Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość monika-78
Monika 1981 in vitro robiłam w NOVUM w Warszawie. Całość trwa około miesiąca ale u mnie 2 tygodnie dłużej bo miałam przekłuwane torbiele , które sie wytworzyły podczas brania antykoncepcji i same nie pękły. Dla mnie to trwało długo i jest to bolesne bo około miesiąca bierzesz codzienne rano zastrzyk w brzuch oczywiście sama go robisz i podajesz no i do tego tabletki.Musisz wziąc pod uwage że jest to bardzo kosztowne . Sam zabieg kosztuje 4900 ale teki kosztuja co najmniej drugie tyle. Najwięcej jednak przeczytasz na ich stronie www.novum.com.pl Jak masz jakieś konkretne pytania to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez będę podchodzić do Ins. w Wawie w Novum:) Monia:) Juz jesteś po in vitro czy dopiero będziesz podchodzić? U kogo się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
madziaraxx ja jestem po in vitro w 6 tc, lekarze prowadzącego to ja nie miałam . Podczas tego całego procesu widziałam sie z 5 lekarzami. Dlatego mam nie miłe wrażenia z kliniki. Więcej u nich sie nie zdecydowałabym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Dzwonilam dzisiaj do lekarza i powiedzial mi ze musialabym przyjechac na ok 3 tygodnie zaczynajac tak mniej wiecej od pierwszego,drugiego dnia miesiaczki.Ja wiem ze oni badaja w roznych dniach cyklu ale nie dopytalam sie do konca bo zastanawia mnie czy oni badania robia codziennie.Ja mam daleko do Bialegostoku (tam tez robilam inseminacje) a nie chcialabym tam tyle siedziec bo dostane śruby.Wolalabym chyba dojezdzac gdyby nie bylo to tak daleko.Powiedz mi Monia ile razy w ciagu cyklu musialas byc u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
nie wiem czy można tak pisać czyjeś nazwisko, nie chodze do konkretnej kliniki po prostu do gin dr. Szkodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
nie wiem czy można tak pisać czyjeś nazwisko, nie chodze do konkretnej kliniki po prostu do gin dr. Szkodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika78:) Długo się staraliście,za którym razem się udało? długi miałaś protokół czy krotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana tabelki: NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(28)-------prawie 3 lata-------------01.05.10-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------?????????????????- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------?????????????--- ----------Wawa maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (31)------2,5 roku (5 z clo)------12.05.10-----------ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie agata RR(25)....12, 3 z clo ??????????...małopolska luty-maj przerwa madziaraxx..........(już nie licze).....?????????????........ Italia Joanna2806-----------31 (6 z clo)-------23.05.2010----------lubelskie PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO agus28(29) ..........20.........4.07.2010 .......dużo.......córeczka Carolla (30).......... 20.........5.07.2010........?............córeczka Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........18.........20.09.2010 .....?............Olsztyn Dorotkabzz----------14---------21.10.2010------?