pierwszy dzien to byla tylko jedna mala,brazowa plamka.Nie bolaly mnie tak jak zawsze pirsi tydzien przed tylo dwa dni i to wcale nie tak mocno.Brzuch tez mnie tak nie bolal.Ale to jeszcze nic.Pierwszy dzien to byla tylko mala plamka ale za to drugi i trzeci to po prostu jakby kran odkrecil ,lalo sie ciurkim ale to nie wygladalo na czysta krem tylko jakby nie wiem z woda albo cos takiego.Dzisiaj mam trzeci dzien ale mam tylko znowu kilka plamek.@ zawsze mam bity tydzien ale pierwsze 4 dni sa bardzo intensywne.Nie wiem czy mam zaczac brac clo jurto czy w srode (zaczynam 5 dnia).Nie wiem czy te plamy liczyc jako pierwszy dzien czy nie. Czytalam ze przy clo maga wystapic zaburzenia miesiaczkowanie ale dopiero po dlugotrwalym stosowaniu a ja dopiero bede brala czwarty raz.Moze ktos tez mial takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Znalazłam pregnyl hehe, ale ciężko było- jedną ampułkę u mnie i jedną we Wrocku. Z tym pregnylem słyszałam, że podobno w Czechach nie ma najmniejszego problemu więc w następnym cyku jeśli będzie potrzeba to się wybieram bo mam blisko! Z tą naszą klasą fajny pomysł ja jestem Dominika Fryc Świdnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka28 GRATULUJE cieszę się razem z Wami . DOMI przepraszam zle coś przeczytałam ale wierzę mocno w tro że ty będziesz następna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi 883 narescie jest osoba z moich okolic!!!!!!!! pozdrawiam! u nas w Wałbrzychu jest ten zaszczyk jak byś miała bliżej i potrzebowała to daj znać!!!!!! bo ze Świdnicy to rzut beretem na Wałbrzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
lalaaala:)zrobil sie ten szalony,zaginiony pecherzyk moje drogie:)wlasnie boli mnie tylek po pregnylu....2 sztukasy...a jutro jescze jeden.w ciagu 5 dni urusl z 1 mm do 21.nie mam pojecia jak to sie stalo ale strasznie sie ciesze.niech teraz tylko peknie....niech peknie....fajna sprawa z ta nasza-klasa.ile nowytch kolezanke mi przybylo.wszystkie jestescie wspaniale moje drogie.pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×