Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość LzW
Sami 🖐️ :) Bawcie sie dobrze, może jutro wieczorkiem znowu poczytam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zws kiedyś juz tam byłaś :) pamietasz niechcący jakoś tak się podniósł bo w życiu bym ci nie pomogła czegokolwiek znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem wiec sami , ze wszystko co pisza o tobie jest prawda? nie chcialam w to wierzyc , przyszlam sprawdzic na wlasne oczy :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona byłaś uwierzyłaś idx obwieścić światu my tu mamy dawno niewidzianych gości znów jesteś na końcu kolejki twoja gwiazda zgasła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
juz wiem cos kucharz niezdarny? czy zle kojarze? o co w tym chodzi? ike jak dobrze ze ty trzymasz tu straz twoj charakter nie do konca mi pasuje ale pasuje mi to, ze go posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
a kim jest zielona szara eminencja jak rozumiem? ike badz mi przewodnikiem po tym piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zws o to to reszty udam jak zawsze- że nie czytałam wciąż cierpię na niedomiar dobrych wrogów a teraz w ogóle jest recesja :( coś strasznego :( więc muszę to powiedzieć -niestety miło mi cię widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielna cóz jest nikim tak najprościej rzecz ujmując nie musisz się nią przejmować :) a tak po za tym to siedzimy tu grzecznie i rozprawiamy o kafeteryjnym życiu bezczelnie podglądając inne topiki:) i komentując złośliwie ile sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
mi ciebie tez :p:p:p ike tak po za tym to siedzimy tu grzecznie i rozprawiamy o kafeteryjnym życiu bezczelnie podglądając inne topiki i komentując złośliwie ile sił cos dla mnie na innych topikach troche ciezko sie dyskutuje bo biora wszystko doslownie moze komis przeniosl sie na ciaze i wychowanie dzieci i zatruwa innym urode macierzynstwa ??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dość wiarygodnych źródeł wiadomo mi , że chwilowo nasz kolega ma nieco ograniczony czas na kafe- mówiąc wprost ma inne zajęcia [pewnie ciekawsze {zły]] tu- za pozwoleniem lusi komentuj do woli reszta w rekach wysokiej moderacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
moze komis przeniosl sie na ciaze i wychowanie dzieci i zatruwa innym urode macierzynstwa ??? zawsze mnie to kusilo albo - sluby i wesela i wysmiewac cudze suknie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" 20:04 [zgłoś do usunięcia] Złośliwa Dziewica \"i jeszcze jedno dziękuje tym którzy sie ode mnie nie odwrócili tym co gnoili proszę by sie ode mnie odpie**olili pa\" ...................... znalazłam kawałek tej , która nie bluźni :) .....ja po niej pojechałam dużo później :) nie znoszę kłamstwa i tępię kiedy tylko mogę i znajduję czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na macierzyńskim mamuśki tez maja charakterki wiem bo stamtąd sie ike wywodzi ;) a co do sukien jest taki fajny topik o najgorszych sukienkach- ale nie pamiętam tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm rev spodziewa się że urządzimy tu sad nad przekleństwem sami? dobrze samiczko- pamiętaj- nieładnie jest mówić "odpierdol sie " a tak na poważnie a co mnie obchodzi co samica pisała na jakimś tam topiku w październiku albo choćby wczoraj ? chyba że rev włączyła się do zabawy i tez komentuje :D to jak nowa w kolejce pod mięsnym ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
czas na kafe- mówiąc wprost ma inne zajęcia [pewnie ciekawsze {zły]] ike- twierdzisz ze sa rzeczy ciekwasze niz to ????????????? ty postradalas zmysly!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty postradalas zmysly!!!! no nareszcie zws- jakieś normalne słowa o mnie z twoich "ust" :D ale niestety po cichu muszę przyznać ci trochę racji - nie wiem skąd mi do głowy przyszedł taki pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
na macierzyńskim mamuśki tez maja charakterki wiem bo stamtąd sie ike wywodzi mmmmhmmmm a ja czytalam po prostu strone glowna i wciagnelam sie w kilka dyskusji na uczuciowym i tak juz zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu przyszłam jak byłam w ciąży- więc podążyłam w stronę brzuchatej krainy:) nic to lecę do prawdziwego sklepu po prawdziwe zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
a kafe znalazlam przez przypadek wpisujac jakies haslo w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
nic to lecę do prawdziwego sklepu po prawdziwe zakupy owocnych inwestycji bede tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Przyszłam z piwkiem i wafalkami. Piwem się nie podzielę, ale wafelki - bierzcie i jedzcie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Wnuczka, ponieważ ja jestem wyjątkowa, silniejsza i ogólnie bardziej zorientowana na sukces niż inni tylko wtedy, kiedy się zapomnę to jeszcze raz zajrzałam i jedynie z uwagi na łączącą nas więź się powstrzymam i nie powiem, że swoją tutaj obecnością nieco utrudniasz mi wkroczenie w nowy, zmieniony etap żywota. Bo nie wiem, czy wiesz, ze dziś o północy zmieniła się istota mojego człowieczeństwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Poczekam na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
Bo nie wiem, czy wiesz, ze dziś o północy zmieniła się istota mojego człowieczeństwa luska!!! mam nadzieje, ze nie towarzyszylo temu zabijanie zwierzat i picie ich krwi a ja od nowego roku mam postanowienie- wiecej kafe srednio wychodzi jak kazde noworoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Wnuczko, zróbże coś! Lusia nam ucieka! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
ale wafelki - bierzcie i jedzcie ja wlasnie jem kolacje dlatego mam czas pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuczka. no i wszystko jasne :O Jagnięcia nie miałam i trzeba będzie jak ten Obama powtórzyć całą ceremonię :O W takim razie wszystkiemu winna moja ignorancja i dziś wieczorem nie ma potrzeby udawać, ze mnie tutaj nie ma :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
Lusia nam ucieka :(:(:(:(:( tak byc nie moze wszyscy maja tu siedziec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×