Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

\"włosy na klacie to dla ike podstawa\" Daje Ci ike ostatnią szansę by mnie wykorzystać. Bierz mnie, klata jest owłosiona :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Panie MAło Stanowczy zwracam sie do Pana z prośbą o wysłanie swojego zdjęcia.Chciałabym porównać swoje wyobrazenie o Panu z rzeczywistością. Oczywiście wysle swoje zdjecie także 🌼 hej spadam pa Alter Ike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ja mija wieczór? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Hm... chyba nikt mi nie streści wydarzeń, też idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Płakałem ze śmiechu czytając Waszą dyskusję :D Jesteście zajebiaszcze :D Tylko dwie osoby wiedzą jak wyglądam :classic_cool: Nie podaję numeru tel. Nie umawiam się w realu. Jestem tylko tu i teraz. Mój mail jest tylko i wyłącznie na potrzeby kafeterii. Moja prywatność jest dla mnie czymś bardzo cennym. Do tego stopnia, że mało kto wie jak mam na imię :) Dokładnie trzy osoby :) Ale dzięki temu mogę się śmiać widząc porównywanie mnie do Nowego w mieście, czy zgadywanki na temat tego co robię :) A, i nie jestem jasnym blondynem :) Tyle tytułem wyjasnienia :) Ike, a nie mówiłem, że zmieni Ci się ideał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dwie osoby wiedzą jak wyglądam czyli rozumiem , że po mieście przemykasz jak cień w czapce kominiarce???:D ale żona wie? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Ole!Panie Mało_stanowczy! nie ważne co jest gdzieś.Jest TU !Podoba mi się Pańskie myślenie👄 Miłego dnia!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ike :) A kto powiedział, że mam żonę? ;) Ja naprawdę dbam o swoją prywatność :D Hej Ktoś :) Miłego dnia:) Jak łapka? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze:P domniemana żona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym twoje zasady całkowicie mi nie przeszkadzają ja tez jestem tu i teraz- w prywatnym życiu jestem szcześliwą żoną i taki stan rzeczy zamierzam utrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domniemanej zawiążuję oczy :classic_cool: Rozbieram... przywiązuję do łóżka.... pochylam się i mówię "teraz kochanie idę na piwo" :classic_cool: I przemykam się kanałami, terroryzuję kierowcę PKS-u i zabraniam mu patrzeć w lusterko wsteczne :classic_cool: Jak mówię, że dwie osoby wiedzą to znaczy, że dwie :classic_cool: Tatuś i mamusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz skarbie....... nie chcę nic mówić...... ale to się leczy.......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, ale ja nie sugeruję, że sądzę iż komuś to przeszkadza :) Napisałem tylko po to, aby uciąć dyskusje na temat mojej fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy na kafeterii dyskusje na temat twojej fotki będą trwały w najlepsze :) choćbyś napisal , że nie posiadasz twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, źle to ująłem :) Nie ucinam dyskusji a jedynie składam wyjaśnienie :D Nie posiadam twarzy, aparatu, fotki ani nawet komputera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzin dwa tri czetyrie piac jak widzisz może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS jesteś po prostu jednostką nieuleczalną :P nie wiń lekarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy owak, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości- ja o twoje zdjęcie nie proszę:) mogę żartować ale pozostanie to w strefie żartów- widziałam wiele osób na tym forum, znam ich imiona i utrzymywałam kontakt mailowy- do tych osób zalicza się nawet sama retro jak wiać nie zmienia to nic a nawet przeszkadza- więc niech pozostanie jak jest:) jedyne co mnie dziwi -to wszelkie sugestie, że może być mi niezwykle bliska osoba, której w zasadzie nie znam:) chodź nie przeczę - lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - ja również nie przeczę, że lubię :) Chyba wpadamy w poważny nastrój, więc dodam, żekiedyś raczej bym tego nie podejrzewał :P A rózne sugestie - nie ma co się tym przejmować, to zazdrośnice polujące na mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj MS mi by to nawet do głowy nie przyszło jednak topik dyskusje i nieporozumienia potrafi spełniać swoją funkcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzieć, że w naszym przypadku to było jak crash test dla tego topicu :D Skoro to przetrwał to już nic go nie ruszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha szkoda że tak mało osób z niego korzysta z drugiej strony może to i dobrze bo za słodko by się na forum zrobiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mimo wszystko trochę szkoda. Hehe, a poszedłem tam w zupełnie innym celu niż wyjaśnianie nieporozumień z Tobą :) Może dlatego tak dobrze poszło? ;) Heh, tylko patrzeć jak moderatorzy będa dawać skierowanie na tamten topic ;) Obowiązkowe leczenie pod groźbą bana :D Na pewno nie wyda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no- ja w zasadzie jestem pomysłodawcą tego topiku- i bynajmniej nie chodziło o ciebie:P swoją drogą taka terapia przydałaby sę wielu osobom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam tak wyczytałam z układu gwiazd i obserwałam warkocze komet, że w tym dniu Ms zajrzy na redakcyjny ( czytaj nabruździłam w topiku na którym bywa) i zupełnie chcący i niemimochodem poprosiłam o założenie topu- potem pozostało mi już tylko czekać....aż rybka połknie haczyk.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żebyś sobie ne myślał działam podstepnie pod pozorem sympatii zwabiłam cię tutaj by móc uderzyć w najmniej oczekiwanym momencie- tak byś znienawidził mnie i ogłosił to- jak nie całemu światu- to chociaż kafeterii to moja słodka zemsta za pewną rozmowę , której ci w życiu nie zapomnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×