------3 z clo-----Świdnica monika-78.............6..........21.12.2010......?......d użo.....Włocławek SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKA1981:) Bliżej masz do Wawy czy Białegostoku? i czemu aż na 3tyg. miałabyś tam jechać? Ja u siebie na miejscu robię usg. potem dzwonie do kliniki na dyżur mowie jakiej wielkości mam pęcherzyki i wtedy mówi mi kiedy mam najlepiej przyjechać do kliniki i wystarczy na 3-4 dni jechać,może na krócej,nie wiem dokładnie... ale na pewno góra 2-3 dni w zależności tez od osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam wszystkim kobietki, miłego udanego i ciepłego weekendu majowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Madziaraxx ja nie wiem czemu na tak dlugo.Jak bylam na inseminacji to mowil o 10 dniach ,teraz jak dzwonilam to o ok 3 tyg i to od pierwszego,drugiego dnia miesiaczki.Bede sie z nim kontaktowac jeszcze w czerwcu to sie bardziej wypytam bo teraz sie zestresowalam i tyle. Co prawda mam blizej do Warszawy, a do Gdanska to rzut beretem ale skierowal mnie tam moj gin bo mowi ze w Gdansku nie biora pod uwage wczesniejszych badan krore on mi robil tylko zaczynaja od nowa.Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Ja juz zglupialam i sama nie wiem dlaczego tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Mam pytanie do Tych ktore mialy monitorowany cykl.10dc bylam na usg i pecherzyk byl o wymiarach 20mm.12dc pecherzyk byl o wymiarach 25mm.14dc bylam tez na usg i pani doktor najpierw powiedziala ze byla owulacja bo pecherzyk jest nieksztaltny o wym 11mm ale w zatoce duglasa bylo bardzo malo plynu i zwatpila wtedy.mowila ze gdyby nie bylo owulacji i pecherzyk by sie wchlanial to nie tak szybko ale sama n ie wie juz czy w koncu owulacja byla czy nie.Kiedys jak chodzilam na monitoring co 2 dzien i jak pecherzyk mial 24mmpo 2 dniach zmalal do 22mm ale byl taki normalny ksztaltny a teraz najpierw go nie widziala a pozniej znalazla i byla taki dziwny.sama juz nie wiem co mam myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
Madziaraxx ja do ifv podchodziłam 1 raz piersza wizyte wstepna miała w grudniu, nastepna 17 lutego , 05 marca,10.03, 23.03, 25.03, 27.03 i 30.03 do transferu. i byłam na długim protokole. Czylinie ma az tak dużo wyjazdów najgorsze są na sam koniec bo co drugi dzień ale tego dowiadujesz sie z wizyty na wizyte. Na usg trzeba przyjeżdżać bo sami musza je zrobić. wszysto zależy jakiego lekarze sie wybierze. My nie wiedzieliśmy kogo więc zapisaliśmy się do pierwszego lepszego ale to bład bo nie mieliśmy jednego lekarza prowadzacego tylko przeszłam ich kilku podczas tylko jednej stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Tak patrzac Monika na twoje wizyty to jakby wziasc to do kupy to wyjdzie jakies trzy tygodnie.Ja wiem ze te wizyty nie sa codziennie.Powiedz mi tylko czy ty tez musialas isc na poczatku miesiaczki na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
Na pierwszą wizyte musiałam być po miesiączce. Na niej przepisano mi od nastepnego cyklu antykoncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_82_
Witajcie. Czy mogę się przyłączyć? Jeszcze nie miałam okazji przeczytać o Was, ale sam temat mnie zainteresował. Może powiem kilka słów o sobie. Jestem po 2 ciążach biochemicznych (i samoistnych poronieniach ): maj i sierpień 2009. Dość mocno się tym przejęłam. Gdyż mimo łatwości w zachodzeniu w ciążę, szybko ją traciłam. Po wielu miesiącach badań, podchodzę ponownie do starań. Lekarz stwierdził, ze bedziemy stumulować, gdyż prawdopodobnie mam nie pełnowartościową owulację. To mój pierwszy cykl z clo. Dlatego mam kilka pytań. Biorę go od dziś tj od 5 dc i mam brać do 9 dc. Czy to nie bedzie za długo? Cykle mam zazwyczaj 28 dniowe. 