Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

monika-78 suuuuuuuuper wieści, tak sie cieszę, jupi :) :) :) :) :) :) a miałam przeczucie, ze cos się u Ciebie dzieje dobrego ;) z całego serducha gratuluję :D :D :D :D i niech maleństwo zdrowo rośnie u mamusi u brzuszku :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i zapomniałbym z tych wrażeń wszystkiego najlepszego w dniu urodzin !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
Bardzo ci dziekuje haleczka. Ciesze sie bo to pierwsza beta powyżej 1 od prawie dwóch lat. Mój mąz dosłownie skacze ze szczęścia a tym bardziej że nie liczyliśmy że za pierwszym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze myślę to jeszcze w tym roku będziesz mamusią ;) a Męzowi na gwiazdkę sprawisz najlepszy prezent jaki może sobie wymarzyć ;) także dbaj o siebie i maleństwo, raz jeszcze powodzenia i odzywaj się częsciej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
dziękuje , teraz bedę miała o czym pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaw82
czesc dziewczyny, ja jestem na tym forum od niedawna i czasami nie moge sie polapac w Waszych skrótach myslowych:) czy ktoś moze mi napisac co to jest beta?? A propos puchnących stóp w ciazy-podobno litr mleka dziennie pomaga-niezawodna rada mojej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika gratulacje !!!!!! :) Elaw82 beta to po prostu test ciążowy z krwi. Co do mleka spróbuję jeszcze dzisiaj hihihihi. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika Gratulacje:) fajny masz prezent urodzinowy:) trzymamy kciuki za Ciebie i dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Hej. Beta 1,14 więc z inseminacji niestety nic nie wyszło. Teraz cykl bez wspomagaczy i "naturalne" staranka. Ale @ ani widu ani słychu, tylko jakiś taki ciągnący się brązowy śluz. Trzymajcie się kobietki, w końcu wiosna i bociany już przyleciały. Pozdrawiam cieplutko, bo u mnie szaruga jesienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
monika-78 GRATULACJE i wszystkiego najlepszego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika-78 masz najlepszy prezent urodzinowy jaki można sobie w naszej sytuacji wymarzyć ;) a potem i gwiazdkowy takie 2w 1 ;) Marc30 tak mi przykro... następnym razem sie uda ja po operacji z 18 lutego też nadal czekam na naturalną @. mam niczym nie wywoływać, ale jak na razie ani widu ani słychu, czasem tylko brzuch poboli dołem i przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika suuuuuuper wielllllllllllllllkie gratuuuuuuuuuuuuuulacje!!!!!!!!!!!!! Carolla, mnie na szczęście nogi nie puchną, ale w pracy czy w domu zawsze trzymam stopy wyżej, ale za to czesto bolą mnie plecy, okolice krzyża. Za to puchną mi ręce tzn palce. Zdjełam juz obraczke i pierścionek mężowy bo wole uniknąc rozcinania i tak juz zostalo. Na ostatniej wizycie mala juz odwrócona głowka w dol, ale wiem że może się jeszcze pokręcic. a w tym tygodniu moja coreczka codziennie mnie zadziwia, bo tak czasem tak skacze że az brzuch sie trzęsie hihihi. fajny widok. A cwana jest!!! Jak zaczyna kopac i tatus polozy ręke na brzuch to ona cichutka, jakby jej nie było, jak tylko rękę zabierze na nowo kopie. Z nieprzyjemnych rzeczy to wstetne uplawy, nie ma stanu zapalnego a uplawy mi bardzo dokuczają. i skurcze noca w łydki a popołudniami w stopy maaaaasaaaaaakra. Łykam juz 3 tabl magnezu dziennie a jeszcze się zdarza atak skurczy :-( i rozmiar 46 robi sie mały...... buziaki i pozdrowienia gorące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Carolla, co do terminu to u mnie się pokrywa bo doskonale wiem kiedy zaszlam więc możliwości innej nie ma.... ale znajac przewrotną naturę naszych genów to mala i tak urodzi się kiedy będzie jej się podobało, a znajac mojego pecha to na pewno wszystko zacznie się jak mój kochany M wyjedzie w delegacje. Znajomi juz się śmieja że do szpitala pojadę sama w przerwie miedzy skurczami bo mam ok 10 minut drogi więc akurat..... i po 3 dniach wrócę. A mój przyjedzie z delegacji i "cześc kochanie, przepraszam, nie mogłem szybciej bo samoloty na życzenie nie lataja ale wiedzialem że jesteś taka dzielna" hihi scenariusz jak z serialu brazylijskiego...hihihihi Carolla a planujecie poród rodzinny?? Ja bardzo bym chciała... ale podobno mężczyzn sie nie zmusza, sami musza do tego dojrzec i chciec bo trauma i depresja i takie inne bzdury. Podobno sa bardzo podatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus hihi z ta reka na brzuchu u mnie jest identycznie:) Caly brzuch chodzi a jak tata polozy reke to cisza jak makiem zasial hihihi. U mnie z ciuchami tez robi sie masakra... Ehhh ale jeszcze 2 i pol mca nam zostalo, jakos damy rade:) Mnie skurcze na razie nie dopadaja, ale za to mam cos takiego co sie nazywa 'zespol niespokojnych nog", lekarze sami nie widza czemu to tak sie dzieje, ale srednio przyjemne uczucie wlasnie jak zasypiam w efekcie - udaje mi sie zasnac o 2-3 w nocy prawie co noc. A uczucie jakby mnie ktos w kosciach w srodku laskotal, musze wstac i pochodzic to przechodzi na chwile. Z tym Twoim terminem porodu to podejrzewam, ze gdybym byla w Twojej sytuacji tzn tatus w delegacji to na bank urodzilabym wlasnie tego dnia:) Hii ale moze Tobie uda sie inaczej. Porod rodzinny...bardzo bym chciala, ale... :) Jak sie boi to nie bede namawiac, bede rodzic z mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Monika ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!! Moze ta cisza zostanie w koncu przerwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnnnnnnno ooooo proszę tylko dobrw wieści przyleciały a tu gwarno sięzrobiło hahahaahllllloooooooooooo jeszcze ja chcę pogratulować i to po dwójnie monika-78 suuuuuuuuper Ja niestety siędowiedziałam o złych rzeczach a mian. żona mojego kumpla właśnie urodziła w 6 m-c , niestety nie udało sięzatrzymać porodu pocieszałam go , Boże chłopak się załamał ale DZIEWCZYNY JAK USŁYSZAŁAM ŻE MIELI 4 "to normalnie padłam " :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no z ta ciszą zgadzam się wiona idzie , boćki zaczną latać :) ;) A noi witam nowe uczestniczki tego forum , dziewczyny nie poddawajcie się , poddając się zanika sens tego forum a ja lubie tu zaglądać KTO NOWY DOSZEDŁ NA NASZĄ KLASE !!!!!!!!!!!!??????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
no moje wielllkie gratulacje:)niech rośnie zdrowiutko w brzuszku:):):) a o do porodów rodzinnych...my tak rodzilismy i jesli kiedys Bozia da nam kolejne maleństwo scenariusz bedzie taki sam.mezczyzna jest bardzo,bardzo w takiej chwili potrzebny,nie tylko by trzymac za reke ale tez po to by czasami ryknąc na personel szpitala-i to sie naprawde sprawdza.(p.s-a moj mąż wchodzac na porodówke kazal sobie robiec fotki...wiec robiłam wijąc sie w bólach co 4 minuty;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2806
Monika-78 serdecznie Ci gratuluję :D Doczekałaś się odwiedzin bociana :) :) :) Może nam też boćki jakieś maleństwa podrzucą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
hejka :) dawno mnie nie bylo - alejak pamietacie zawiesilam starania, teraz chyba zaczne znow :) przede wszystkim gratulacje przywszlym mamusiom i swiezym :) u mnie dzis 26 dc a potem - hmmm jak wszystko pojdzie dobrze tzn czystosc pochwy to 26/27 kwiecien czeka mnie hsg!! Troche sie boje - ale kamien spadl mi z serca bo ide tylko na jeden dzien do szpitala - a nie jak bylo mowione na poczatku na kilka dni :) wiec juz troche lepiej. moja prolaktyna mieisac temu wynosila 0,5 ng - teraz nie wiem ale zazywam norprolac co drugie dzien. Mysle ze jest na poziomie :) w poniedzialek ide do endo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla mam do ciebioe takie pytanie, czy odczuwasz takie skurcze brzucha tzn. brzuch robi sie twardy na dole i taki dziwny bol jakby cie rozpieralo od srodka, troche bolesne. Musze wtedy na chwilę połozyc sie lub usiąsc i wtedy odpuszcza.. niepokoi mnie to trochę, podobno są to te osławione skurcze braxtona tak wychodzi z opisow jakie znalazłam w necie, ale tam piszą że są bezbolesne a mnie bolą... Nie chcę wyjśc na mięczaka ale się przstraszylam nieźle. Mój M tak spanikował że chcial mnie do szpitala wieśc. jutro mam wizyte to sie dopytam, ale zastanawiam się jak będę funkcjonowac w pracy. Mam tylko nadzieję że to nie jest żadne skracanie się szyjnki czy cos bo si zalamię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus od paru tyg mam to samo. Pytalam gina, powiedzial, ze tak musi byc i kazal brac 3x dziennie nospe i magnez. Nie wiem czy mowisz o tym samym, ale u mnie taka twardosc pojawia sie momentalnie i w sumie nie boli bardzo, ale jednak boli. Po chwili jednak samo przechodzi. Dziennie mam tak ok 3 razy. Wydaje mi sie, ze tak moze byc, ale dla pewnosci wez nospe i magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaz
Witajcie dziewczynki! Strasznie dawno nie zaglądałam a tu proszę ... monika cuuuudowna wiadomośc ,gratulacje zasłużone,spokojnej ciąży zyczę! klrov jak tam rośnie twój chłopczyk? carolla ,aguś,solidaryzuje sie z Wami,na te skurcze nie ma rady ,tylko odpoczynek,no-spa...i pozytywne mysli:) U mnie dziś 18tc.Czuje się dobrze,nareszcie bo I trymestr był fatalny:( 6 maja mam usg połówkowe,poproszę o kciukasy:) No i proszę mnie wypisać ze starających na przyszłe mamuśki,co? Za wszystkie staraczki kciuki mocne,jak tylko odpuścicie z ciążą,zaskoczycie:)czego Wam życzę tej wiosny: Anikaz...18tc...termin porodu 20.09.2010 ...płeć.?..Olsztyn dziękuje i będe wdzieczna jak któraś tego dokona:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaz
Do balbinki!( moze jescze przeczytasz) Tak jak pisała Carolla -jej historia jest jak z filmu ale to nie fikcja ,tylko samo życie. Wiem ,że Ci ciężko teraz ale i dla Ciebie zaświeci słońce.Wiary i uśmiechu mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Bo jasne, że przeczytałam - jestem tu regularnie :) Co to będzie nie wiem bo M ciągle daje o sobie znaki i się stara :p ALe na razie dalej sama... Monika - moje przeogromne gratulacje! :) Lena - a to oni mieli czworaczki? z ivf? maleństwa jak rozumiem nie przeżyły? szok! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
U mnie @ uaktualniam tabelkę, Anikaz wpisałam cię NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(28)-------prawie 3 lata-------------01.05.10-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------19,02,2010- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------17.10.---- ----------Wawa monika-78 (31)--------19--------------?????????-----------Włocławek maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (31)------2,5 roku (5 z clo)------12.05.10-----------ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie agata RR(25)....12, 3 z clo 15 03..2010...małopolska luty-maj przerwa madziaraxx..........(już nie licze).....21.03.2010........ Italia Joanna2806-----------30 (5 z clo)-------25.04.2010----------lubelskie PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO agus28(29) ..........20.........4.07.2010 .......dużo.......córeczka Carolla (30).......... 20.........5.07.2010........?............córeczka Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........18.........20.09.2010 .....?............Olsztyn Dorotkabzz------------8----------21.10.210------?------3 z clo-----Świdnica SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
Dziewczyny poradźcie coś: powinnam mieć już objawy @ a tu nic, jajniki mnie kłują boję się, że pęcherzyk nie pękł, nie miałam monitoringu ani nic, i nie wiem lecieć do lekarza czy poczekać do terminu miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astromeria: poczekac do terminu. szybciej nie ma co ani testowac, ani pedzic do lekarza bo bedzie czakal do terminu, ewentualanie zapisze ci luteine i wtedy wywola @ lub podtrzyma ewentualna ciąże ale podejrzewam ze bedzie kazał czekac. jeśli nie dostaniesz @ w terminie polecam test ale z krwi beta i tylko beta. Mnie sikaniec wyszedła dopiero 2 tygodnie po terminie @, kiedy test z krwi potwierdzil juz prawie 4 tyg ciążę. Carola, zyje kochana. Dzis skurcz miałam tylko jeden w pracy. Byłam wieczorkiem na wizycie u gina, powiedzial iz to jest normalne, jesli te skurcze są kilka razy dziennie nie robia częstrze i przechodzą po odpoczynku czy tez zmianie pozycji to jest ok bo tak juz bedzie do porodu, a może z czasem sie nasilac. Po badanku wyszlo że wszystko ok. szyjka zamknieta czyli to czego się balam najbardziej że cos sie może dziac. A moja malutka przez niecałe 4 tygodnie przytyla pół kg, waży juz 1340 g, jest sliczna i tak dzis rozrabiala na usg, że nawet zdjecie było cieżko zrobic. ostatnio szaleje ta moja Karolinka, nawet dzis rano mnie obudziła co jej się nie zdażylo jeszcze. wizyta nastepna za 3 tygodnie i.... pan doktor powiedzial iz nie wymigam się już od zwolnienia, mam odpoczywac w domu i przygotowac sie do przyjścia na swiat dzidziusia i odpoczac bo jak się dzidzia urodzi to nie będzie szans na odpoczynek. wiem że chlop ma racje i czuje że czas najwyższy oduścic sobie prace i zając się sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
Dzięki wielkie, juz kiedyś miałam cysty i operację i chyba bym pozwała lekarza jakby mnie zaniedbal. Dzięki, poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×