Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

lusiu szanuje twoja decyzje- zwłaszcza, że jest taka ,jakiej oczekiwałam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia uwierz w siebie i w ludzi❤️gdy coś CI nie spasuje to schowaj głowę w piasek(w poduszkę)To NIE TY JESTES WINNA tylko inni.Powtarzaj to sobie pare razy dziennie,a zobaczysz że świat stoi otworem . A gdy nie bedziesz rozumieć niezrozumiałego ...napisz tutaj...my z Ike postaramy spojrzeć na problem w najbardziej optymistyczny sposób.....❤️ Ech jaki swiat jest kolorowy gdy ma sie czyste serce:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pamiętaj nic nie czyni cię lepszym jak publika, która ci zawsze przytaknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, nie zgadzam się z poglądem, że inni są winni. Wyznaję trochę inną filozofię - jestem dorosła, wolna, mam możliwość rozwoju i to ja odpowiadam za swoje życie. Podjęłam kilka błędnych (z perspektywy czasu) decyzji, które mają takie, a nie inne konsekwencje, ale to ja je podjęłam. Oczywiście chciałam jak najlepiej i nie wiadomo, czy inne wybory byłyby akurat korzystniejsze, ale w tej chwili to już bez znaczenia. Świata i ludzi nie zmienię, mogę jedynie zmienić swoje nastawienie i przynajmniej tak długo jak jestem pełnosprawna i zdrowa postaram się za bardzo nie narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia:D petunija a ty masz jakaś poradę życiową dla naszej lusi- im bardziej egoistyczna i górnolotna tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia żartowałam Spoko tylko z Ike bede pisać wzniośle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia! porada ma być górnolotna- nie lusia! :D a co do tego co czytałam ja tam rozumiem wszystko po swojemu:) wolno mi:) jesteśmy cudownymi wyjątkowymi osobami nierozumianymi przez pospólstwo- ale chyba nas kochają i podziwiają ???????? myslę, że się ze mna zgodzicie- w zasadzie innego wyjscia nie macie:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamstwo
To NIE TY JESTES WINNA tylko inni. dlaczego tak sie okłamujesz?Trzeba spojrzec na świat i innych oczami krytyki dla innych i siebie. A nie wybielać siebie kosztem innych. To jest zakłamanie to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuu :D pomarańcza łyknęła bez popicia:D tzn ups anonimowa koleżanka nie zrozumiała ironii:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu pomysl inaczej- twój czas dopiero się zaczyna i mają prawo zdarzyć ci się drobne potknięcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia nie wytrzymam tyle czasu bez Ciebie:( ja odejdę jak zdobęde nr gg pewnego faceta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia jak się tak będziesz zbierać to za lat około 30 może odejdziesz:) a ty już o powrotach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami- a jak on nie ma gg??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że pomogłam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sam ale nie widzę go na kafe,wiec pewnie zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu a o jakim dnie ty piszesz??? sami dziś widziałam go na własne oczy na szmatławcu nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami no niestety:O oni wszyscy tacy są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, no chodzi mi o wiadomy nałóg :) BTW, zjadłam dziś wieczorem większą ilość orzechów z nastawieniem, że magnez ma mi pomóc w odzyskaniu lepszego nastroju i oczywiście zadziałało (mam nadzieję, ze to nie wieczór na kafe mi pomógł ;-) ) :classic_cool: ;-) Tak wiec wiara to podstawa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie jeszcze nad opcją przystojnego prawiczka ,ale są pewne komplikacje....wywalili mnie z topu dla prawiczków:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami nie daj się! jak to cię wywalili wywalają drzwiami właź oknem a nawet jak trzeba będzie kominem w stroju św mikołaja lusiu ja pozostaję przy czekoladzie do której niestety mam wielką słabość orzechów nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×