Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

może trochę są lusia :D jak zawsze zapytam- jak twój odwyk :) i czy nareszcie można cię juz witać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ike, dzisiejszy dzień i tak już przegrany, wiec wiesz, trza korzystać, zacznę odliczanie od jutra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście bezduszne! wszystkie! na kim chłopiec ma ćwiczyć jak nie na nas? nam i tak nic się nie stanie- jako że nasze najlepsze lata dawno są za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaacha lusia czyli jednak najpierw żegnać dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ja obstawiam, ze tacy emocjonalni chłopcy jak Złociutki to chyba więcej niż 17 wiosen nie przeżyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
"aaaacha lusia czyli jednak najpierw żegnać dobrze" :D Ale tak na serio to kurcze, chyba jednak nie jest śmieszne, jak myślisz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu na swój sposób przyznaję, że jest ale raczej nie dla ciebie tylko dla nas:) ty powinnaś odłożyć odejście z kafe na wiosnę lato- bo wtedy jest o tyle łatwiej, że o wiele więcej atrakcji jest poza kompem:) a tak tylko bijesz się z myślami i przegrywasz z uzależnieniem jak robić odwyk to z głową :) więc po prostu oficjalnie wróć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj- odejść zawsze zdążysz..................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Oficjalnie musi być jednak, ze mnie nie ma. Tak jednak będzie lepiej. Może co najwyżej w chwili kryzysu pozwolę sobie "na chwileczkę zapomnienia" ;-) OK< to na dzisiaj już naprawdę spadam. Dobrej nocy 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrr nienawidzę alarmów sklepowych samochodowych i innych wyje tak od północy do teraz gdybym cierpiała na jakieś manie stwierdziłabym, że wyje specjalnie mi na złość ale zachowam odrobinę zdrowego rozsądku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy faceci! mąż też nadaje, że szkoda, że cegieł w domu nie trzymamy misiu a już miałam obgadać w ramach niusów twój topik ciebie i przede wszystkim to- że śpisz na golasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu nic złego napisać nie mogę- i nie powiem , że nie jest mi przykro z tego powodu bo mój mąż też śpi na golasa więc jak obgadam ciebie to niechcący i jego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat no nie przeczę w zasadzie nie wyobrażam sobie przytulać się do piżamy sama bym spała na golasa- ale mi jest zawsze zimno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiek śpi nago,co za bulwersujący news z rana:O:P Hmmmm dlaczego tak jest że gdy mogę spać do 11 budzę sie o9?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami prawda? ale się postarałam! będzie co komentować przez tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek lepiej sam sie przyznaj do wszystkich tajemnic,bo jak my to odkryjemy to już nic z tym nie zrobisz:P --kiedy się żenisz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje🌼ale zasługujesz na najlepszą dziewczynę,bo fajny z Ciebie misiek jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat ale masz swój top na weselach i ślubach?? wiosna 2010- kto ze mną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek mnie tez zaprosisz? Wprawdzie do ślubów nie podchodzę z optymizmem,ale mój wiek i zgorzkniałość mnie usprawiedliwia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×