Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynekk

INVIMED WARSZAWA

Polecane posty

Gość lilka88788
Cześć gość, ja pisałam tutaj na kafie od dłuższego czasu. Miałam trochę inne problemy, bo u mnie problem z hormonami i właśnie trafiłam do invimedu do Dworniaka. Co prawda po 1,5 roku, ale udało mi się zajść w ciążę przy pierwszym podejściu do IUI. Nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie, czy powinnaś czy nie się tam udać. Jednak na pewno warto skonsultować wszystkie wyniki badań z kimś, kto zajmuję się tym non stop. Jest inaczej jak idziesz do zwykłego gina. Pierwsza wizyta w Invimedzie Cię nie zobowiązuje do niczego, poza tym oni nie zajmują się tylko in vitro, przeprowadzają też IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakrik
Podoba mi się jak jest zorganizowana klinika na Popularnej, mam na myśli CC – cityclinic.pl. Wszyscy lekarze dostępni od ręki, nowoczesny wystrój, zwłaszcza mają bardzo przyjaźnie wykończone wnętrza z perspektywy dzieci. Szkoda że za moich czasów tak gabinety lekarzy nie wyglądały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Invimed ma dobre opinie i wiele dziewczyn zachodzi tam w ciążę, nawet jeśli w innych im się nie udawało. Warto zawsze skonsultować tam wyniki, nic nie stracisz, a może ktoś spojrzy na Twój problem z innej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota7771
Ja Invimedu nie polecam. Zakończylismy tam z mężem leczenie. Dwa razy minałam zabieg in vitro. Lekarze skupili się tylko na mnie chociaż ja jestem zdrowa. Główny błąd tej kliniki to brak dialogu pomiędzy moim lekarzem a lekarzem mojego męża. Miałam wrażenie że dlatego są skupieni tylko na mnie żeby pobrać ode mnie zdrowe jajeczka i sprzedać je kobietom, które są bezpłodne. Czuje się oszukana. Po dwóch nieudanych próbach jestem w tym samym punkcie co byłam- Bez dzieci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też robili In Vitro w InviMed, doktor Raczycki w Warszawie w 2015 roku, wszystko szło jak na taśmie produkcyjnej, dosłownie, koszmar ale to wszytko dlatego że niby polowa kosztów z NFZ, mieli nas gdzieś! W sobotę pobrali komórki a w poniedziałek już podsadzone do macicy. Uważam że nikt nic nie sprawdzał, czy są komórki zdrowe czy nie. No i w końcu wynik.... synek urodził się z zespołem Downa! Uważam że jest to ich wina ale czy to im udowodnisz? Szkoda czasu. Radze wszystkim zastanowić się czy warto do nich się zwracać ale to już osobista decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o porządną przychodnię to polecam www.tommed.waw.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona bardzo z Invimedu bo nam się udało za pierwszym podejście do IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4433
A czy może ktoś leczy się u Kaczyńskiego w Invimedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem u Kaczyńskiego! To dobry lekarz, sporo gada, wylewny nie jest – mi to jednak nie przeszkadza zupełnie. Podoba mi się u niego styl bycia – jest konkretny dlatego mi pasuje. Wiadomo jednak, ze każdemu podoba się co innego. A co Ty też u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Raczyński to chyba w Bocianie a właśnie w Invimedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w klinice invimed byłam z mężem dwa razy i więcej tam już nie pójdziemy. Dla mnie klinika ta nastawiona jest na wyciąganie pieniędzy od ludzi. Jestem pod opieką endokrynologa pod kontem miesiączkowania już ponad 2 lata i akurat mnie nie udało się panu doktorowi ponaciągać. Największym absurdem była sytuacja kiedy to pan doktor wypisując receptę stwierdził że refundacja mi się nie należy ponieważ jest to lek przeciw poronny a ja biorę go na potrzymanie cyklu, dodam jeszcze, że chodziło o hormon progesteron który nie raz został mi przepisany z refundacją przez zwykłego ginekologa a potem endokrynologa. Od samego początku była rozmowa o invitro, pan doktor stwierdził, że nie wiadomo czy będę miała komórki jajowe do zapłodnienia ale już mam wykonać komplet do zabiegu oczywiście u nich i podpisać zgodę na invitro, jedno zaprzecza drugiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkaaa
Jestem obecnie mocno w temacie klinik warszawskich, bo chcę skorzystać z dofinansowania in vitro. Jest w necie mnóstwo opinii o chyba wszystkich klinikach, ale nie warto ufać wyłącznie anonimowym opiniom i lepiej mieć też info z pierwszej ręki. Niestety znam dwie osoby, które są zawiedzione Invimedem, więc nie zaryzykowałabym leczeniem tam. Zdecydowanie najlepiej wypada Invicta. Wybór kliniki to naprawdę poważna decyzja, więc mam mnóstwo pytań w głowie, wątpliwości, bo tak naprawde pewności nigdy nikt nam nie da 100%, nie wiadomo jaka by to nie była klinika. Ale oczywiście jak sama będę miała doświadczenie co i jak, dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Staramy się z mężem od 5 lat o dzidzi. Mąż robił badanie nasienia w Invimedzie (wszystko ok) ja u swojego gina po badaniach usłyszałam, że trzeba zrobić histeroskopię a najlepiej udrażnianie (udrażnianie bez znieczulenia bo jak twierdzi moja gin - musi mieć kontakt z pacjentką). Strasznie się boję tych zabiegów dlatego zaczęłam czytać i szukać najlepiej kliniki niepłodności, która zleci wszystkie badania i nie będzie strzelać na oślep.... Podpowiedzcie proszę czy w Invimedzie też robią takie rzeczy jak histeroskopia i ewentualnie udrażnianie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalę sobie lekarzy i pielęgniarki w Medicenter, tutaj jak idę krew do badania oddać to się nie boję, że będzie boleśnie, długo i w męczarniach. Mają podejście do pacjenta, każdego traktują priorytetowo. Namiary na nich masz na http://medicenter.