Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

całus a czym zawiniłaś? przyczyniłaś się do powiększenia dziury ozonowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ike-żeby tylko:D spadam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus nie uciekaj stonogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam twoje oblicze :D i nie dam sie podejsć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P nie znasz:P i skoro tak mówię to wiem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ciesz sie masz racje :D ide pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz się zacznij bać 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuuuuuuuuu a ta dalej nie ma dośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście post dotyczył retro nie revenge czarownico a u nas zupełnie po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"chodziło o pokazanie wam jaką człowiek czuje niemoc jeśli próbuje coś komuś powiedzieć, do kogoś dotrzeć a ktoś mu mówi- idź stąd to twa, rozwalasz je, nie chcemy cię tu, skasujemy cię tu racje mamy zawsze my\" :D ...no nie !!! ike ...nie przesadzaj :P ... ja przynosiłam Ci wtedy kwiatki 🌻 ....nie pamiętasz ? dobra ok . .....:D kończymy te przepychanki ... uwierz ...ja już zaczynam się z tego ...tylko śmiać ...cholera ... runęło moje wyobrażenie miejsca ...... nie mam udziału w kasowaniu postów ... mnie jak chcesz ...skasuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami a gdzie?? revenge wiesz kwiatki to i ja wam przynosiłam:P i żubry nawet przyprowadziłam:P wiadomo o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech No Ike ona przyznała sie ze nienawidzi wiec nie rozumiem o co teraz biega ma prawo chyba to czuć,a skoro jej to bedzie ciążyc to pojdzie do specjalisty. Nie wtrącam sie do Ciebie i do niej .Róbta co chceta,ale nie możesz wrzeszczec na kogoś ze Cie nienawidzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ja jej nie odbieram prawa do nienawiści neguje powody dla których mnie nienawidzi bo tak na dobra sprawę to nie ma za co sama aniołem nigdy nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czawrownico ja nie tylko mam ochotę ale i mam procenty! w postaci babskiego piwa sztuk jeden i excytujący serial dla gospodyń domowych ściągnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike kochanie ubóstwiam Cie zabraniasz jej siebie nienawidzić :D wiem to nie jest smieszne:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami jakby nie było ta kobieta dosłownie mieszała mnie z gównem- dosłownie! a teraz podpiera się tym, że nazwałam ją w silnym wzburzeniu na to co wyprawia- pamiętliwą suka no cholera przecież dokładnie tak się zachowuje- w czym jest moja wina, że nie ubrałam słowa pamiętliwa suka w poetyckie słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami nie zabraniam tylko niech wali szczerze , że po prostu tak ma a nie dopisuje teorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike przestań bo nie potrafie tego wziąsc na poważnie to tak jakby mój mąż wrzasnął do mnie ''nie masz prawa mnie nienawidzić Ty tez aniołem nie byłaś ,a te powody do których sie czepiasz były wynikiem Twojej winy'' przepraszam Ike ale nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami pamiętasz jej teksty dotyczące facetów a kierowane często do komicznego? pamiętasz jak jej oddał- zapytał tylko jak to jest jak facetowi przy niej nie staje i zaproponował tabletki na rozluźnienie tyłka- w porównaniu z jej każdym obelżywym słowem to był pikuś- i pamiętasz jej reakcję? jak slina staneła jej w gardle i jej wielką nienawiść do komika a także słowa, które wczoraj ja wykorzystałam? "zabraniam ci pisać o mnie" ............. retro z wielka łatwością rani ludzi, walczy, drwi- tak to dla niej zabawa ale jeśli ktoś jej odda naprawdę skutecznie, jeśli celuje w nią lub jej otoczenie to już jest katastrofa.......... kto mieczem wojuje od miecza ginie retro wali w kogoś ktoś wali w retro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzam do tego ze po pierwsze powinnyście napisać sobie @ ze wszystkimi żalami bluzgami obrzygać sie nawzajem powinno przejść po drugie nikt nie powienien sie do Was wtrącać bo to tylko Wasza sprawa nikogo innego po 3 Ty i Ona macie prawo czuć to co czujecie no to tyle moich głupich mądrości teraz milcze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami nigdzie nie napisałam , że zabraniam jej nienawidzić powtarzam ci to- wkurza mnie robienie ze mnie monstrum a z retro biednej ofiarki a ona przecież tak to przedstawia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie staje
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmm :D dobry serial na wieczór to jest to:) ike ja na razie to tylko mogę patrzeć na procenty i na tym się cholerka kończy:D chyba przez to oglądam te same krwawe:D - teraz wciągam Dextera;) Pozdrowienia babeczki 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Ike ale ja już nie komentuje tego bo ja rozumiem ale nie czuje nienawisci do niej. no i seksu mi brak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami nie bede pisać z ta kobietą @ juz ja się z nią napisałam......... po za tym to ona teraz zaczęła - ja tylko przeprosiłam mogła napisać krótko i na temat- ike nie chcę twojej zgody bo uważam , że przesadziłaś- nie- trzeba było odstawić całą szopkę-w której całkiem niechcący oczywiście znów zaczęła atakować kiedyś wiecznie przyklejała do mnie komika- teraz MS- zupelnie niewinnego , nieznającego sprawy faceta to sorry niezłe wyrażanie uczuć.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×