Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynekk

INVIMED WARSZAWA

Polecane posty

Gość zniesmaczona_25
A jednak zaryzykowałam i poszłam jeszcze do innego lekarza w innej klinice. Nie zalecił kolejnych badań-po prostu przejrzał te które mam. W międzyczasie poczytałam więcej na temat invimedu i niestety ale dużo było opinii że naciągają, nawet badania nasienia zaniżają żeby się u nich dłużej leczyć etc. tak jestem tego przykładem. ten lekarz nawet nie przeczytał tych badań, które mu przyniosłam a zlecił kolejne, których koszt wyniósłby ok 1000 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriana5
O jeny nie wierzę, że to czytam zniesmaczona, ja gdyby trafiła na takiego lekarza za pierwszym razem to bym skakała z radości. A tak to trochę pozwiedzałam klinik zanim trafiłam do tej ostatniej. Także zgadzam się w 100% ze zdaniem Magda_leny powinnaś się cieszyć, że ktoś dobrze wykonuje swoją pracę :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka33
Zniesmaczona25 totalnie nie zgadzam się z Tobą. Ja mam już za sobą pozytywne zaciążenie z invimedem. Ani razu nie poczułam się naciągnięta na żaden zabieg czy badanie, a uwierz przyszłam do nich z innej kliniki i tak jak Ty miałam różne badania porobione. Ile razy byłaś w invimedzie, że zdecydowałaś się tak szybko ich zmienić? Pamiętaj, że choć in vitro jest jedno to lekarzy, metod, badań itp. Wiele. Każdy ma własne „sprawdzone sposoby” a jeśli one mogą spełnić nasze marzenia to myślę, że warto zaufać lekarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przenioslam się do invimed była to nasza ostatnia szansa w programie rządowym. Jesteśmy bardzo wdzięczni pani dr Ziolkowskiej kobieta anioł dzięki niej nam się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkapol
Joafer jak ogólnie oceniasz invimed ? Ja tez jestem zapisana do ziółkowskiej, jak mam się przygotować, pomożesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONKA34
Polkapol dla nas super klinika, za trzecim razm się nam udało :) U ziółkowskiej właśnie. Jak coś to pytaj :) Ona Ci pewnie da badania i przeprowadzi bardzo szczegółowy wywiad jest mega dokładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polkapol, a to będzie Twoja pierwsza wizyta w ogóle? Czy jak u Was wygląda sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Polkapol przepraszam dopiero teraz weszłam na forum niestety u nas ciąża przestała się rozwijać w 9 tyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I post mi urwało... a na jakim etapie ty już jesteś jak pani dr . Ja jestem jej strasznie wdzięczna bo po tym wszystkim zawsze znalazła czas aby mi ją maila odpisać. Walczymy dalej kolejne podejście w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pierwsza, bardzo mi się podobało. Doktor jest mega mega miła, odpowiada na wszystkie pytania. Zleciła mi mnóstwo badań. I można mieć z nia kontakt w kazdej chwilii. Także na razie oceniam pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja mam bardzo dobre zdanie o Invimed w Warszawie, udało mi się za 3 razem zajść w ciążę, ale miałam mega wsparcie ze strony personelu i kliniki, warto się do nich zdecydować na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Polkapol a jak daleko już jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylja
dziewczyny a jak ogólnie oceniacie usługi Invimed? ja od lat starams ie zajść w ciążę i nic z tego, in vitro to moja jedyna szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Cecylia ja oceniam bardzo dobrze a szczególnie panią dr Ziolkowska cudowna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkapupi
Ja oceniam ich pozytywnie badania, leczenie jest zawsze dobrze i profesjonalnie wykonane. Plus wszystko przebiega bardzo szybko i sprawnie i nie trzeba czekać tygodniami jak to czasami bywa w innych klinikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianeks67
