Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość Luśka W.
Yeez, to nie są wcale wykręty, a ważne dylematy egzystencjalne ;-) W dodatku akurat zbiegły się moim samooświeceniem dotyczącym tego, że niemało kasy zainwestowałam bez sensu i tylko straciłam. Teraz będę chyba musiała zacząć żyć oszczędniej, bo ta świadomość mnie męczy. Tzn. chciałabym jakoś te pieniądze sobie odbić (np. żeby mieć nieuszczuplony niczym posag ;-)) BTW. może wiecie coś w temacie, czy opłaca się inwestować w stefczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu a na czym straciłas ? nie wiem nic o stefczyku mam lokaty na 7 % w pko bp na 3 miesiace i nie wiem czy da sie przdłużyc na kolejne 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Yeez, na polisie na życie. To wychodzi 750 zł/10 tys za 3 miesięce? Jezeli tak to bardziej się opłaca niż u stefczyka. Chyba też tego spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
znaczy 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz ja tez załozyłam sobie taką polise na zycie i dozycie- jak zakladalam w pzu to agent twierdził ze bede miala kokosy po 20 latach, ze kasa sama na siebie zarobi i przy min. wpłatach wypracuje solidny zysk - ale to kit jakich wiele.popatrz jeszcze na oferte mbanku. konto biznesowe ma tez niezłe odsetki w porownaniu z innymi bankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofetra w pkopb jest podobno wazna do konca marca i byc moze min. wpłaty to właśnie 10tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Yeez, ja też miałam mieć kokosy, a jestem wolę nie mówić ile tysięcy do tyłu :O Czy w tym mbanku trzeba mieć konto, żeby lokować? Bo mi się już drugiego nie chce zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mbanku mozesz miec zwykle konto z ktorego robisz tylko przelewy bez oplat i do tego mozesz sobie otworzyc takie gdzie srodki tam złozone sa oprocentowane. obslugujesz przez internet. wejdz na str. www. mbank.pl - tam wszystko wyczytasz. musze znikac wpadne za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
🖐️ :) Ike, to dłuższa historia bez happy endu. Jecie dziś pączki? Bo ja co roku twierdzę, że nie zjem, a kończy się na tym, że poniżej 4 nie schodzę (nie moja wina, ze wszyscy częstują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu moje pączki jeszcze są w cukierni potem przejdę się z małym koczkodanem i nabędę co prawda nie zjadam powyżej dwóch- no ale! mąż za to ma dość przepastny brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Heloł! Jedzcie, jedzcie, chudzinki z Was. :) Co się działo, jak mnie nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Justys! 🖐️ :) A gdzie Ty się podziewałaś? U mnie działo się niewiele poza tym, dotarło do mnie parę niekorzystnych prawd. A z pączkami to mi rzeczywiście nie zaszkodzą. Poza tym jako przyszła żyjąca oszczędnie kobieta samotna, będę miała okazję najeść się pustych kalorii. Pasuje do takiego stylu bycia i życia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Deko, dzięki za wsparcie dla mojej pączkowej akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Hej, Lusiu! Byłam tu, tam i ówdzie, czyli generalnie spędzałam czas z facetem. A co do kalorii pączkowych - wcale nie są puste, wszak dają troszkę radości, nieprawdaż? ;) Miłego dnia, wpadnę później! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pączusie tez sa na razie w sklepie ale zjem chociaz dwa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje właśnie zostały dostarczone przeze mnie do domu mam doła jakiegoś dziwnego, bliżej nieokreślonego moja najlepsza i w zasadzie jedyna koleżanka z liceum .......coś się z nią dzieje niedobrego......a ja nie wiem co......nie chcę się specjalnie rozwlekać na forum publicznym ale doła mam jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- mama chwilke jak chcesz pogadac ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez chwilowo jeszcze nie mam o czym bo sama niewiele rozumiem;) na razie tylko snuję domysły i biję się z myślami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. rozumiem lina czeka - bys wylazla z doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lina? myślisz, że powinnam się powiesić??:P a to by się pomarańcze ucieszyły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie :D ja ci rzucam line(obgadac problem) - bys wylazla z dola a ty sie chcesz wieszac zwatpiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cię tam wiem.................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ike, masz doła z powodu kłopotów koleżanki? Czy to tylko taki pretekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu to nie jest typowy dół ja zasadniczo na swoim tle doła nie mam wręcz przeciwnie ostatnio moje samopoczucie psychiczne osiąga szczyty a raczej osiągało a ta moja koleżanka- to jedyna bliska mi osoba z lat szkolnych i zasadniczo ja też byłam jej jedyną bliską osobą nie widziałyśmy się dziesięć lat choć bardzo tego żałowałam a teraz darować sobie nie mogę , że tak tą przyjaźń zlekceważyłam ona- ona cóż jest maniakalna (?) moja mama ma się dowiedzieć czegoś więcej bo na razie wiem, że nic nie wiem i nie wiem co mam robić i czy w ogóle mam coś robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Nie zaszkodzi jeżeli z nią pogadasz. Może trzeba ja wysłać na jakieś leczenie psychiatryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zostawmy ten temat nie chcę wchodzić w szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, mysle ze nie mozesz wiele zrobic , a juz najmniej popasc we wspolczucie :O tym nie pomozesz nikomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos krecisz z tym dolem :D na jakim tle maniakalna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×