Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość Domi883
Cześć dziewczyny! Madzialenka szkoda, że się nie udało, ale głowa do góry nowy cykl przed Tobą! Ja zaszłam właśnie w trzecim cyklu na clo. Dobrze, że będziesz miała monitoring wtedy choć wiadomo w co celować! Klara co to jest ten Twój oepanol bo szukałam na necie i chyba tylko Ty się posługujesz tą nazwą, bo wyskakują Twoje posty. Czy dobrze mi się wydaje, że to olej z wiesiołka? Pozdro dla Twojego brzuszka. A kiedy idziesz do gina na wizytę? Monika nie jesteś głupia, każda z nas się nakręca co miesiąc, aż wreszcie się uda i Tobie też! Głowa do góry masz jeszcze kilka dni marzeń a w końcu o to w życiu chodzi- żeby marzyć!!!! Ja czekam! Złapał mnie wczoraj ból gardła to zadzwoniłam do mojej bioenergoterapeutki a ona do mnie `a może to ciąża` i to mi wystarczyło żeby zacząć liczyć, że może jednak ta owu była. Narazie czekam jak nie będzie @ do czwartku zrobię test, a co!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
To juz moj czwarty cykl z clo. Codziennie zadaje sobie pytanie DLACZEGO TO WLASNIE JA. Ale coz jedni cale zycie maja z gorki a inni cale zycie pod gorke.Ja wlasnie jestem ta druga. Dobrze ze chociaz wam mozna wszystko powiedziec bo moj maz mnie tylko pociesza ze jak nie teraz to za miesiac jak nie to za dwa albo za rok a jak nie to adoptujemy ale on nie jest w stanie zrozumiec tego wszystkiego co czujemy my kobiety i co to znaczy nosic pod sercem taka mala istotke. Sorki ze tak sie zale ale znowu lapie dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, wiem ze Cie to nie pocieszy, ale staraj sie odpedzac czarne mysli, bo inaczej sie zadreczysz...z drugiej strony- wyobraz sobie nastolatke, ktora wpada i zachodzi w ciaze (tak dla nas upragniona) ma powiedzmy 16 lat, mlodosc przed soba i jest...przeraqzona tym ze zostanie matka...i zadaje sobie to samo pytanie: DLACZEGO JA? ...wszystko ma swoj czas, miejsce, przyczyne i skutek...cierpliwosci!!!!!!!! buziaki ps u mnie 31 dc , boli mnie podbrzusze, kupilam kolejne dwa testy;p tym razem elektroniczne hehe, zaszaleje niedlugo:) mam jeszcze CLO na dwa cykle, jak nie teraz to pozniej wiadomo, ze baaaardzo chce byc juz w ciazy ale nie chce sie nakreca:( buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
hej dziewczyny mi clo nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
monikk spokojnie z tego co pamietam to był twój pierwszy cykl z clo takze jeszcze próbuj cierpliwie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Klarav ja w dzien mierze temp pod pacha.Zapomnialam dodac.Rano tylko sobie "dogadzam".Zartuje oczywiscie Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
domi chodzilo o oeparol,gdzies literki mi sie pomylily,i faktycznie to olej z wiesiolka:) Monika1981 i co z dzisiejsza temperatura?w sensie tej,,dogadzalnej,,?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki... lena nie martw sie wszystko bedzie oki, ja urodziłam synka w 37 tc z waga 4,100:) długo fakt bierzesz tez duphaston ja brałam do 9 tygodnia... ale z synciem brałam do 20 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Dziewczyny właśnie przyszła do mnie @ :( Ide dzis po recepte na clo bo biore od 2 dc więc wypadnie mi jutro. Moze uda sie w nowym cyklu. Jeśli ktoś może wpisać mnie do tabelki ania-dl(26)-------------------4-----------------22.05.09 ----------Wrocław Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naczytałam... Ostatnie 2 dni na wariackich papierach nawet nie miałam chwili żeby zajrzeć do Was. Gin potwierdził ciążę, nawet było widać małą kropkę :). To już 4 i pół tygodnia, więc na bhcg tygodnie podane są od zapłodnienia a nie ostatniej @. Jestem na zwolnieniu, dostałam duphaston no i 3maja na szybkie usg żeby zobaczyć coś więcej niż kropeczkę, a 18 maja już z wynikami mnóstwa badań na kolejną wizytę. Madzialenka życzę ci żebyś na urodziny dostała taki prezent jak ja dostałam na swoje!!!! Angela zdrówka kochana!!! no i pozdrów od nas siostrę i mamuśkę (a raczej babcię). Monika mnie bolały i bolą całe cycuchy...A co wolałabyś żeby mąż płakał razem z tobą?? Wiadomo że cię nie zrozumie do końca no bo jak?? ale jego podejście myślę jest ok...grunt to się nie poddawać. DOMI Maja kciukasy zaciśnięte!!! Monik cierpliwości kochana. Ja ostatni clo wzięłam w grudniu i zaszłam na samym bro :) p.s.klarav skorzystałam z obliczeń przyrostu bhcg i jestem na górnej linii albo owu była wcześniej niż zakładam...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------18----------------24.03.09------ ------Elblag balbinka85 (24)-------------2-----24-26.04 albo wcale i leki--WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML Klarav(26)-------------------9 ----------------13.04.09-------Częstochowa monika-78 (31)-------------9----------------14.04.09----------Włocławe k Madzialenka1985(24)------3zclo-----------19.05.