Joafer, cecylija ja leczyłam się u dr Ziółkowskiej też :) fanstayczna kobieta, obecnie mamy 2 etniego synka ale nie udało nam się za pierwszym razem. Jeśli cos potrzebujecie to pytajcie kochane :) Pamiętam siebie. Wiem, że jest ciężko. My się teraz przymierzamy do kolejnych starań o rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Tatianeks dzięki ale na ta chwilę nic nie potrzebuje ja i tak po poronieniu dopiero mogę w listopadzie więc czekamy. Choć nie wiem co to będzie bo ten pojebanyy rząd chce to wszystko zmienić i boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlufka
ja też zawsze powtarzałam lekarzowi, że czas jest dla mnie najważniejszy już długie lata naczekałam się na dziecko, teraz nie mam już czasu na czekanie, dlatego po pierwszej nieudanej próbie chciałam praktycznie natychmiast mieć kolejną, lekarz to rozumiał starał się dobierać jak naszybsze terminy, dlatego uważam, że bardzo i m zależy na tym, żeby każda pacjentka czułą się komfortowo, ja polecam klinikę. Udało się nam za drugin razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Hej dziewczyny co tam u was kto już po my pod koniec października zaczynamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Lidka
A czy jestes pod stałą opieka jednego lekarza? Czy przyjmuje Cie inny lekarz aby termin był jak najszybszy? Jestem po wstępnej konsultacji i na kolejna mamy sie zgłosić z wynikami i zastanawiam sie jak to jest. Ile jest prób inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka_90
Figlufka a gdzie się leczyć ? Bo ja się zbieram do zapisania,kogoś polecacie konkretnie? Jakiegoś lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaKinia
A czy jestes pod stałą opieka jednego lekarza? Czy przyjmuje Cie inny lekarz aby termin był jak najszybszy? Jestem po wstępnej konsultacji i na kolejna mamy sie zgłosić z wynikami i zastanawiam sie jak to jest. Ile jest prób inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinakinia do kogo to pytanie ? My w przyszłym tygodniu jedziemy do Warszawy i zaczynamy walkę trochę kilometrów mamy i przerażają mnie te podróże ale co nie nie robi dla szczęścia. Zrobiłam sobie dodatkowe badania a mam ich mnóstwo. Mutacja gentu MTHFR i wyszło mi że mam brak kwasu foliowego może to był powód moich niepowodzeń i poronienia... oby teraz przyjmuje dawkę 15 mg i mam nadzieję że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim, trafiłam na ciekawy artykuł dotyczący nowych technologi, które pomagają bezdzietnym parom. Interesujecie się może tematem, czytałyście o metodzie AZH i PGE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy u dr. Dworniaka. 3 próby inseminacji, a jako, że bez skutku podeszliśmy potem do ICSI i w końcu się udało! Lekarza oceniam bardzo dobrze, rzeczowy, konkretny, a przy tym empatyczny, a także był z nim kontakt np. smsowy, albo z koordynatorem. Co to jest to AZH i PGE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiakgosia13, to jakieś metody zapłodnienia ale ja tez nei mogłam znaleźć info o tym. Ja też jestem u tego lekarza, powiedz mi długo to wszystko trwało? Jaki okres do momentu podjęcia leczenia do udanego ICSI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Cześć dzieczyny :) jesteście tutaj jeszcze ? My wlasnie zaczynamy swoją przygodę z kliniką, jesteśmy po pierwszej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośinnamilutka
Tasia1989 jaki lekarz? Może coś wspomogę,. Ja czekam na inseminację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochackasamo
Już po pierwszej wizycie? My długo się zastanawialiśmy, leczymy się już W invimedzie w warszawie ponad 6 m-cy Nadzieja nas nie opuszcza! Widziałyście tą nową kampanię Invimedu? Przepiękna, za każdym razem mam gęsią skórkę….popłakałam się raz. Takie to prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybraliśmy dr Rokickiego. Ogólnie porównując do poprzedniej kliniki to invimed zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Za tydzień mam wizytę przed stymulacja, o ile okres sie nie posmieszy, i będziemy zaczynać. Ogólnie jestem po dwóch transferach, jeden udany ale w 8 tc poronienie a drugi nie udany. Mam nadzieje ze tam nam w końcu pomogą. A Wy dziewczyny jakie macie doświadczenia z tą klinika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×