Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

prasa pobieżnie przejrzana i nie bardzo jest się nad czym rozwlekać wieczory panieńskie z piekła rodem wydają mi się marną prowokacją ale przyłapałam słodką na temacie dość hmmmmm nieładnie pachnącym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu- nie czekaj , że cię baba wyręczy zawsze na to czekacie idź zakładaj- co prawda tam istnieje tyle życzliwych osób- że jak zaczniesz się radzić jaka suknia jaki tort i jaka kapela- to ślub weźmiecie nago, o chlebie i soli i przy radio będziecie się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie przyjdę:P nie lubię patrzeć na czyjeś szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"suknia jaki tort i jaka kapela- to ślub weźmiecie nago, o chlebie i soli i przy radio będziecie się bawić" ike moj lap sliny nie lubi za bardzo na ekranie :P:P:P :D:D:D:D dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To same laski zapraszasz:classic_cool: Ike jaki temat nieładnie pachnący?,widziałam wczoraj coś....o wyższości średnich nad ładnymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D widzę zapraszasz najfajniejsze koleżanki na kafe jak dobrze pójdzie to najbardziej męska będzie sami :P misiu byłam na jasnej górze.......obiecałam solennie poprawę i wstydzę się tam wrócić......bo nie poszło mi najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ie mogę go znaleźć ale wróci ju- to opowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike czyli co ? wstyd wracac :p co ? bo zes na kolanach nie chodziła pewnie :p na wiosne zlot RADIA MARYJA jest wiec dam wam cynk jak sie babki zjada pod szczyt :P to moze odkupicie swoje winy zakupem nowego talerza tv trwam :D a na serio ... w tamtym roku jaki szał był pod Jasna Góra z tymi dekoderami...:) ludzie to jednak mega zaslepieni sa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej męska ---ja:O ale mnie dobiłeś 😭 prawika poznam wcześniej bo jesteśmy umówieni na dziewicze piwo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat tak na poważnie byłam na jasnej górze w celach wiadomych staram się reszty nie zauważać w tym kraju da się zarobić na wszystkim nie chcę myśleć o tym jak niektórzy wzbogaciliby się na ukrzyżowaniu Jezusa, gdyby do tego doszło w dzisiejszych czasach...i nawet te srebrniki na nikim by nie zrobiły wrażenia ciekawe czy są tacy co się modlą ze względu na kryzys gospodarczy- Boże ześlij nam syna człowieczego i pozwól ukrzyżować może bluźnię ale myślę, że niewiele się mylę- o ile w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami zasadniczo to powinnam tym dobić misia- bo jego o ile pamiętam z tej ekipy nie wyłączyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu nie mogę ujawnić,bo On chce zostać w miare anonimowy. Ike ale JEDNAK coś w tym prawdy jest:O czasem na tle facetów wypadam jak samiec z tzytzkami:O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike najlepszy jest biznes pod Jasna :D butelkowy :D sprzedaja butelki na wode w kształcie matki boskiej z plastiku w cenie 10 zł mega interes :D i jest u nas cudowne zródełko ktore ulecza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:D a ja lubię być kobietą i zachowywać się jak mała kobietka ;) nie dotyczy to kafeterii bo ktoś facetem tu być musi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna Góra to pikuś w porównaniu z Licheniem.Tam zarabia sie dosłownie na wszystkim. Każda rzecz stamtąd jest cenna a nie bezcenna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat tak na poważnie byłam na jasnej górze w celach wiadomych ech brat- nie zrozumiałeś ;) to ja właśnie te butelki sprzedaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami ale w porzo ja z prawikiem i foty mamy wymienione i na meilu czasami siedzimy :) nie chce mi sie grzebac po prostu w poczcie ale ok ... nie pisz w sumie tutaj :) napisz mi na gg:P 8991510 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego sami nie zauważyłam- bo tam też byłam oczywiście ale ponieważ zepsuł nam się autokar dojechaliśmy na noc- pozwolono nam zwiedzać to sanktuarium właśnie nocą i to przy świeczkach- na dodatek ja i mój profesor , którego kochałam wielką platoniczną miłością zgubiliśmy się - przeżycia niezapomniane:D ale wszelkie akcje promocyjne nas ominęły więc to miejsce wspominam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*pogadać(dodam)by sie wybielić:O i by nie było jakiś podejrzeń co do naszych wyczynów na gg:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusy! na pewnym topie niejaka sami podrywa jednego z ostatnich żyjących facetów na kafe dziewczyny atakujcie zanim będzie za późno !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×