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- -------Świdnica maja1981--------------------7------------------21.04(1zC LO)---------UK beti-75(34)------------------13-----------------23.04.09 ---------piaseczno ania-dl(26)-------------------3-----------------23.04.09 ----------Wrocław mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ----OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09----Włocł aw ek marc30 (31)----------------11-----------------11.05.09------ok. Wrocław ania-dl(26)-------------------4-----------------22.05.09 ----------Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?-----Czerniejewo PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC---IL CYKLI-MIASTO Lena1984 ---30 ------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 7------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (27)......10.......16.11.09..........?............?......... PSZCZEW muszka28-----------7---------12.2009------------?------- ----4 z CLO----Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?..... ....2.........zach-pom kara1983(26)------4-----------26.12.09--------? ------------9---------WWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
robilas obliczenia z wykresu ktory podala mi sytofala?dobrze ze napisalas o tych obliczeniach od zaplodnienia bo ja caly caly caly czas sie martwie jak wariatka,milion razy wszystko obliczam i strasznie boje sie tego usg-tym bardziej ze to dopiero w polowie przyszlego tygodnia?wiesz moze kiedy zaszlas?bo z moich obliczen wynika ze ja 1 lub 2 kwietnia:)aha,jescze jedno....mozesz podac mi wyniki swoich bet?wynik i w ktorym ewentualnie dniu po owulacji moglo to byc.poddddddddddddddaj baaardzo Cie prosze cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ale sie oczytalam rzez te kilka dni w ktore mnie nie bylo....jestem po laparoskopi i powoli wracam do siebie- jestem zaskoczona bo wszystko u mnie jest w jak najlepszym porzadku....jajowody drozne wszystko okey, wrecz ksiazkowo....nasienie meza bardzo dobre 20mln plemnikow....95% ruchliwych w tym 50% w ruchu progresywnym,szybkim....a dzzi brak nie mam pojecia dlaczego? 4 lata seksu bez zabespieczen w sumie staramy sie od niedawna ale mimo wszystko juz dawno powinno byc....niestety u mnie nastepna faza to ineminacjia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarav ja jestem szurnięta ale z ciebie to dopiero wariatka hahahahaah:) Ja również stawiam na początek kwietnia, może 1 kwietnia... Wynik z 15 kwietnia to 164,87 mlU/ml a z 17 kwietnia to 481,71. 15 dni po owulacji i dwa dni przerwy między badaniami. Jesteś Szalona! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------18----------------24.03.09------ ------Elblag balbinka85 (24)-------------3-----------------14-15/05.09----WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML Klarav(26)-------------------9 ----------------13.04.09-------Częstochowa monika-78 (31)-------------9----------------14.04.09----------Włocławe k Madzialenka1985(24)------3zclo-----------19.05.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- -------Świdnica maja1981--------------------7------------------21.04(1zC LO)---------UK beti-75(34)------------------13-----------------23.04.09 ---------piaseczno ania-dl(26)-------------------3-----------------23.04.09 ----------Wrocław mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ----OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09----Włocł aw ek marc30 (31)----------------11-----------------11.05.09------ok. Wrocław ania-dl(26)-------------------4-----------------22.05.09 ----------Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?-----Czerniejewo PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC---IL CYKLI-MIASTO Lena1984 ---30 ------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 7------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (27)......10.......16.11.09..........?............?......... PSZCZEW muszka28-----------7---------12.2009------------?------- ----4 z CLO----Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?..... ....2.........zach-pom kara1983(26)------4-----------26.12.09--------? ------------9---------WWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kika,to bardzo ale to bardzo dobra wiadomosc kochana:)bardzo sie ciesze ze wszystko oki.w takim bardz razie powod musi byc najprawdopodobniej blachy,czyli kwestia czasu az do tego dojda,a moze sama szybciej zaskoczysz:)widzisz,a tak sie martwilas:)pewnie odetchnelas z ulga;)trzymam kciuki za dalsze kombinowanie w takim razie:) karaaaaaaaaaaaaaaaaaa-a no tak,troszke szarpniete jestesmy.fajnie ze widzial juz pecherzyk,mozesz spac spokojnie.ja do przyszlej srody chyba zeby pozjadam z tych nerwow no.....hahahah...ciesze sie niewatpliwie z wynikow twojej bety bo oznacza to ze nie jestem sama w tych syferkach.zwykle dziewczynki maja juz ,,tysiace,,. zazdroszcze stoickiego spokoju:) Balbinka?plan na kolejne dni to sexxxxxxxxxxxowanie::)zycze ,,stosunkowo,,udanych ,,raz po razów,,:) no dziewczynki,ktora nastepna w kolejce do kapusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
