Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość zmanierrowana
:D:D:D bede sie bronic w odpowienim momencie wszystkiego sie wypre wszak kazdy widzi kolor mojego nicka jak to latwo mozna sie podszyc :D:D:D pees dla mnie idealny tlusty czwartek, sroda, poniedzialek, wtorek czy piatek to sery francuskie i wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie gadasz jak zmanierowana! cholera ja mam chyba jednak podróbę bo wina nie cierpię kiedyś skusiłam się na takie drogie markowe i smakowało jak kiszona kapusta........... ale tak to jest jak ma się chamskie podniebienie powiedz o boska naprawdę twoje jest z lekka błękitne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
:D:D:D tak. od tej ilosci blekitnych serow powinno takie byc... dam znac jak zblekitnieje ike szykuj czarna szate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarną? chyba purpurową ?? przynajmniej będzie w miarę modna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
czarną? chyba purpurową ?? przynajmniej będzie w miarę modna jak swietowac to swietowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba ów medalik to na pokaźny medalion zamienisz, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
ike cokolwiek zareklamuja podprogowo na kafe biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak podatna jesteś na reklamy ?? dobrze znać twoje słabe strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
tak szczegolnie na te podprogowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam , że ciebie takie zjawiska się nie imają :P no cóż bedę musiała mocno zrewidować swoje wyobrażenia o bogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
ike my tez mamy swoja ludzka strone na przyklad: czasami ta ambrozja juz mi bokiem wychodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami ta ambrozja juz mi bokiem wychodzi co ty mi wpierasz? w normalnych ludzkich przypadkach wszystko wychodzi tyłem- żeby nie powiedzieć tyłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
nie mialam o tym pojecia ike- dlaczego ty nie studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
????????????????????????????????/ na uniwersytet trzeciego wieku jestem jeszcze za młoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
kiedys pisalas, ze przerwalas studia ale nie wrocilas na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwałam historię- z braku pieniędzy i braku spokoju psychicznego zamiast studiować siedziałam i pilnowałam męża pijaka:) skończyłam byle jakie studia płatne ekonomiczne dla papierka- licencjat wstyd się przyznać a marzę o studiowaniu na akademii sztuk pięknych- ale na to mam czas;) a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
poniewaz uwazam, ze jestes to sobie winna masz nadprzecietny iloraz inteligencji powinnas sie rozwijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak jancio muzykant:D a tak na poważnie zmanierowana- może kiedyś........ a co do iq- wierz mi jest zupełnie przeciętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
ike kiedys nigdy nie nadchodzi maz ani dzieci nigdy ci nie zrekompensuja tego czego nie dostaniesz od samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w teorii zawsze jest łatwo, prosto i przyjemnie w praktyce tak już nie jest iść na studia tylko dla idei można zawsze zawodowo to już mi nic nie pomoże mam 30 lat- od 6 lat jestem na swojej działalności- pracować jako byle kto nie chce - zawodowo się spełniam u siebie- interesuje mnie stanowisko kierownicze- nikt mi tego już nie zaproponuje- gdybym nawet teraz zaczęła super dobre studia- mam starą maturę, sama jestem już niemłoda- na dobre stanowisko nie mam szans- są młodsi, lepsi jedyne co mogę zrobić - to rozwinąć własną działalność a do tego potrzebny mi jest tytuł artysty- nie magistra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
ike to wszystko brzmi racjonalnie ale nie dla mnie gdyby chodzilo o prace lub tytul chodzi troche o co innego o wazniejsza rzecz znam tylu ludzi, ktorzy robia rzeczy przekraczajace ich warunki a ty postepujesz ponizej swoich pees - co slychac u komisia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty postepujesz ponizej swoich może jestem leniwa a może zmęczona chwilowo osiadłam na swoich małych laurach i nawet nie myślę o tym by podnieść z nich dupsko nawet na milimetr jest mi po prostu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa a co do komisia nie wiem co u niego słychać z tymi mailami codziennie do niego żartowałam wiem tyle co ty czyli, że się objawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą szkoda, że nie masz jakiegoś nietajnego maila pokazałabym ci coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
ike :D:D:D co do komisia nawet nie wiem, czy sie objawia kiedys po jakims czasie od jego wpisu cos do niego napisalam ale chyba nie odpisal a to juz bylo dawno temu wlasnie mam dostawe serow :):):) wiec do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że się jakimiś serami wykręcisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
swoja drogą szkoda, że nie masz jakiegoś nietajnego maila pokazałabym ci coś ike chetnie bym to cos zobaczyla ale sama widzisz, ze nie mam nawet czarnego nicka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
wiem, ze moja strata nie musisz tego pisac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie chętnie;) potrzebuje czyjejś rady aleeeeeee moze wystarczy wieczorna modlitwa do twojego wizerunku i łaska na mnie spłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze moja strata nie musisz tego pisac dobrze nie napiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×