Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fankaaaaaaaaaaaaaaaaa

14 tc - bol w okolicach pachwin, do tego preziebienie -a ja spanikowana

Polecane posty

Gość fankaaaaaaaaaaaaaaaaa

Witam!Moze ktos mi pomoze! Sprawa wyglada tak. Jestem w 14 tygodniu ciazy. Od dwoch dni jestem przeziebiona. Oczywiscie bylam u lekarza, dostalam syrop stodal, tabletki do ssania tantum verde i ewentulanie na goraczke apap. Po poludniu a pozniej w nocy mialam 38 stopni goraczki. Wzielam 2 apapy - jeden o 17 drugo o 2 w nocy. Rano obudzilam sie bez goraczki 36,9-37. Za to z bolem w prawej pachwinie, takim lekko kujacym. Ale teraz kiedy chodze do lazienki czy generalnie po domu (chociaz staram sie lezec) to czuje coraz silniejszy ten bol. To nie sa raczej skurcze, tylko taki jakby ucisk. Dzwonilam do swojej gin, ale nie odbiera telefonow i juz nie pracuje. Jechac na pogotowie czy to raczej normalne?To moze byc grozne czy to raczej rozciagnie wiezadel (jak chodze to lekko utykam)Dodam, ze nie mam zadnych krwawien, ale pierwsza ciaze poronilam i teraz po prostu nie wiem czy nie przesadzam, czy ze to dobrze, ze chucham na zimne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulllla25
Kobietko jedz jak najszybciej na pogotowie,bo to twoje denerwowanie sie maj eszcze gorszy wplyw na to wszystko.Kiedys tez mialam podobna sytuacje ,nie wiedzialam co robic,pojechalam do lekarza i wyszlam od niego 100 razy spokojniejsza,ze wszystko jest Ok :-) Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie strasz dziewczyny
jak najszybciej na pogotowie - bez przesady - to moga byc wiazadla czy wiezadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulllla25
Ale autorka pisze o wczesnijszym poronieniu,dla mnie najwazniejsze jest zdrowie dziecka,wiec bym nie ryzykowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ból w pachwinach to częsta zmora ciężarnych więc tu ja bym nie panikowała. Natomiast jeśli gorączka by się pojawiła wysoka lub by się długo utrzymywało to bym się skontaktowała z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaaaaaaaaaaaaaaaaa
Poronilam - najprawdopodobniej z powodu cytomegalii W sumie wlasnie jakos dziwnie mi z takim bolem biec na pogotowie. Ale dizecko njawazniejsze. Czasem mi sie zdaje,ze jestem przewrazliwiona. Jesli chodzi o goraczke to dzis jej nie mialam. Jesli wystapi dzis w nocy to nie zawaham sie skontaktowac z lekarzem.... Czyli jednak pewnie bol pachwin [przy tym rozciganiu-ale juz w 14 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotka klotka
Ja tez mam bole w pachwinie po lewej stronie.bYlam u lekarza i mnie zbadal.U mnie ten bol w zaden sposob niezagraza dziecku.Powiedzial mi ze za duzo przybieram na wadze i ze siadaja mi stawy.Poniewaz jestem osoba o szczyplej budowie ciala i o waskich biodrach.I tutaj nic niezrobie. przejdzie jak urodze.Jestem w 29 tyg. ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ból w pachwinach zaczął się w 7 miesiącu.Ustał z dniem porodu. Wiesz co porozmawiaj ze swoim lekarzem-na pewno się wtedy uspokoisz :)! I nie wstydź się! w końcu to chodzi o Ciebie i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×