zrobiłam dziś bete niestety 0,0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje klarav za slowa otuchy...wlasiwie to sie cieze no ale ile prosciej by bylo jakby np byly zapchane jajowody i podczas laparoskopi udroznione...no ale coz!a ty sie tak klarav nie martw najwazniejsze masz za soba teraz to tylko sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras z was miala inseminacje? chcialabym wiedziec jakie sa szanse? chodziaz nie wiem czy jest sens o tym myslec ! ja sie lecze u doc. jacka szamatowicza jesli ktoras z was miala z nim do czynienia prosze o jakies opinie lub podpowiedzi! milego dnia zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kika,akurat czytalam ostatnio o tym lekarzu.zaraz znajde....sekund 5.... wypowiedzi ludzi: -Pan Docent jest najlepszym ginekologiem,zna się na lekach.Jest świetnym i bardzo mądrym lekarzem.Jeśli chodzi o wykonywanie operacji to jest najlepszy. -Mi pomógł. Laparoskowo usunął torbiel enodometrianlną, mam na brzuchy 2 malutkie blizny ( tej w pępku nie widać , a jestem po operacji pół roku ). Jestem w 4 miesiącu ciąży, którą on prowadzi. Ja mu ufam, nie zleca badań, które i tak nic nie wnoszą , nie naciąga na dodatkowe koszty. Nie jest moze zbyt wylewny, ale od czułości jest mąż, a nie ginekolog :) -Dla tych co im nie pomógł to na pewno nie będzie dobry lekarz, ale ja jeździłam do niego 800 km za każdym razem i się opłaciło, trzeba być cierpliwym i wytrwałym! Nigdy go nie zapomnę dał mi nadzieję, a teraz radość na codzień mojej szczebiotki.POLECAM GORĄCO /moim znajomym też pomógł/ -A ja uwazam, że to świetny lekarz. Konkretny i to najważniejsze. Mi nie jest potrzebne głaskanie po głowie tylko fachowiec. A takim ekstra fachowcem z całą pewnością jest doc. Jacek Szamatowicz. Owszem, słynne nazwisko ma dzięki ojcu, ale na swoje też zasłużył i to w pełni. Ja go nie zmienię "do końca swoich dni". POLECAM -Doc. Jacek Szamatowicz jest wysokiej klasy specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo rzeczowy i konkrety człowiek. Potrafi zrozumieć twój problem i "bez owijania w bawełnę" zalecić dalsze kroki w rozwiązaniu problemu. Bardzo gorąco polecam, jeżeli nie jest komuś potrzebny psychoterapeuta, ale lekarz, który pomoże osiągnąć sukces w powiększeniu rodziny to on jest właśnie odpowiednim człowiekiem. i generalnie wiekszosc jest tego typu wypowiedzi.pewnie ze sa i negatywne,ale znacznie,znacznie mniej. badz dobrej mysli:)i o wszystkich mozliwych metopach jest sens myslec.jestesmy odwazne ze toczymy boje o dziecko.wydaje mi sie,ze jesli juz sie uda,to wszystko inne sie tez uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
beti....no bardzo mi przykro.mam gleboka nadzieje ze podczas nastepnego cyklu sie uda.napewno tak bedzie:)teraz tylko glowa do gory.odplacz to co potrzeba,oczysc glowe i nowy miesiac potraktuj jako nowe wyzwanie.trzymam kciuki,a Ty czesciej zagladaj na nasze forum i pisz co u Ciebie:)jestesmy wszystkie z Toba:)buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti zobaczysz tobie też się uda kochana nie załamuj się!!! kika doskonale cię rozumiem bo ja zrobiłam masę badań i tam oprócz prolaktyny wszystko było ok. prolaktynę obniżyłam i dalej nic się nie działo aż tu pewnego pięknego dnia (dwa tygodnie przed zaplanowaną laparoskopią okazuje się że trach i jestem w ciąży :) klarav do stoickiego spokoju to mi daaaallllleeeekkkooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Ja dziewczyny i wczoraj i dzisiaj rano mialam temp 37.Oczywiscie mierze w pochwie.Wszystkie objawy jak na @. Kara1983 moze masz jakies inne objawy na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 32dc, od dwoch dni boli mnie podbrzusze jak na okres (wczesniej, jak bolalo- to za 2h byl@) , dziwne, bo powinnam juz dostac:) no i siusiam czesto, co 30 min biegam do wc, ale to moze dlatego,ze pije duzo wody mineralnej. Ogolnie to staram sie nie nakrecac, ale jakos tak mam pozytywne przeczucia, mam dobry humor i wszystko mnie cieszy, nawet jesli dostane @ i okaze sie ze tym razem sie nie udalo, to nie poddam sie, przede mna jeszcze 2cykle z CLO moje wyimaginowane objawy ciazy urojonej;p : -siusiam co 30 min -bol podbrzusza jak na @ -brak okresu (moze nadejsc w kazdej chwili) -brak apetytu (a to b.dziwne!!!) hehehe TEST LEZY W SZUFADZIE I PATRZY NA MNIE- jestem silna, nie zrobie go jeszcze:):):) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja, ale przeciez juz jestes po terminie @ (tabelka) i dlaczego nie testujesz?? klara - u mnie to bedzie dupa a nie sex bo sie wlasnie poklocilismy.... :( beti - nie jestes sama na tej drodze wiec glowka do gory! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