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku miesięcy korzystam z usług invimedu i nie jestem zadowolona...i to nie dlatego że nadal nie jestem w ciąży bo prawda jest taka że z pustego i Salomon nie naleje więc wg. mnie nie można obwinić lekarza czy kliniki za brak ciąży czy dziecko z zespołem Downa. Chodzi mi raczej o traktowanie pacjenta. Wymaz z pochwy pobierała mi pielęgniarka:/ badanie drożności trwało niecałe 2 minuty:/ mój lekarz prowadzący wziął urlop przed moim zabiegiem:/ szczerze to z takim traktowaniem to nawet na NFZ się nie spotkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZCZERZE ODRADZAMY. Do kliniki trafiliśmy w celu zdiagnozowania niepłodności. Konsultowała nas pani Kinga Ziółkowska. W klinice mieliśmy kilka wizyt. Wyniki nasienia były dobre. Pani Kinga początkowo kazała wykonać badania aby sprawdzić czy jest owulacja. Wg. niej była. Hormony w porządku, jajowody drożne. W sumie 3 wizyty. Na 4 wizycie już zaproponowała nam zrobienie IN VITRO. Gdy powiedzieliśmy, że nie chcemy zrobiła się niemiła. Przestała nam tłumaczyć dokładnie jak to ma przebiegać. Gdy zadawaliśmy pytania uciekała od odpowiedzi. Więcej do niej nie wróciliśmy. Skorzystaliśmy z usług kliniki w innym mieście. INVIMED w Warszawie jest nastawiony na in vitro, bo biorą za to kupę kasy. Absolutnie odradzam tą klinikę. Po zmianie kliniki okazało się, że owulacji jednak nie było. Po terapii, nazwijmy to owulacyjnej, udało nam się naturalnie spłodzić córeczkę. Dzisiaj jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Pamiętajcie, diagnoza jednego lekarza o IN VITRO to nie wyrok. Nam pomógł dopiero trzeci lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewelewelina, nie orientuję się niestety bardziej szczegółowo w kwestii tych badań, ale pamiętam, że jak prowadziłam research dotyczący klinik i tego którą wybrać to jedna znajoma mojej koleżanki wspominała o tej histeroskopii. A leczyła się w Invicie jakieś 2,5 roku temu i generalnie była zadowolna z opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_rocznik89
Cześć dziewczyny chciałam odnowić wątek, czy któraś posiada info o doktorze Dworniak z invimed? Dziękuję za wszystkie sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa277
Hej a czy ktoras z was probowala zabiegu inseminacji? Czy od razu lekarze doradzali in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podchodziłam do dwóch inseminacji na początku roku, niestety nie udało nam się. Teraz przygotowujemy się do in vitro. Naszym lekarzem prowadzącym jest dr Dworniak. Jak dla mnie jest ok aczkolwiek zyskuje przy kolejnych wizytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaDorotainfo
Hej jestem pacjentką dr Dworniaka od 11/2017 Wiem ze to bardzo dobry specjalista, ufam mu. Ma być fachowo, nie spodziewałam się nigdy atmosfery jak u cioci na imieninach, albo cukrowania po uszy. Albo jest profesjonalnie, albo fajnie i miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z Invimed-u i z Dworniaka. Moim zdaniem to lekarz z prawdziwym powołaniem, ma podejście do pacjentek chociaż mówi prosto z mostu i nie opowiada zbędnych "historyjek" - mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilija
Byłam u niego 1 raz i musze przyznać że na początek ja miałam sceptyczny stosunek do doktora. Jednak moim zdaniem jest super. Gosć, a jakie u was powód tego, ze jesteście w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinakk
Ja też jestem zadowolona, moja siostra zaszła w ciążę u niego. Ja też się u niego leczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro testuje, pochwale się czy po leczeniu u dr Dworniaka się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem bardzo zadowolona z Invimedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie daj znać jestem ciekawa, nam udało się u niego 3 lata temu i teraz będziemy znowu u niego podchodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaDorotaInfo
Niestety, nie udało się...... W ciągu kilku dni będę miała drugi transer, bo mamy 5 zarodków pierwsza klasa :) Z pierwszym się nie udało, ale idziemy dalej :) Wspaniale jest miec tą nadzieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota nadal Invimed? Ja też walczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoraDoraInfo
Tak :) Przed trzecim transferem miałam wykonany schratching endometrium. Bezbolesny zabieg, u mnie wykonany podzS histerioskopii. Pomógł implantacji ! W dniu 16.08 miałam trzeci transfer, rozmrożone dwa zarodki z czego do podania nadawał się tylko jeden Udało się ! Dziś powtarzałam betę hcg - 31.08 miałam wynik 84 a dziś 314! Jestem w ciąży, choć dalej to do mnie nie dociera! Nie mogę uwierzyć, cieszę się ostrożnie :) i czekam na pierwsze usg i potem dalej :) Trzymam kciuki za siebie, wszystkie Was dziewczyny !!!! Miałam rezygnować, ale widzicie, nie można wątpić i się poddawać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×