Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość monikkkkk
czesc dziewczyny czy ktoras z was miała robiony HSG ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Kara też tak myślę, ale mam tych testów 20 to je będę robiła -muszę je wykorzystać hi hi. monikkkkk miałam robione HSG w znieczuleniu półogólnym (dożylnym). Wlewają kontrast dopochwowo przez specjalny aparat a potem cykają zdjęcia rtg. Po badaniu leżałam 2 godz. plackiem na łóżku i do domu. Potem troszkę plamiłam. Nie jest to takie straszne. U mnie wystarczyło tylko 1 zdjęcie bo wszystko było ok. Jak będziesz miała więcej pytań to śmiało!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Sytofala moja kochana gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
marc mam jeszcze kilka pytan a czy to prawda ze zakładaja cewnik i nawet tobia lewatywe ??? i sory za okreslenie ale trzeba sie tam na dole ogolić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
a i napisz co jeszcze trzeba miec ze soba bo nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------19----------------21.05.09------ ------UK balbinka85 (24)-------------3-----------------14-15/05.09----WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML Klarav(26)-------------------9 ----------------13.04.09-------Częstochowa monika-78 (31)-------------9----------------14.04.09----------Włocławe k Madzialenka1985(24)------3zclo-----------19.05.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------17-----------------22.05.09--- -------Świdnica maja1981-------------------8-------------27-31.05(2zCLO) -----------UK beti-75(34)------------------14-----------------22.05.09 ---------piaseczno mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ----OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09----Włocł aw ek marc30 (31)----------------11-----------------11.05.09------ok. Wrocław ania-dl(26)-------------------4-----------------22.05.09 ----------Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?-----Czerniejewo PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC---IL CYKLI-MIASTO Lena1984 ---30 ------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----25-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------20-------16.09.09----synuś,córcia --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 9------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (27)......10.......16.11.09..........?............?......... PSZCZEW muszka28-----------9---------02.12.2009--------?-------4 z CLO--------Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?..... ....2.........zach-pom kara1983(26)------4-----------26.12.09--------? ------------9---------WWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
sytofala jeśli i w tym miesiącu pęcherzyki nie urosną to nie będzie działania dlatego czekam- cierpliwie! Wogóle to mam cały czas schizy- jak mnie nie kłują jajniki to myślę, że pewnie nie będzie owu, jak mnie bolą to znowu myślę, że pewnie torbiel się robi!!! Nie umniem w tym wszystkim znależć złotego środka! Chyba oszaleje do przyszłego wtorku, czyli do monitoringu! Na domiar złego przyplątało mi się zapalenie tchawicy i biorę antybiotyki, ale przed owu skończę więc będzie ok. Więc głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
marc mozesz odp. mi !!prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkkk to w miedzyczasie ja Ci odpisze:) Mialam robione HSG poltora roku temu i musialam w domu sama sobie zaaplikowac przyjemnosc, jaka jest lewatywa. Jesli chodzi o golenie to nie mialam takiego przykazania. Czy zakladaja cewnik? hmm powiem Ci szczerze, ze nie wiem... cos tak zakladaja, ale ja po tym jak mnie na samolocie spryskala na zywca spirytusem to juz nie czulam, co mi tam wkladaja, wiem, ze wystawaly ze mnie jakies rurki i inne cholerstwa, ale tak pieklo, ze juz mi bylo bez roznicy. Jesli chodzi o bol.... mnie bolalo, nie bede ukrywac, ale pewnie dlatego, ze mam poskrecane w esy floresy jajowody. Wez na pewno szlafroczek, kapciuszki, podpaski koniecznie. Jak masz jeszcze jakies pytanka pisz smialo. Kika no w tym cyklu miec na bank nie bede laparo, bo 7 maja dopiero 2 szczepionka, takze wypadnie jakos po 22 maja. Umieram juz ze strachu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkk u mnie na jednym zdjeciu sie nie skonczylo. Wpuszczali po trochu kontrast i co chwila robili fotki, zeby sprawdzic jak w odstepach czasowych rozchodzi sie kontrast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
witam dzis jest ten dzien :( boje sie jak cholera !! dzieki za podpowiedzi mam nadzieje ze bede w miare miała drozne jajowody!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
monikkkkkk dopiero teraz odczytałam. Ja nie miałam żadnej lewatywy. Przyjęli mnie na 1 dzień do szpitala, więc potrzebny szkafrok, klapeczki, najlepiej koszula. Ważny dokument ubezpieczenia i dowód osobisty.Do badania mnie nie golili, ale ja sama sie wygoliłam w domu. Nie miałam żadnych cewników. po badaniu poleżałam 2 godziny i do domu. Badanie miałam robione na łóżku do rtg a nie na "samolocie". Kochana nie przejmuj się, nie taki diabeł straszny ... Ale ile szpitali tyle sposobów badania. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok!!! Daj znać co wyjdzie. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wczoraj wzielam ostatnią tabletkę CLO a wieczorem pojawiły mi się plamienia...czy któraś tak miała??czy to normalne? prosze o odp. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzisiaj lekarz!! :-) nareście! mam nadzieje że dowiem się coś w końcu!!!! wszystko się wypytam!! pozdrawiam! Domi ja też jestem chora do poniedziałku antybiotyk!!! panuje wirus który atakuje gardło tchawice! ja myślałam że się udusze ale na szczęście już mi lepiej! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mida a co u ciebie dziewczyno?? Haleczka ty też coś się nie odzywasz?? Miłego dnia kochane Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Witam dziewczyny. Dawno sie nieodzywałam ale jak pisałam wcześniej wykryto u mnie e. coli. Jestem juz po antybiotyku i jutro ide na kolejny posiew sprawdzic czy świństwo wybiłam czy nie. Mam nadzieję, że tak, niestety na wyniki musze czekać tydzień. Pozdrawiam cieplutko wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam! dzisiaj bylam na monitoringu (14dc) i niestety brak pecherzyka owulacuyjnego z zadnej ze stron :( endo 8. Jest mi bardzo smutno :( :( lekarz, ktory robil mi usg mowi, ze bez stymulacji sie nie obejdzie. wymienil Clomid (Klomifen) czyli generalnie CLO i fajnie, ze juz nie wiem komu wierzyc. lekarz, do ktorego chodze ostatnio mowil mi, ze absolutnie stymulacja jest nie dla mnie bo torbiele sie moga robic. juz mnie to przerasta i sama nie wiem co mam myslec :( dociera do mnie tylko zdanie - \"cykl bezowulacyjny\" i to co wczoraj mi powiedzial inny ginekolog - \"szanse mam marne\" ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ja też miałam cykle bezowulacyjne a jedyne zdanie jakie mi utkwiło to \"leczenie niepłodności\" i widzisz jestem w ciąży...głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
my tylko na momencik dziękujemy bardzo za gratki dla parki:):):):) a wy dziewczyny na prawdę głowa do góry i do przodu UDA się!!!!!! pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
balbinka85 nie zamartwiaj sie! Wez moze wszystkie wyniki i idz do innego lekarza. Moze umow sie do Mediconceptu ? Ja tez miałam cykle bezowulacyje dlatego biore clo. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, ja chyba wroce do CORFAMEDU a jak tam tez lipa to juz zagladalam na stronki Invimedu - znaja sie na rzeczy ale chce to jeszcze z Pieknym omowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starajace sie byłam dzis na ocenie owulacji(pierwazy miesiac z clo) dziś jest 14 dzien cyklu pani dr zrobiła usg i stwierdziła że marne szanse na dziecko w tym miesiacu bo sa trzy pecherzyki wielkosci od 15mm do 20mm na prawym jajniku a dr oczekiwała tylko jednego pecherzyka nierozumiem dlaczego tak powiedziała gdy zapytałam czy dostane pregnyl i duphaston stwierdziła ze w żadym wypadku i że te leki dopiero dostane jak bede miała jeden pecherzyk ,nic z tego nie rozumiem czy to znaczy ze przy trzech pecherzykach nie mozna zajsc w ciaze bez pregnylu i duphastonu , dziewczyny co o tym myślicie pomużcie moze któras była w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
goska jak to mozliwe ze przy trzech pecherzykach nie chcial ci dac pregnylu?ja mialam dwa i dostalam.co fakt to fakt ze moga byc trojaczki ale czym wiecej tym lepiej.idz do innego ginekologa bo ja o czyms takim nigdy nie slyszalam(a wieeeeeeele juz slyszalam) balbinka,no przeciez ja tez mialam cykle bezowulacyjne jak polowa z dziewczyn z forum.zmien tego swojego szamana na jakiegos innego lekarza,chocby po to by sie uspokoic.na wszelki wypadek.skoro pecherzyki nie rosna to trzeba je ,,wyhodowac,,.Teraz uciekam juz z pracy ale jak tylko dojde do domu to wejde na gg i pogadamy napewno.teraz Ty glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli bez pregnylu one maja szanse peknac czy nie........... bo dr była strasznie oschła i nie miła powiedziała ze moze sie wchłona a moze sie torbiele zrobia, i czy wielkosc pecherzyków jest dobra w 14 dniu cyklu czyli one maja od 15mm do 20mm . Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdziła ze wtym miesiacu mi sie napewno nie uda zajsc w ciaze bo sa te trzy pecherzyki i kazała przyjsc zaraz po okresie, a clo w przyszłym miesiacu mam juz nie brać dziwna jakas ta dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
dzieki dziewczyny jeszcze raz za podpowiedzi :) juz wróciłam :) z zabiegu :) nie było strasznie ale bardzo mocno bolało!!! jajowody mam drozne :) wiec chyba nie potrzebne było te badanie ???? co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gośka 3124 ja nie jestem zbytnio do informowana w temacie wielkości pęcherzyków ale z tego co wiem to zastrzyk podaje się gdy ich wielkośc wynosi od 19-22mm także łapiesz się w tym przedziale i nie za bardzo rozumiem dlaczego gin wysuną stwierdzenie , że nie masz szans w tym msc??? dla mnie to troche dziwne!!!a na clo jest notka że może powodować ciążę mnogą więc też nie rozumiem o co jej chodzi..... ja zanim zaczełam brać clo dowiedziałam się , że mam dużo pęcherzyków ale nie pękają w dobrym czasie.....fakt , że pecherzyk może zamienic się w torbiel , ale gdy nie pęknie lub się nie wchłonie i bedzie sobie rósł i rósł....ale to , że ma się kilka pecherzyków nie oznacza że wszystkie muszą pęknąć i zostac zapłodnione..... jak coś nie tak napisałam to mnie sprostujcie!!!!! monikk badanie chociaż pokazało, że z jajowodami jest ok także zawsze to krok do przodu.....wracaj do formy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaaaaa no i ja byłam bez monitoringu i bez zastrzyku i mnie się udało ,także szanse zawsze są!!!!!!!!!!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci bardzo za odpowiedz bo naprawde byłam juz załamana musze poprostu zmienic lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×