Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

MS czy będę pozwalać czy nie czy będę reagować czy nie ona będzie robić swoje kiedyś wylewała wiadrami pomyje na wszystkich facetów ot tak no i komik nie wytrzymał oddał jej tak ,że aż się zatoczyła a że mnie z komikiem kojarzy będzie oddawać mi za ten fakt do usranej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, teraz zacznie kojarzyć Cię ze mną i znowu za to dostaniesz... ;) Nic się nie martw, takie jednostki stają się samotnymi zgorzkniałymi babolami i pula uszkodzonych genów kończy się na nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież jej nie chodzi o kuchrza dla jego dobra-dla dobra jego topiku albo zamknęła by otwór gębowy albo by nie wchodziła, żeby nie zaczynać bo przecież nic nowego nie napisała:D nie olśniło jej:D tu nie chodzi o kucharza tu chodzi o jej głęboki uraz z którym sobie nie radzi, z którego zrobiła wojnę na śmierć i życie mnie przy tym umiejętnie wplątując- o mały włos zawalczyłabym się dla jej nienawiści na śmierć krzywdząc niewinne osoby a ja jestem kurwa dobrym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Witam Panie Mało_stanowczy👄 Przepraszam za nieobecność wczorajszą.:-o.Proszę się nie gniewać🌼.Byłam,czytałam .Nie chciałam "wchodzić" w słowo,widząc Pana w Swoim żywiole:-D. Buńczucznego i Agresora.:classic_cool:Moje uczestnictwo w Waszych "takich" konwersacjach uznałam za zbędne.Dlatego klęczałam w kącie:classic_cool: Jeśli Pan się wyszaleje ,wrócę:classic_cool: Opis dłoni gotowy mam w wordzie:-D Miłej pracy i Pańskiej i mojej :classic_cool:Miłego dnia ❤️ ike Dzień dobry 🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS- pocieszam się, że tobie dostanie się za mnie:) już się dostało- na pewnym szmatławcu:) przecież aluzje do ciebie były tam nieprzypadkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :classic_cool: Hej Ktoś :) Zastanawiam się jeszcze czy wybaczę :classic_cool: Klęczeniem w kącie masz szanse mnie udobruchać, a opis dłoni chcę JUŻ! :) I miłego dnia oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy szmatławiec to CHN? Od czasu przejęcia i przyłączenia Agory przestałi mnie interesować, zresztą robią za dużo błędów, żebym mógł to dalej firmować swoim nickiem. A było cos ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie to to:D cześć pmarańczowa lafiryndo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS nie przejmuj się ja też nie leżę i nie pachnę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ike, na wczorajsze pytanie odpowiadam, ze nie wróciłam :D A z Panią Y (Sami :D ) chyba faktycznie nie ma już co dyskutować. Swoje powiedziałaś i jej sprawa, co ona z tym robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia powinnaś mieć nick tymczasowy- pocztówka z wakacji od lusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmal_ec
Dzień dobry. Luśka? Baranina już powróciła z nart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocztówka od L.
Dzień dobry, Psełdonimie. Ozięble odpowiadam, że Ovca umierająca na grypę chyba raczej na nartach nie szalała :P Ike, dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej będzie wiadomo kiedy wróciłaś:D nie będę zadawać wciąż tych samych natarczywych trudnych pytań ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocztówka od L.
Tak, zgadzam się z tym, że powinnam się nieco bardziej precyzyjnie samookreślać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Przyszłam się pożalić na ten świat, w którym reguły są twarde, surowe i bezwzględne. Wiem, że nikogo tym stwierdzeniem nie wstrząsnę, ale napisać sobie chyba mogę, nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ike, nic takiego, taka sobie refleksja nad codziennymi zmaganiami. Wszystko ma jakieś przyczyny i ta zasada nie omija nikogo, prawda? Trza z tym żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak lusia lekko nie ma i pewnie lekko nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Przypomniał mi się film "Nieznośna lekkośc bytu" z jednym zmoich najulubieńszych aktorów. Mam też tę książkę, ale jeszcze nie przeczytałam. Jak już się zabiorę to pewnie jeszcze dosadniej się przekonam, że nie jest łatwo lekko żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw przeczytaj
walc pozegnalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
A nie będe się za bardzo uzewnętrzniać, na razie wystarczy mi, że sobie zagaję problem :) Poza tym nikt nikomu nie obiecał, że w życiu będzie lekko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Przeczytam. A Śmieszne miłości czytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw przeczytaj
oczywiscie ze czytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
:) Aha, przypomnę jeszcze Marka T., który powiedział, że nic nam się od świata nie należy, bo on był tu pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki miał nick ??:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Chyba mój biorytm wykazuje tendencję zniżkową. Jakieś spa by się przydało. A to co powiedział Samuel Langhorne Clemens zacytowałam właśnie powołując się na jego pseudonim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×