10 dc mam podglądanko usg. Już mam zakupiony pregnyl. Bromergon biorę od stycznia w dawce 1/2 tabletki i prolaktyna jest poniżej 10 ng. Martwię się, bo kiedyś robiły mi się torbiele czynnościowe, ale same znikały, a przestały się pojawiać po 2,5-letniej kuracji antykoncepcyjnymi. Czy mam w ogóle słuszne obawy? Czy ten lek jest bezpieczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej kobitki gratuluje wszystkim którym się znów udało i życzę spokojnego czekania na przylot bociana:):):):) magda 82 ja też brałam clo od 5-9 dc a co do torbieli to nie pomogę bo nie wiem są od nich inne ekspertki tylko gdzie wy właściwie dziewczyny jesteście?????? pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej kobitki gratuluje wszystkim którym się znów udało i życzę spokojnego czekania na przylot bociana:):):):) magda 82 ja też brałam clo od 5-9 dc a co do torbieli to nie pomogę bo nie wiem są od nich inne ekspertki tylko gdzie wy właściwie dziewczyny jesteście?????? pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Magda_82_ witaj na forum. Od 17 roku życia miałam torbiele czynnościowe - taka moja uroda. Od 5 lat mam spokój ale po pierwszej dawce clo 2x1 zrobiła mi się ogromniasta torbiel 7 na 4 cm (przestymulowanie). W następnym cyklu już bez clo się wchłonęła. Dwa cykle przerwy i w kolejnych cyklach miałam dawkę 1x1, a w ostatnim 1,5x1 i nic złego się nie działo. Myślę, że skoro lekarze przepisują clo to jest on bezpieczny. Ja mam teraz na jajniku torbiel endometrialną 2 cm, na szczęście nie rośnie. W ulotce clo jest napisane, że nie można go brać przy takich zmianach na jajnikach. Zasypałam gina mnóstwem pytań, a on mnie uspokoił i wytłumaczył, że po to jest monitoring, żeby wszystko śledzić i czuwać nad bezpieczeństwem pacjentki. Myślę, że nie masz się czym martwić. Jestem po 1 nieudanej inseminacji i na razie odpuściliśmy stymulację. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Ja juz kurde nie wiem co robic.Zawyczaj mam regularne cykle,mialam co 28 dni,a od kilku miesiecy co 30.Dzisiaj mam 32 dc i nic.Brzuch mnie doli coraz mniej a w sobote i niedziele juz myslalam ze przyjdzie @.Bola mnie tez strasznie piersi (ale nie sutki).Zrobilam wczoraj test ale wyszedl negatywny. Martwie sie juz tym wszystkim.Lekow zadnych nie biore teraz.Nie wiem co to moze byc.Wybralabym sie do gina ale w uk to jest z tym caly cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2806
Witajcie:) Kolejny cykl starań a mój M pojechał w delegację na drugi koniec Polski a jak wróci za 2 tygodnie to już będzie "po ptakach" i weź człowieku się nie stresuj :( Trudno, jak nie w tym miesiącu to w następnym. Cały czas biorę leki i ciągle mam nadzieję, że nam się uda :) Pozdrawiam Was serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_82_
Dzięki za miłe przyjęcie :) Marc to lekarz chyba lekko przesadził z dawką przy pierwszej stymulacji... Ja zaczęłam od 1 tabletki 50 mg Clostibegyt. Dzi9 dc i wzięłam ostatnią. Niemniej zastanawiałam się, czy w ogóle brać ostatnią tabletkę clo, bo dziś od rana miałam plamienie, co mnie trochę zaniepokoiło. Dzwoniłam dziś do lekarza a on na to, że mam wziąć że to początek cyklu etc. Jutro i tak się widzimy, bo ma po południu wizytę i zobaczymy co mi się tam dzieje. Mam tylko nadzieję, że to nic groźnego... Monika1981 - może miałaś w tym cyklu jakieś stresy, i prolaktyna troszkę podskoczyła, a ona potrafi wydłużyć cykl. Joasiu a może na jakiś weekend po prostu pojedziesz do męża? tak żeby zahaczyć o dni płodne :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2806
Cześć :) Magda właśnie tak mam zamiar zrobić :) Wczoraj zarezerwowałam bilet i jutro jadę do swojego M. Życzę wszystkim udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_82_