beti nie martw się, będzie dobrze- musi być!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka- moje cykle sa nieregularne, w tabelce wpisalam przyblizona date @, mam cykle 30-45 dniowe. Dni plodne mialam 17dc, testowalam przedwczoraj- jedna kreska, ale moglo byc za wczesnie. Czekam na @ lub dwie kreski... dzis 31dc, okres moge dostac w przeciagu 5-7 dni...wiec czekam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------18----------------24.03.09------ ------Elblag balbinka85 (24)-------------3-----------------14-15/05.09----WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML Klarav(26)-------------------9 ----------------13.04.09-------Częstochowa monika-78 (31)-------------9----------------14.04.09----------Włocławe k Madzialenka1985(24)------3zclo-----------19.05.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- -------Świdnica maja1981--------------------7------------21-30.04(1zC LO)---------UK beti-75(34)------------------13-----------------23.04.09 ---------piaseczno ania-dl(26)-------------------3-----------------23.04.09 ----------Wrocław mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ----OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09----Włocł aw ek marc30 (31)----------------11-----------------11.05.09------ok. Wrocław ania-dl(26)-------------------4-----------------22.05.09 ----------Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?-----Czerniejewo PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC---IL CYKLI-MIASTO Lena1984 ---30 ------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 7------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (27)......10.......16.11.09..........?............?......... PSZCZEW muszka28-----------7---------12.2009------------?------- ----4 z CLO----Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?..... ....2.........zach-pom kara1983(26)------4-----------26.12.09--------? ------------9---------WWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tak sobie myślałam właśnie wczoraj co i jak (no wiesz taka rozkminka)...jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży to mój pot miał intensywny bardzo zapach i nie wiem czy to pojawił się już ten czas na zapachy ale raczej nie, a pociłam się inaczej niż zawsze no i do kibelka (nie na siusiu) chodziłam ze 3-4 razy dziennie, bez rozwolnionka ale często zazwyczaj raz a czasem nawet nie codziennie...sorry za szczegóły;) i cycuchy bolały mnie już dwa tyg przed spodziewaną @ a zawsze tydzień tylko. I nie bolały mnie jajniki tylko tak jakby żołądek myślałam że te objawy to przesilenie wiosenne i po przejedzeniu w święta a tu niespodzianka :) Mam nadzieję że pomogłam chociaż troszkę... Teraz leżę bo mnie brzunio ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------18----------------24.03.09------ ------Elblag balbinka85 (24)-------------3-----------------14-15/05.09----WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML Klarav(26)-------------------9 ----------------13.04.09-------Częstochowa monika-78 (31)-------------9----------------14.04.09----------Włocławe k Madzialenka1985(24)------3zclo-----------19.05.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- -------Świdnica maja1981--------------------7------------21-30.04(1zC LO)---------UK beti-75(34)------------------13-----------------23.04.09 ---------piaseczno ania-dl(26)-------------------3-----------------23.04.09 ----------Wrocław mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ----OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09----Włocł aw ek marc30 (31)----------------11-----------------11.05.09------ok. Wrocław ania-dl(26)-------------------4-----------------22.05.09 ----------Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?-----Czerniejewo PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC---IL CYKLI-MIASTO Lena1984 ---30 ------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----25-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 7------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (27)......10.......16.11.09..........?............?......... PSZCZEW muszka28-----------7---------12.2009------------?------- ----4 z CLO----Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?..... ....2.........zach-pom kara1983(26)------4-----------26.12.09--------? ------------9---------WWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×