Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani domu123

dobry szybki przepis

Polecane posty

Gość pani domu123

piersi z kurczaka pokrojone w srednie kawalki + przepis na soczystego kurczaka winiary. Mieszamy i zapiekamy. Pycha! Na opakowaniu pisze o udkach ale piesi sa o wiele lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czym mieszamy
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu123
kurczaka z zawartoscia torebki PRZEPIS NA SOCZYSTEGO KURCZAKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie czepiam,aleczy przepis nie powinien zawierac pojedynczych skladnikow?ty chyba przepisalas sposobprzygotowania z paczki.... szybko przepis to ja mam...cebulka, mieso i pokrojone pieczarki na patelnie (duzopieczarek)....jak gotowe wlac smietane gesta lub creme fraiche...sol,pieprz,oregano.....pychota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu123
tak masz racje moze powinnam to nazwac DOBRE DANIE a nie przepis. Ale dobre jest naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,tez jadlam kurczaka i jakis sosik serowy,to chyba tez byl pomysl na....pychota:) ale moj facet nie lubi topionego sera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu123
Ja robilam paprykowo jakis tam naprawde bardzo smaczny. Tylk ten jest troch inny bo zapiekasz w piekarniku. W opakowaniu jest do tego specjalny rekaw do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz tak polecamy rzeczy ze sloiczkow i torebek,to polece sos dospghetti pieczarkowy z pudliszek-najlepiej wywarzony sos jaki jadlam i baaaardzo malokaloryczny....oraz sospieczeniowy jasny winiary-mniam i tez zerowa ilosc kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×