Witajcie :) Asiu - i dobrze, przynajmniej się rozerwiesz, a wiadomo też że zmiana otoczenia moze pozytywnie wpłynąć na płodność :) Ja już po wizycie u gina. Dziś 10 dc, po 5 dniach z clo mam dwa dominujące pęcherzyki 16 i 17 mm, endometrium cieńkie jakięś 5-6 mm, ale jest jeszcze czas by urosło :) W niedzielę i poniedziałek zastrzyki z pregnylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
U mnie @ tydzień wcześniej, coś się znowu zaczyna mieszać. NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(28)-------prawie 3 lata-------------01.05.10-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------???????????? ?????- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------??????????? ??--- ----------Wawa maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (32)------2,5 roku (5 z clo)------03.06.10-----------ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie agata RR(25)....12, 3 z clo ??????????...małopolska luty-maj przerwa madziaraxx..........(już nie licze).....?????????????........ Italia Joanna2806-----------31 (6 z clo)-------23.05.2010----------lubelskie PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO agus28(29) ..........20.........4.07.2010 .......dużo.......córeczka Carolla (30).......... 20.........5.07.2010........?............córeczka Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........18.........20.09.2010 .....?............Olsztyn Dorotkabzz----------14---------21.10.2010------?------3 z clo-----Świdnica monika-78.............6..........21.12.2010......?......d użo.....Włocławek SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
witajcie :) u mnie na razie nic sie nie dzieje. Brzuszek nadal pobolewa, cycki tez i rosna, senna jestem niemilosiernie, rozdrazniona jeszcze bardziej, wszystko mnie irytuje, albo na odwrot olewam wszystko! Wieczorami brzuch wybula mi strasznie!! 13 maja mam wizyte , mam nadzieje ze cos zobacze juz!! Jka bylam 1,5 tyg temu byla tylko pecherzyk i malutka kropeczka!! wiec juz tak bardzo chcialabym wiedziec ze wszystko jest dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
czesc dziewczynki.mam pytanko bo moze sie orientujecie a jak nie,to o ile pamietam,to ktoras z Was pracuje w zusie i moze bedzie wiedziala...tak wiec,slyszalyscie cos o jakis doplatach do urlopu wychowawczego?tj,jesli skonczylam urlop maciezynski i chce isc na wychowawczy i np.znajde prace ktora bede mogla wykonywac-a nie bedzie ona kolidowala z wychowaniem dziecka,to czy naleza mi sie jakies doplaty?cos mi sie kiedys o uszy obilo ze jesli bede pracowala na pol etatu to jakies doplaty do tego sa.wiecie moze cos na ten temat?pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
A le tu cisza!!!!!!!!!! Powiem wam ze stal sie chyba jakis cud. Zrobilam test dzien po spodziewanej miesiaczce no i wyszedl negatywny ale @ nie przychodzila i nie przychodzila.Powtorzylam test w poniedzialek i dzisiaj no i sama w to nie wierze ale UDALO SIE!!!!!!!!!!! Dzisiaj tez mam potwierdzenie wynikow ze to jednak prawda.Moj maz to po prostu oszalal. Tyle badan,inseminacja w styczniu,w lipcu mielismy robic in vitro,tyle cierpienia i łez a tu prosze,taka niespodzianka.Jestem caly czas w szoku i jeszcze to chyba do mnie nie dociera. Zawsze mowilam ze ja jak zajde w ciaze to bede wiedziala bo u mnie beda typowe objawy ksiazkowe a wcale tak nie ma.Boli mnie co prawda brzuch i piersi,ale wcale nie sutki,nie mam zadnych uplawow. Lekarz wyliczyl ze to 5 tydzie,ale to jest 3 bo licze od uwulacju a nie od @. Powiem teraz wszystkim staraczkom to samo co mamusie i przyszle mamusie ze naprawde trzeba wierzyc bo kazdej sie uda predzej czy pozniej i ze cuda sie naprawde zdarzaja.Nam sie udalo prawie po 3 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×