Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość *Sami* na odwyku
Luśka Ty masz jakieś nowsze zdjecia?> Jak tak to proszę pięknie o Twe oblicze❤️ samaniesama@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Pa, Sami, pa! 👄 Oglądałam dziś rano Sabrinę i odcinek był o połówkach. Miała wychodzić za mąż za takiegoo jednego, kochali się, ale okazało się, że on nie jest jej połóweczką, więc go zostawiła na ołtarzu i poszła do Harvey'a, bo to on był jej przeznaczeniem. Wierzycie w to? Ja wierzę, że jest gdzieś tam na świecie ktoś nam przeznaczony. Ale nie każdemu dane jest go znaleźć. Więc chyba warto jest zadowolić się półśrodkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje5groszy
JESTEM z nim już dwa lata ,fakt ciężko mi było go obudzić i skłonić do pokazania swoich uczuc ,mało mi kiedy mówi że mnie kocha bo twierdzi że to banał i woli to okazywać poprzez czynyi gesty.Wcześniej było slodko i przyjemnie ,kontaktujemy się w tygodniu przez smsy bo on mieszka w innym mieście a w którym ja pracuje.Czasem nawet wyrywałam się z pracy żeby skoczyć do niego na kawe,pogadać czy sie pokochac a ostatnio jak mu to zaprponowałam to odpisał że "może' . Były teraz Walentynki ,zawsze je obchodzimy i dajemy sobi jakiś prezent,i tym razem byliśmy umówieni ale ja pamietalam a on nie kompletnie zapomniał!!!! gdy sie spotkliśmy ja miałam czekoladki dla niego i walentynke ale mu nie pokazałam i wyżuciłam to do jego kosza na śmiecii. Gdy mu mówie żeby zostawił to pudlo i poświęcił czas nam to on mi każe znaleść sobie zajęcie u niego w domu gdzie jestem gościem -co mi zaprponował -rozwiązywanie krzyżóek!!!!! A kompuetr sobie nie kupie bo mam dziecko i dla kogo czas poświecać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Sami, taki specer jest romantyczny chyba tylko na zdjęciu. A normalnie to szaro, buro i ponuro. I dwoje ludzi każdy z własnym życiem i problemami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
5 groszy Prędzej niż później mu się to znudzi. Każdy chyba przechodził okres wzmożonej fascynacji jakąś zabawką. Wyciągaj go częściej z domu może. Najlepiej by było, gdyby zablokował sobie net chociaż na jakiś czas, może by się odzwyczaił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na odwyku
A ja uważam ze nie powinnyśmy sie czepiać takich bzdur jak walentynki itd. Małżeństwo to cos innego niż bzdury.Poczucie bezpieczeństwa rozmowy akceptacja itd. niestety mój związek było milczeniem we dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
To prawda, ze większość życia człowieka jest relatywnie nudna, szara i monotonna. Stąd pewnie rozwinęła się literatura i pokrewne media. Ale taki spacer raz na jakiś czas zawsze dobrze by zrobił. :) Sami, musze sobie dopiero jakieś zrobić. Mam jedno, ale widać na nim same włosy. Zrobione w celu zaprezentowania świeżo nabytego koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na odwyku
to wyslij włosy ja Ci wysle swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ju, w nawiązaniu do Sabriny, ja znam dwa przypadki odwołania ślubu na kilka dni przed. Czyli coś w tym jest, ze człowiek musi być pewny, ze to ten/ta właściwy/a. A co do szczęścia w postaci spotkania tej umownej połówki - cóż, niedawno przytaczałam mające mnie podnieść na duchu słowa mojej mamy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Lusia, to wklej je tu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Sami, OK, wyślę wieczorkiem, bo nie mam na tym dysku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na odwyku
ok i pamietaj nie zmuszam,jak nie chcesz to nie wysyłaj🌼 spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska jak bedziesz wysyłała sami to kliknij w opcje wyslij do wielu gdzie "wyslij do wielu " oznacza brat_niedzwiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Lepiej kliknąć na "wyślij do trzech" :P Mogę na trzeciego? Ech, Lusia, pamiętam, co przytaczałaś. Właśnie tu chodzi o to szczęście. Jak się go nie ma, to chyba lepiej zadowalać się dobrym niż poszukiwać optimum, którego równie dobrze można nie znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
luska wklejze te wlosy!!!!!!! ike- gdybys napisala to wczoraj, ze masz rocznice zanim zniknelam z kafe wypilabym wino za twoja rocznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A tak to za co wypiłaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
cos sie znalazlo :p tylko jak luska wkleisz te wlosy to ich tak od razu nie kasuj bo ja piatki wieczorem zwykle spedzam z dala od statku matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny widoczek :) nastrojowo.... Ike - ja tez bym wpila - gratulacje Y Y Y Y YYYYYYYYYYYYYYYYY-szampanskoje na stole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Brat, jaki Ty słodki jesteś, interesuje Cię mój kolor włosów ;-) Bo, ze kobiety lubią na te tematy poplotkowac, wydaje się dość naturalne. A tu taka niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Zmanierowana, wkleję, jezeli i Ty wkleisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sami, musze sobie dopiero jakieś zrobić." Luska ja bardziej o tym myslałem :D W całej okazałosci i z :D na twarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Brat, OK, ale pod warunkiem, ze jak przyjadę na pielgrzymkę to stawiasz lody i kawę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
O ile DOJADĘ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska na pielgrzymki sie nie jezdzi na pielgrzymki sie idzie ...:D I spiewa ładne piosenki i uczestniczy w kólku rozancowym :P ps...czyli idziesz na łatwizne jednym słowem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Bracie, jak miałam 18 lat to doszłam i raz ze mnie wystarczy. (myślę, że to dzięki temu tak dobrze zdałam maturę) :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia ja pierwszy raz doszedłem jak miałem 20 lat :P A jesli chodzi o dochodzenie na Jasna Góre to ostatni raz doszedłem w zeszła sobote .. I to w 15 min :D Lusia spadam ...bo koniec pracy :D Czekam na foto w całej okazałosci :D 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×