Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość zwss
to mam zamiar uczynić w kwietniu, maju lub czerwcu sounds like a plan :p sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja misją na ziemi jest zlikwidowanie kafe widzisz lusia :D całus ci spadł z nieba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
To już nie jestem tą złą tylko całus:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Luśka-zawiniłam tym że gdy zaczęto mnie obrażać odeszłam i znalazłam inne towarzystwo:) co oczywiście zostało zinterpretowane-wyszło szydło z worka,ona od początku miałam niecny plan zniszczenia naszego topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Heheh ale z Ciebie ziółko całus 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Sami-podziękuj,być może niedługo dzięki mnie wrócisz do łask i otrzymasz szansę nawrócenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami pogódź sie z tym ja tez już zostalam przesunieta na bok a jeszcze rano tak dobrze mi szlo ...... pocieszające jest to, że jutro całus odejdzie w cień by pojawił się nowy wróg publiczny numer jeden;) ostrzegam nie oddam się bez walki wszak chodzi tu o moja reputację i te pośladki komika nade mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
heheheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
i te pośladki komika nade mną naprawde cos przeoczylam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessuuuu kosmate komiczne myśli umysł mi przesłoniły nie poddam sie bez walki naturalnie oddaję sie różnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całus, w sumie nie wiem po co pytałam, już kiedyś pisałam, ze tam wyczuwa się atmosferę ciągłego węszenia spisków i zawsze znajdzie się jakiś wróg :) No nic, drogie koleżanki, bardzo miło było z Wami popisać. Pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ja tam nie mam nic przeciwko żeby się nade mną znęcali na tym topiku-tylko żeby choć jedna osoba miała odwagę zrobić to wprost:O a te wszystkie-obgadamy ją tak żeby wszyscy wiedzieli o kogo chodzi ale nie wymienimy jej nicka-:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
oddaję sie różnie :D:D:D pa lusia ja tez koncze bo ide do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zws- tym razem nie mogę ci pomóc- nie wolno mi pisać na tamtym topiku- czasem zakaz łamię- ale na dziś limit wyczerpałam -więc nie mam jak go podnieść chyba że jakas pomarańcza.............. a jakby nie było właśnie tam pośladki komicznego zostały umiejscowione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Luśka-pamiętaj-za wszystko odpowiedzialni są wszystko Żydzi i masoneria:P...i całus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ja też idę-będę oglądać doktora hausa:O ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Też patrzę - od czasu do czasu, jak net pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Chociaż w sumie... mam dziś inne wirtualne pogawędki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Na czacie fanów kapeli mojego faceta. Chocież kto wie, jak to dziś będzie, bo dawno tam nie wchodziłam - fanki mojego faceta dowiedziawszy się o nas (że jesteśmy parą) niezbyt ciepło nas witają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju???? ale rozumiem, że w chórkach nie występujesz????:D sama to przeżyłam kiedyś weszłam na czat gdzie prym wiódł mój obecny mąż wszystko było cacy i pięknie -do czasu- kiedy nie zostaliśmy para ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nie no, to męska kapela :D Zresztą, jestem jedną z nielicznych osób (jesli nie jedyną), której mój wokal się podoba. ;) Ale tak to jest - mój bytł fajny, dopóki był wolny (przynajmniej w ich mniemaniu). A teraz oboje jesteśmy be. Ale nie ma co się dziwić - w sporym stadzie kobiet jedyne wolne portki, a do tego fajniutkie, mają wzięcie :) Niestety, sielanka się skończyła, bo nie miałam ochoty patrzeć na wyznania miłosne w kierunku mojego faceta ze strony jakichs panien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ju- twój wokal jakby nie było jest juz legendą :P a jak wam się układa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
He, trudne pytanie. Szczerze mówiąc - bardzo różnie. Jestesmy skrajnie różni, więc praktycznie w niczym się nie zgadzamy. I nie będę kłamać - nie cierpię takich facetów, jak on. Ale jego kocham 😭 Także reasumujęc - dobrze nam się układa :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no tak ju- to mówi samo przez się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Lusiu, no bez dwóch zdań, nie ma innej opcji! Ale będziesz musiała jeszcze jakieś półtora roku plus minus poczekać, bo musze sprawdzić, czy potrafie być z facetem, którego nigdy nie ma w domu. Już pomijam celowo kwestię, czy on wytrzyma ze mną tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×